Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Path of Exile - darmowy, sieciowy klon Diablo

490 postów w tym temacie

I dobiłem 13lvl. Zaczynają się schody. Szkoda mi tego, że wybrałem "shock nove" zamiast deszczu meteorytów ale cóż. Gra toczy się dalej. Go go go. Dziś dobije 15 i koniec. Ile można w końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 18:15, 4ny4 napisał:

Posiadam klucz do PoE Bety. Pierwszy chętny dostaje klucz.

Ja, ja, daj mnie. Jakby co to wyślij na priva na GS''ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 21:44, B1SH0P napisał:

Ja także posiadam 2 klucze atm.


Jeśli do oddania to chętnie jeden przygarnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 21:45, Isildur napisał:

Jeśli do oddania to chętnie jeden przygarnę :)


Tylko nie kopiuj z GSa, musisz ręcznie przepisać, jak kopiujesz z GSa to nie działa ^ ^


1 moar left atm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 21:47, B1SH0P napisał:

Tylko nie kopiuj z GSa, musisz ręcznie przepisać, jak kopiujesz z GSa to nie działa ^

Podwójne dzięki, już prawie miałem się żalić koledze 4ny4;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 22:06, zadymek napisał:

Podwójne dzięki, już prawie miałem się żalić koledze 4ny4;)


Ostatnim razem jak oddałem key na gramie to właśnie mi pisał ktoś, ze z GSa nie będzie działać i to tak ze wszystkim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im wicej się poczyta, poobserwuje live stream - tym lepiej gra wygląda. Naprawdę trzeba pogłówkować nad drzewkiem passive-skil aby zbudować konkretną postać (a nie jakiegoś leszcza :P), bo możliwości jest od groma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 15:20, Farimato napisał:

Im wicej się poczyta, poobserwuje live stream - tym lepiej gra wygląda. Naprawdę trzeba
pogłówkować nad drzewkiem passive-skil aby zbudować konkretną postać (a nie jakiegoś
leszcza :P), bo możliwości jest od groma :)


To tylko złudne wrażenie, że możliwości jest od groma.. Z tego wszystkiego wychodzi kilkanaście buildów z czego tylko garstka jest użyteczna. Swego czasu jak wyszedł Shadow to nikt nie grał Rangerem, bo Shadow z łukiem był imba i w tamtym momencie większość graczy to... Shadow z łukiem, weeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 21:44, B1SH0P napisał:

Ja także posiadam 2 klucze atm.


Został Ci jeszcze jednen kluczyk ? jeżeli tak to bardzo poprosze :D

Szymon666@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po coś w końcu jest ten podział, Shadow z łukiem musi trochę tracić na swojej magii.
Zawsze to kilka możliwości całkiem dobrych postaci, czyli jest jakaś unikalność w tym wszystkim (mam nadzieję).
Ja na początek celuję w Duelist może trochę poMarudzę też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja grałem Shadowem gdy go wypuścili to miał 1 lub 2 koślawe pułapki, które szły z INT, imho robienie shadowa pod INT mija się z celem, bo przecież jest Witch..

Szymon666

Wysłałem. Enjoy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm,
Ja nie lubię poprawiania twórców - skoro Shadow jest zaprojetkowany aby być na pograniczu Dex / Int to coś w tym musi być. Mag, który również posiada szybkość, zwinność łowcy - dwuklasowiec (dzięki temu jest lepsza zabawa w build). Można zachować balans, albo rozwijać w jedną lub w drugą stronę.
Co do poprawiania twórców - założę się, że gdyby były tylko klasy podstawowe, ludzie chcieliby klasy "pomiędzy". Gdyby były same mieszane, chcieliby czystych. Tak już jest. Mamy wszystko i wolny wybór. To trochę jak w prawdziwej społecznośći - są ludzie A i B (ew. C i D itd) i miliony kombninacji pomiędzy. Dlatego każdy z nas jest unikatowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 20:21, B1SH0P napisał:

Wysłałem. Enjoy.


Wielkie dzięki, mam przy okazji pytanie: grałem jakiś czas temu (pewnie ok pół roku temu) bo był wtedy jakiś otwarty weekend lub tydzień. Jest szansa żebym na ten key kontynuował grę na tym koncie które wtedy stworzyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 15:58, Szymon666 napisał:

Jest szansa żebym na ten key kontynuował grę na tym koncie które wtedy stworzyłem?

Oczywiście :) Ja tak zrobiłem i jest ok.
Musisz wejść na forum i aktywować na swoim profilu betakey. Potem normalnie otwierasz grę i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 18:27, matiz123 napisał:

Przygotujcie się na kolejny artykuł w stylu "zmarł podczas grania na komputerze" : http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/66311/page/1.


Po prostu "attention whore" nic więcej, moim zdaniem właśnie przez coś takiego leci flame na gry komputerowe, bo coś się dzieje dla jednego kolesia i nagle gry to zuo, bo jeden człowiek nie zna umiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować