Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Path of Exile - darmowy, sieciowy klon Diablo

490 postów w tym temacie

Trzeba pogratulować refleksu osobie, która napisała tego newsa, bo zdarzenie jest dokładnie sprzed 10 dni. :D Albo nawet 11, bo Kripp wrzucił filmik 2 lutego. Co nie zmienia faktu, że śmierć dość niespodziewana. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to...całe jego hp zeszło na 1 hita? :o
Ja ostatnio sobie zrobiłem sobie Witch''a i powiem, że gra mi się nim o wiele lepiej niż marauderem, nie spodziewałem się, że magia zwycięży u mnie z brutalną siłą ;P No ale to pewnie tylko takie wrażenie po przejściu 2 aktów tymi postaciami.
Pytanie - Witch pod fire/summoning wydaje się Wam ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeszło na strzała bo spell zadaje % od hp tego co wybucha, a że był to boss to i hp miał od groma. Co do połączenia fire i summoning to może ci pktów potem na coś zabraknąć warto 1 rzecz porządnie rozwinąć niż dwie tak średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh nie mogę już edytować. Tu masz linka do buildu na czystego summonera i jak nim mniej więcej grać http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/63537/page/2 . Ogólnie postać jest dosyć specyficzna i jej siła rośnie wraz z postępem w grze, początki bolą ale potem zombi same tankują wszystkie moby na mapie, no i są jeszcze szkielety, które warto z totemem połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho, nie pytaj czy build jest dobry, po prostu go rób, bo grając wg buildu tracisz jedną z najlepszych rzeczy w grze, czyli kombinowania z passive tree. ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem w to grać i tak gram gram i nagle mnie wywaliło z serwera i nie da się zalogować z powrotem. Często to się zdarza? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat dość często. Jak sobie załączę gierę, to wywala mnie po ok 1 godzinie, regularnie - ale zwalam winę na mój sprzęt - DellVostro1500 - 6 latek oraz na używanie linuxa i dość wiekowy router D-Link DI-524.
Nie gram natomiast codziennie, tylko dorywczo i pomimo lekkich problemów, potrafię czerpać wiele radości z PoE.
Moją cierpliwość ćwiczyłem na wczytywaniu gierek na C64 (pamiętacie regulowanie głowicy do odczytu taśmy na magnetofonie?). Nie mam zatem ciśnienia niewiadomo jakiego, ze nie chodzi, nie działa, wywala. Tak bywa, no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich chętnych do grania w Path of Exile i robienia czegoś więcej poza graniem zapraszam na stronę http://healthpotion.pl/
Otwieramy wsparcie dla Path of Exile.
Zbieramy dobrze zorganizowaną ekipę ludzi chcących grać na wysokim poziomie, lansować się i być najlepszymi w swojej grze. Osoby zainteresowane zapraszam do logowania się na teamspeak multigamingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 22:59, doflamingo napisał:

Powinno pomóc dodanie do skrótu gry --softwareaudio
Tak to powinno wyglądać: Path of Exile\Client.exe" --softwareaudio
http://webcdn.pathofexile.com/forum/view-thread/51323/page/1


Ogromne dzięki, działa wszytstko jak należy. :)
Proponuję podpiąć ten post do wstępniaka/pierwszego postu, żeby nikt kolejny nie musiał szukać, pytać etc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
jakie są główne buildy dla stricte witch? Jakie są najpopularniejsze i dopasowane do single player?
Mam 24 poziom i mój rozwój na drzewku wygląda mniej więcej tak:
http://tnij.org/uz6f

Nie specjalizuję się w niczym, rozwinąłem tylko kilka pkt. w obrażenia od ognia (podobno crap i sie nie opłaca), większy limit na miniony (czy jest sens w ogóle rozwijać miniony czy z czasem okazują beznadziejne i lepiej skupić się na bezpośrednim ataku?), a teraz pnę się w górę po upgrade''ach różdżki (po drodze regeneracja/max limit many i inteligencja etc.). Proszę o jakieś propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 13:54, Wahgaroth napisał:

większy limit na miniony (czy jest sens w ogóle rozwijać miniony
czy z czasem okazują beznadziejne i lepiej skupić się na bezpośrednim ataku?)


Na około 50 lvlu w party miałem witcha pod miniony na ~55 lvlu i w max party ona sama mogła przejść przez wszystko.. BTW. musisz mieć mocnego kompa do Witch pod miniony, bo strasznie fpsy spadają, jak masz duuuuużo minionów, nawet na lepszych konfiguracjach sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie ile zajmuje instalka? I czy problemem beda chwilowe spadki transferu podczas gry? Pytam bo mam nienajlepsze lacze - stale ale potrafi rwac momentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować