Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seria Total War może trafić na następną generację konsol

41 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2012 o 19:22, Vojtas napisał:

Czy ogranie wszystkich konsolowych strategii sprawi, że dowiem się, jaki odniosły sukces
komercyjny na rynku? Czy też może dowiem się tego, czytając np. raporty kwartalne/roczne
ich wydawców?


Oczywiscie xD Na forach? Tak jak o grach? xD

Dnia 31.03.2012 o 19:22, Vojtas napisał:

Ale oprawa to nie wszystko,
dużo ważniejsza jest mechanika. Z XCOM: Enemy Unknown (przygotowywana na konsole i PC),
wycięto wiele rzeczy, które w oryginale stanowiły podstawę rozgrywki (np. punkty akcji,
duża swoboda w mikro- i makrozarządzaniu). Obstawiam, że zrobiono tak właśnie z powodu
wersji konsolowej, do której nie sposób było władować tego wszystkiego co na PC - pad
ma swoje ograniczenia


No i wez ty siebie poczytaj trollu xD Najpierw mowisz ze sie nie da bo pad a pozniej o tym ze UFO bylo na PS1 i sie dalo xD Wez ty sie porzadnie walnij w leb tylko uwazaj aby echo nie rozsadzilo ci czaszki xD

Dnia 31.03.2012 o 19:22, Vojtas napisał:

Pudło. W życiu zagrałem w więcej strategii niż ty jadłeś gorących kolacji.


Synek, jak ja jadlem gorace kolacje to ciebie jeszcze na swiecie nie bylo xD

Dnia 31.03.2012 o 19:22, Vojtas napisał:

Cała twoja radosna tffurczość jest łajno warta i nadaje się do spuszczenia w kiblu,
który potem należy kilkakrotnie zdezynfekować, aby zaraza się nie rozniosła. Tak, tak.
Szambo to miejsce dla twoich wypocin. I na nic się zda tupanie oświnionymi kopytami.
Kijem Wisły, Odry czy Potomaku nie zawrócisz. Wracaj do nory, konsolowy betonie, tam
dzie twoje miejsce i gnij ze zgryzoty. :)


Uuu, alez mi nabluzgales xD Uwazaj forumowy znawco aby ci zylka nie pekla xD Jestes naprawde cienki w uszach i mocno prymitywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować