Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego UEFA Euro 2012 to dodatek a nie samodzielna gra?

18 postów w tym temacie

Dla wszystkich tych, którzy grają w Fifę 12 jest to dobra opcja. Dla mnie niestety nie. Zawsze kupuję jedynie wydania Fify na wielkie imprezy piłkarskie jak Euro 2008 czy WC 2010. Teraz będę zmuszony do zakupu zarówno 12tki i dodatku Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy taka decyzja nie ma nic wspólnego z tym, że mistrzostwa są organizowane w Polsce i na Ukrainie. Zobaczymy jak będzie gdy będą MŚ albo znowu ME. Będzie jeszcze jeden powód, żeby lać EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile wiadomo, to ludzie wcale nie tak chętnie kupowali gry, które były specjalnym wydaniem na pilkarskie mistrzostwa, czy to Euro, vzy MŚ, w szczególności na PC. Nawet ostatnie FIFA MŚ 2010 nie zostało wydane na tą platformę, bo to się nie opłacało. Jestem ciekaw jak będzie teraz, gdy wydadzą to w formie dodatku. Czuć tu trochę chęć zarobienia kasy, ale byłbym tego taki pewny, że to się EA Sports uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 19:13, mati285 napisał:

Nie bardzo wiem co ma miejsce organizacji turnieju wspólnego z czymkolwiek?


Np. to, że Polska to nie np. Niemcy, w których EA opchnęłaby przy okazji organizowania takiej imprezy u nich z milion pudełek,a u nas kilkanaście tysięcy. W dodatek pompuje się zwykle mniej pieniędzy (technicznie to to samo), co w sequel, czy osobny nowy produkt, a więc mniejszy potencjalny zysk = mniejsze inwestycje.

Wg. mnie głównym powodem jednak jest walka z rynkiem używek. Gracze, którzy planowali sprzedać FIFĘ 12 i zaopatrzyć się w EURO teraz tego nie zrobią, a Ci którzy chcieli się zaopatrzyć tylko w EURO muszą kupić też podstawkę. Czysty zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens. Powinno być taniej niż w przypadku pełnej gry. A temat jest za mały żeby całą grę wydawać. Ogólnie myślę że jeśli już wydawać taką tematyczną piłkę z okazji euro to właśnie w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę różnicy, ponieważ Fifa 12 kosztuje 50 zł dodatek (Euro 2012) 80 razem 130, a wszyscy raczej dobrze wiedzą, że premiery EA ze 130 zł nie schodzą, tak więc można powiwedzieć 2 gry w cenie 1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

reasumując,gdyby wydali ten dodatek jako grę i byście mieli zapłacić za nią 120 zł to było by lepiej?
Chciałbym żeby w tym dodatku kibice darli mordy jak na prawdziwym meczu,gramy np. z Niemcami i zamiast komentatorów słychać POOOLSKA BIAŁO CZERWONI ! mógłbym wtedy grać godzinami;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile sama fifa jest moim zdaniem najlepsza grą sportową, o tyle te gry fify wydawane z okazji wielkich turniejów to jak dla mnie strasznie slabe gry,ktore mozna pograc przez miesiąc (w czasie turniejów). No i jeszcze ta cena jak za normalną grę, która nie jest... Moze to i lepiej ze wydawane beda jako dodatki- rzeciez faktycznie ich zawartosc jest tak niewielka ze w zasadzie jest DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 09:27, Get_Down napisał:

Chciałbym żeby w tym dodatku kibice darli mordy jak na prawdziwym meczu,gramy np. z Niemcami
i zamiast komentatorów słychać POOOLSKA BIAŁO CZERWONI ! mógłbym wtedy grać godzinami;]

http://www.gram.pl/news_8ArkHOm8_A_wiec_jednak_EA_oficjalnie_zapowiada_UEFA_EURO_2012_ale_w_nieco_innej_formule_niz_sie_tego_spodziewalismy.html

"...pojawią się przyśpiewki kibiców nagrane podczas ostatnich meczów naszej Reprezentacji."
Czyli szansa na to jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować