Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Path of Exile - darmowy, sieciowy klon Diablo

490 postów w tym temacie

Cóż, ja na szczęście aż takich problemów nie miałem, chociaż wywaliło mnie z 10 razy do głównego menu gry (nieco po 19:00) i przez parę minut się nie mogłem połączyć z serwerem. Poza tym było ok i udało mi się ukończyć pierwszy akt. :P Co więcej, nawet legendarny przedmiot zdążyłem znaleźć, o taki: http://pathofexile.gamepedia.com/Stone_of_Lazhwar. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 21:19, matiz123 napisał:

Cóż, ja na szczęście aż takich problemów nie miałem, chociaż wywaliło mnie z 10 razy
do głównego menu gry (nieco po 19:00) i przez parę minut się nie mogłem połączyć z serwerem.
Poza tym było ok i udało mi się ukończyć pierwszy akt. :P Co więcej, nawet legendarny
przedmiot zdążyłem znaleźć, o taki: http://pathofexile.gamepedia.com/Stone_of_Lazhwar.
:]


Grasz przez steam?

Co do przedmiotu - fajny :) Gratki :)

@Accid - Masz już konto na ich stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 21:23, haderQ napisał:

Grasz przez steam?

Na razie nie. Jutro zobaczę jak to łączenie kont działa i zapewne przerzucę się na Steama. No chyba że właśnie w takim przypadku się problemy pojawiają - wtedy się nieco z tym wstrzymam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 22:18, matiz123 napisał:

> Grasz przez steam?
Na razie nie. Jutro zobaczę jak to łączenie kont działa i zapewne przerzucę się na Steama.
No chyba że właśnie w takim przypadku się problemy pojawiają - wtedy się nieco z tym
wstrzymam. :P


Łączenie kont to kwestia kilku chwil. Dzisiaj się zalogowałem od razu i bez problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem początkującym graczem w poe. Szukałem dobrego buildu dla Maraudera i znalazłem coś takiego:

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgEADjwUIBRxGS4n7TpSUEdQUFRJVw1YY18_ah5yqXzZjM-ezacwqBisqrndxtjSIdlh37_nUu8O8i_2SA==

W tym buildzie przy Blood Magic Keystone, nie został rozdysponowany najbliższy passive strength a mimo to sam keystone już został. Jest jakaś możliwość by miało to miejsce, czy to zwykle przeoczenie autora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten build został stworzony przed patchem 1.0.0, w którym passive tree zostało nieco zmienione i poprzestawiane i właśnie dlatego pojawiają się takie "kwiatki". Bo generalnie nie da się tak zrobić, żeby ten blood magic (albo jakikolwiek inny punkt) tak sobie "wisiał" oderwany od reszty rozdzielonych punktów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, grałem trochę w wersję beta, osiągnąłem 39. level i trochę już wypełniłem to drzewko skilli. Pytanie, czy ostatni patch coś namieszał w moim drzewku? Bo trochę go nie poznaję, wydawało mi się że niektóre skile miałem wbite przedtem. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 20:22, Wahgaroth napisał:

Witam, grałem trochę w wersję beta, osiągnąłem 39. level i trochę już wypełniłem to drzewko
skilli. Pytanie, czy ostatni patch coś namieszał w moim drzewku? Bo trochę go nie poznaję,
wydawało mi się że niektóre skile miałem wbite przedtem. Proszę o odpowiedź.


Wersja 1.0 (finalna) zmienila troche drzewko, takze jest to mozliwe.
Moj build tez jest mocno nie aktualny w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy (jeżeli uruchamiacie grę na Steam) Wam pokazuje się za każdym razem ta ramka? Bo chyba powinno być tak tylko za pierwszym uruchomieniem, nie? U mnie jest za każdym razem i niesamowicie mnie to wkurza, bo dość długo trwa zanim gra się załaduje...

20131027131853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 13:18, Abi_Dalzim napisał:

Czy (jeżeli uruchamiacie grę na Steam) Wam pokazuje się za każdym razem ta ramka? Bo
chyba powinno być tak tylko za pierwszym uruchomieniem, nie? U mnie jest za każdym razem
i niesamowicie mnie to wkurza, bo dość długo trwa zanim gra się załaduje...

U mnie takie numery działy się przy MK Komplete Edition gdy próbowałem uruchomić go na "niepoprawnym politycznie" systemie co wg Steam owocowało niedokończeniem instalacji. Najwyraźniej Steam uważa, że instalacja PoE się nie zakończyła. Może reinstal pomoże? Sprawdził bym też czy nie ma błędów na partycji ze Steam.

PS THX - wiem już żeby trzymać swoją instalkę PoE z daleka od Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 13:18, Abi_Dalzim napisał:

Czy (jeżeli uruchamiacie grę na Steam) Wam pokazuje się za każdym razem ta ramka? Bo
chyba powinno być tak tylko za pierwszym uruchomieniem, nie? U mnie jest za każdym razem
i niesamowicie mnie to wkurza, bo dość długo trwa zanim gra się załaduje...


Może jeszcze sprawdzenie spójności plików pomoże. U mnie wszystko było w porządku od początku, pobrałem, odpaliłem i wszystko jest ok.

@zadymek - niekoniecznie, znajomi którzy mają PoE na steam nie mieli żadnych problemów z pobraniem i odpalaniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wybór ligi podczas tworzenia postaci ma wpływ na to, jak często wywala z gry ze względu na zbyt wielką liczbę graczy i obciążenie serwera? Nerwy mi już puszczają, ilekroć gram wieczorem, wyrzuca podczas wchodzenia do lokacji. Jak można wypuścić grę, która płata takie cyrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 22:20, Essau napisał:

Czy wybór ligi podczas tworzenia postaci ma wpływ na to, jak często wywala z gry ze względu
na zbyt wielką liczbę graczy i obciążenie serwera? Nerwy mi już puszczają, ilekroć gram
wieczorem, wyrzuca podczas wchodzenia do lokacji. Jak można wypuścić grę, która płata
takie cyrki.

liga ma wplyw, im wiecej ludzi tym czesciej, na standard league tez sie czesto wywala, jesli to jest jakies pocieszenie. Problem nie jest z gra, tylko z tym ze popularność gry przekroczyla mozliwosci serwerów. Bedzie lepiej , z czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, a mi się gra praktycznie wcale nie wywala. Chyba tylko w dniu premiery i następnego dnia miałem problemy. Ale to może dlatego, że gram na Nemesis. :P No i w sumie zwykle nie gram w godzinach wieczornych.
A popularnośc Path of Exile faktycznie jest świetna - 260 tysięcy osób dziennie, 66 podczas weekendu i 55 w pozostałych dniach w godzinach szczytu. Ciekawi mnie, ile teraz osób gra w Diablo. ;)
A tutaj macie jeszcze zapowiedź następnego patcha, który ma się 12 listopada pojawić: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/568906 - fajnie, że teraz jeszcze achievementy i przepisy będą dochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się w jakiś sposób przenosić itemy między postaciami? Mam nieco orbów na strzelającej pani którą grałem w betę i chciałem sobie je przenieść na osiłka którym śmigam sobie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 15:12, Nephren-Ka napisał:

Da się w jakiś sposób przenosić itemy między postaciami? Mam nieco orbów na strzelającej
pani którą grałem w betę i chciałem sobie je przenieść na osiłka którym śmigam sobie
teraz.

skrzynka, którą znajdziesz w mieście, jest wspólna dla wszystkich postaci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 15:14, Robertcik1 napisał:

skrzynka, którą znajdziesz w mieście, jest wspólna dla wszystkich postaci. :)


Aha ; w sumie nieco mnie dziwiło skąd tam tego tyle.xD
Dzięki za szybką odpowiedź.;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 15:18, Nephren-Ka napisał:

Dzięki za szybką odpowiedź.;>

nie ma problemu. mam wolne i spędzam je w internecie, bardzo produktywnie.
idę zabić jeszcze raz Dominusa. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować