Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP RED rozpakowuje Mroczną Edycję Wiedźmina 2 specjalnie dla czytelników gram.pl!

58 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Jak dokładnie wygląda kolekcjonerskie wydanie Wiedźmina 2 na Xboksa 360? Joanna Radomska i Konrad Tomaszkiewicz, projektanci zadań ze studia CDP RED, udzielą Wam odpowiedzi na to pytanie.

Przeczytaj cały tekst "CDP RED rozpakowuje Mroczną Edycję Wiedźmina 2 specjalnie dla czytelników gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że mnie Wiedźmin odrzuca, ale podejście do klienta prezentowane przez CDP Red podczas robienia wersji na Xbox''a jest wg. mnie wzorowe. Jak robiąc nową markę CDP Red utrzyma formę, to będą mogli liczyć na moje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 21:25, piomink napisał:

A czy będzie jak z wiedźminem 1 paczka za 20zł z płytą z patchem? Przydałby mi się aktualny
poradnik


Patch będzie za friko w necie. Poradnik w pdfie też pewnie się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, że te nowe questy dadzą też graczom pc :D
Tamta edycja trochę bardziej mi się podobała, gdyby tylko dali do niej medalion taki jak tu, to by było cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość szerokie to główne opakowanie jak na taką zawartość, ale nie ma co marudzić mnie się bardzo podoba. Wychodzi na to, że teraz będę posiadał obie EK heh. Nie mogę się doczekać kiedy wsunę płytkę do czytnika. Ciekawi mnie natomiast ile miejsca zajmie Wiedźmin 2 po instalacji na twardziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że RED-zi doskonale widzą jaki gracze mają stosunek do Ubi, EA, czy Acti i idą troszkę pod prąd zyskując tym samym w oczach graczy. I szczerze mówią podoba mi się to podejście. Osobiście z Wiedźmina musiałem zrezygnować przez lipne podejście do klienta firmy znajej jako M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że taką edycje musieli zrobić na xboxa wolałbym taki medalion od popiersia które to już 2 razy dostało... Nie wspominając o artbooku który jest moim obiektem pożądania w każdej lepszej ek... W sumie żałuje nieco, że kupiłem swoją na pc z numerem 98 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artbook wygląda dużo lepiej, bardziej dostojniej, no i ma nową zawartość - chłamstwo ;)
ale mimo to jestem zadowolony ze swojej EK na PC, oraz z popiersia Geralta ale i tą EK bym nie pogardził, tyle że kasy brak a tu Risen 2, Diablo III i Max Pyne 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, ale panie Konradzie, jest taka zasada przy trzymaniu mikrofonu, że nie trzymamy go tak blisko twarzy jakbyśmy robili bardzo niegrzeczną rzecz. :P Te 2-3 cm dalej, a i tak mikrofon powinien wszystko ładnie wyłapać, zwłaszcza jeśli kręci się w takich przyjaznych warunkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artbook i medalion... Co jak co, ale podejście do klientów macie najlepsze. Mimo, że nie mam xboxa i w najbliższym czasie nie planuję kupić, to bym chętnie kupił Mroczną Edycję ze względu na te dwie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 23:03, Alienspectre napisał:

Troszeczkę cięzko mi rozpoznać czy na opakowaniu jest tylko trójwymiarowy obrazek medalionu
czy jest to kilku centymetrowa płaskorzeźba ?


płaskorzeźba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie korporacje powinny uczyć sie od CDP RED podejścia do klienta z szancunkiem. Każdy wie, że przemysł gier wideo jest wart miliardy dolarów i wszyscy chcą jak największą część tego tortu dla siebie, tylko że są firmy które po trupach do tego celu zmierzają i wypuszczają DLC w dniu premiery, robią kijowej jakości porty gier na PC z konsolowych wersji czy nie dodają nawet instrukcji w pudełku z grą (w czasach w których wszystkie klatki schodowe i skrzynki pocztowe są wypchane kolorowymi reklamówkami marketów, producenci gier oszczędzają grosze na kolorowej instukcji).

Nie wiem z jakiego powodu omijałem wcześniej Witchera, możliwe że jest to polska produkcja na podstawie polskiej sagi fantasy i z góry założyłem, że nie będzie mi się podobać. CDP RED mnie miło zaskoczyło i Witchera 1 kupie w następnym tygodniu, w ramach rozgrzewki przed Diablo 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować