Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP RED rozpakowuje Mroczną Edycję Wiedźmina 2 specjalnie dla czytelników gram.pl!

58 postów w tym temacie

Jesli ktoś mial uszkodzone popiersie Geralta i wysłał do nich zdjecia to dostawał nowe popiersie i medalion gratis. Identyczny medalion jak w kolekcjonerce na Xboxa. W kazdym razie ja tak dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redzi niszczą system. Tak powinno do klienta podchodzić każde studio. Czekam na Wiedźmina 3 i magiczny przycisk pre-order ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kogoś z Gram.pl. W zamówieniu Mrocznej Edycji mam napisane, że planowany termin wysyłki to 13 kwietnia, a więc piątek. Istnieje taka możliwość, że otrzymamy grę następnego dnia, czyli w sobotę? Czy może wcześniej, jak w poniedziałek to nie ma na co liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że mam rację, ale słyszałem, że praktycznie każda firma kurierska dostarcza przesyłki w weekend. Z jednym zastrzeżeniem: dodatkowa opłata. Może warto by pomyśleć nad taką możliwością, aby kto chce mógł sobie wybrać taką opcję? To nie tak, że napaliłem się nie wiadomo jak na grę i już chcę w nią zagrać, ale chodzi o to, że w weekend większość ludzi ma po prostu na to czas, aby zagrać, a od poniedziałku, wiadomo, praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 10:38, L33T napisał:

UPS/DB Shenker/DPD/DHL czy czym tam jeszcze gry są dostarczane, dostarcza je tylko w
dni robocze.


Akurat DHl dostarcza przesyłki w soboty - jest to dodatkowa usługa (dodatkowo płatna), na którą tutaj gram.pl musi mieć podpisaną umowę. Jeżeli jej nie ma to dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja se dzisiaj zamówiłem wiedzmina 2 Mroczną Edycję i na nią z niecierpliwoscią czekam mam nadzieję że poradnik który był na filmiku zawiera też opis questów z gry w dniu premiery a póki co pozostaje czekać do 13 aż gry zostaną rozesłane do tych co se zamówili tę edycję jak ja pozdro dla wszystkich graczy wiedzmina 2 i niech moc mrocznej edycji będzie z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co tam ekipo z Gram.pl? Wprowadzicie możliwość dostawy gry w sobotę, jeśli wyślecie ją w piątek? Obecnie za przesyłkę muszę zapłacić 15,90 zł. Jeżeli po wprowadzeniu dostawy w weekend jej cena wzrośnie łącznie do maksymalnie 36 zł to jestem w stanie to zaakceptować i zapłacić. 36 zł to i tak dużo. To praktycznie dwie dostawy w cenie jednej. Jeżeli byście się na to zdecydowali to możecie zmienić opłatę w moim zamówieniu na przesyłkę praktycznie bez powiadamiania mnie o tym. Ja i tak zaakceptuje. Decyzja należy do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że medalionu nie było w EK na PieCa. Za te 200zł spokojnie mógłby tam być. Był w Media Markcie w jakiejś tam edycji MM, ale przecież nie będę kupować dwóch gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja z ostatniej chwili... to nie gram.pl ma podpisaną umowę ale firma Action S.A. I czy ktoś zginie jeśli dostaniesz grę nie w piątek ale w poniedziałek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 16:12, L33T napisał:

Informacja z ostatniej chwili... to nie gram.pl ma podpisaną umowę ale firma Action S.A.
I czy ktoś zginie jeśli dostaniesz grę nie w piątek ale w poniedziałek ?


Oczywiście, że nikt nie zginie. Dla mnie samego najlepiej byłoby, gdybym mógł otrzymać grę w sobotę, a nie w poniedziałek. Chodzi tylko o to, że w tygodniu nie będę miał szansy sobie pograć, więc gra będzie leżeć do kolejnego weekendu. Mój post nie jest żadnym żądaniem, ani żadnym rozkazem. Pytam się tylko, czy istnieje taka możliwość i czy można tak to zrobić? Nic więcej. Z logicznego punktu widzenia wysyłającemu i tak to "wisi", bo na na samym końcu tego wszystkiego obciążony kosztami będę tylko ja. Jeśli się nie da to trudno. Przeżyję. Jak już wspomniałem, tylko pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się nie mogę doczekać powieszenia se Medalionu będę prawdziwym wiedzminem z tym lajtowym medalionem a co do przesyłki mnie tam nie przeszkadza poczekać do poniedziałku skoro i tak mam sporo czasu żeby se pograć w wiedzminka na moim xboxie poza tym Mr edycja jest dostępna tylko na gram.pl a nie w takiach sklepach jak empik czy media markt dlatego trzeba być cierpliwym a nie wymagać jak ty ACE żeby ci wysyłano na żądanie grę w sobotę do poniedziałku nie umrzesz cierpliwość to cnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 10:40, The_Gray_Fox napisał:

ja się nie mogę doczekać powieszenia se Medalionu będę prawdziwym wiedzminem z tym lajtowym
medalionem a co do przesyłki mnie tam nie przeszkadza poczekać do poniedziałku skoro
i tak mam sporo czasu żeby se pograć w wiedzminka na moim xboxie poza tym Mr edycja
jest dostępna tylko na gram.pl a nie w takiach sklepach jak empik czy media markt dlatego
trzeba być cierpliwym a nie wymagać jak ty ACE żeby ci wysyłano na żądanie grę w sobotę
do poniedziałku nie umrzesz cierpliwość to cnota.


Mistrzu, ja niczego o nikogo tutaj nie wymagam. Zapytałem, czy istnieje możliwość dostarczenia przesyłki w weekend i nic więcej. Nigdzie nie napisałem, że żądam dostarczenia mi gry w sobotę. Nie mylmy pojęć, bo pomiędzy zadaniem pytania o możliwość, a żądaniem droga jest zarówno długa, jak i wyboista. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch już jest dostępny i można go pobrać ;) z tym że instalacja będzie moźliwa dopiero 17 kwietnia, bo brakuje 1 paczki jakies 300mb :) która będzie wlaśnie możliwa do pobrania wlaśnie w dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wysyłka Mrocznych Edycji nareszcie jutro gry zostaną rozesłane a w poniedziałek zacznie się fiesta z Mroczną Edycją Wieśka 2 ciekawe czy w tych nowych przygodach będzie trochę więcej walk na pięści albo gry w kosci bo taką mam nadzieję ale dodany zostanie poradnik więc tam powinno pisać co zawiera nowego gra oprócz lokacji i ludzi może jakieś nowe potowry lub bronie i pancerze.
dziwne sprawdziłem status zamówienia swojej mrocznej edycji i piszę że jest dzisiaj realizowane a miało być dopiero 13 a nie 12 jestem trochę zaskoczony ale za to plus dla sklepu gram pl odemnie już się nie mogę doczekać swojej MR EDYCJI :) jestem happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób wysmarowało tu całkiem grubą warstwę wazeliny. A mi się nie podoba, że po raz drugi kupiłem jakby niedopracowaną produkcję z darmowym co prawda, ale uciążliwym patchem. I niech mi nikt nie mówi,że żaden problem ściągnąć, bo żaden, ale ściąganie przy każdej instalacji i sama instalacja do przyjemności nie należą. Prawda, zawartość Edycji Premium jest satysfakcjująca ale wypadałoby teraz kupić drugi egzemplarz, by mieć święty spokój z Wieśkiem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować