Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Path of Exile - darmowy, sieciowy klon Diablo

490 postów w tym temacie

Nie znalazłem tematu o tej grze, więc tworzę nowy, co by się ludzie mogli o niej wypowiedzieć. :> Właśnie trwa weekendowa open beta, więc każdy posiadacz konta może sobie zagrać (można rejestrować się nawet teraz). A warto grę wypróbować, sam jestem bardzo mile zaskoczony.

Pograłem już co nieco i mogę powiedzieć, że szykuje się świetny hack''n''slash. Powiem więcej - w betę bawię się póki co lepiej niż w Diablo III. :O Na plus mogę zaliczyć OGROMNE drzewka umiejętności pasywnych ( http://gaming.juliobiason.net/wp-content/uploads/2011/11/screenshot-0011.png - w rzeczywistości jest jescze większe), także twórcy dają nam spore pole do popisu jeżeli chodzi o rozwój postaci. Umiejętności aktywne zdobywamy wkładając klejnoty do części pancerza lub broni. W grze nie ma złota, za to walutą są przedmioty do modyfikowania ekwipunku. Ciekawe rozwiązanie, choć kupowanie miecza za zwój identyfikacji wygląda troszkę śmiesznie. ;P Innym ciekawym elementem są samonapełniające się buteleczki z maną/życiem. Wystarczy zaklikać przeciwników na śmierć, a owa buteleczka sama zacznie się napełniać.

Pomijając te różnice sama rozgrywka strasznie przypomina Diablo II. Ten kto w niego grał nie będzie miał najmniejszych problemów z PoE. Mamy punkty nawigacyjne, zwoje identyfikujące i portalu miejskiego, nawet interfejs wygląda niemalże identycznie. Zbieranie i porównywanie klunkrów, siekanie potworów, bieganie po powierzchni i po podziemiach - to wszystko sprawia naprawdę masę radochy, a więc wszystko co w hack''n''slashach ważne stoi na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat zanim zaczął żyć to już umarł, lol. Ale żeby nie było offtopu to zapytam. Wiadomo kiedy będzie open beta? Bo czekanie na keya jest raczej bezcelowe, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 21:42, Niflheim napisał:

W ten weekend znowu przeprowadzone zostaną open beta testy, tym razem zostanie dodana
nowa klasa postaci. Więcej szczegółów: http://www.pathofexile.com/publicweekend/ .


Mmmm. Umiejętności tego Shadow prezentują pięknie. Już się nie mogę doczekać. Chyba porzucę moją Wiedźmę, żeby zagrać Cieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby pobrać klienta i móc zagrać w ową otwartą betę trzeba się gdzieś rejestrować, zapisywać?
pytam, bo strona jest po angielsku i nie wiem, co tam trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 13:28, lis_23 napisał:

Aby pobrać klienta i móc zagrać w ową otwartą betę trzeba się gdzieś rejestrować, zapisywać?
pytam, bo strona jest po angielsku i nie wiem, co tam trzeba zrobić.


Trzeba się tylko zarejestrować na stronie żeby stworzyć konto, później wystarczy ściągnąć klienta z tej lokacji - http://www.pathofexile.com/downloads/PathOfExileInstaller.msi


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2012 o 16:05, zerohunter napisał:

Teraz jest jakaś otwarta beta, czy na darmo ściągam klienta?


Nic mi nie wiadomo o otwartej becie. Ostatnie takie testy był przeprowadzane 11-13 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 15:41, zerohunter napisał:

Grał ktoś w tamten weekend?

Affirmative

Dnia 22.09.2012 o 15:41, zerohunter napisał:

To jest prawdziwy spadkobierca D2, masakrycznie zajebista gierka, szkoda że resetują
wszystko;/

Dla jednych szkoda ...inni grają dalej;]
Ja czekam na kolejny akt bo 2 to trochę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 17:19, zerohunter napisał:

Jak masz keya za kasę, to i tak Cię zwipują;]

Nie mam, ale wipe to nie problem bo w całej tej zabawie w "LevelUp" najfajniejsze są początki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w tę grę jak był otwarty weekend i powiem Wam, że gra jest miodna :)
Bardzo podoba mi się drzewko pasywnych umiejętności (ogrooooomne :D) oraz patent na umiejki w ekwipunku.
Czekam z niecierpliwością na Open Betę lub może jakimś cudem wylosują mnie do zgarnięcia Beta Key (albo jakaś dobra dusza mi przekaże wolny).

Wiadomo kiedy ruszy pełna gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chce ktoś za darmo najlepszą i zarazem najdroższą broń unique dla marudera na serwerze Legacy to niech do mnie napisze.
Warunki są proste a) osoba musi mieć na maruderze co najmniej 57lvl (tyle broń wymaga) oraz b) chcieć z tą bronią grać, a nie ją sprzedać/wymienić za coś :)
Jeżeli będzie więcej niż jeden chętny, to wymyślcie jakąś bajkę jak to bardzo potrzebujecie tej broni, wtedy któregoś z was wybiorę oraz dorzucę kilka innych cennych przedmiotów :)

20121027162549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować