Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Path of Exile - darmowy, sieciowy klon Diablo

490 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2012 o 10:46, Abi_Dalzim napisał:

> Jak coś to powinienem mieć jeszcze ze 2 keye do oddania.
Możesz puścić mi jeden na PW na Gramsajcie?


Myślałem, ze wszystkie już rozdałem, a tu okazało się, że kolejny przyszedł na pocztę ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 11:28, B1SH0P napisał:

Myślałem, ze wszystkie już rozdałem, a tu okazało się, że kolejny przyszedł na pocztę
^ ^

Jednak ten key chyba też rozdałeś, bo nie działa :/

20121223133004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 11:28, B1SH0P napisał:

Myślałem, ze wszystkie już rozdałem, a tu okazało się, że kolejny przyszedł na pocztę
^ ^

Nosz kurczę, tylu ludzi czeka a temu ponowili invite!
Nie ma, sprawiedliwości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 13:30, zadymek napisał:

Nosz kurczę, tylu ludzi czeka a temu ponowili invite!
Nie ma, sprawiedliwości:(


Łącznie rozdałem już z 30 kluczy. Jakoś mi powpadały w ręce, lol.

Z tego co wiem, to niektórzy streamerzy rozdają klucze w dużych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 13:30, Abi_Dalzim napisał:

> Myślałem, ze wszystkie już rozdałem, a tu okazało się, że kolejny przyszedł na pocztę

> ^ ^
Jednak ten key chyba też rozdałeś, bo nie działa :/


Sry za dobule post, ale nie było opcji edytuj :C

Dziwne, na koncie mam napisane, że ten klucz jeszcze nie został zużyty.. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeżeli dysponujesz jeszcze jakimś kluczem chętnie przygarnę jako wierny "przydupas" Diablo. ;) email: 3eslawek@gmail.com

Z góry dzięki serdeczne!

Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dzięki za odpowiedź. :)

A tak ogólnie rozumiem, że już grasz w PoE, prawda ? Tak pokrótce, jakie wrażenia z gry ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 14:10, 4ny4 napisał:

Rozumiem, dzięki za odpowiedź. :)

A tak ogólnie rozumiem, że już grasz w PoE, prawda ? Tak pokrótce, jakie wrażenia z gry
? :)


Ostatnio nie grałem przez dłuższy czas, klucz swój dostałem w maju, pograłem miesiąc, było coś na wzór "restartu laddera" (Wszystkie postacie są wrzucane do Legacy League, po jakimś większym update) i przestałem grać, bo miałem nadzieję, że po krótkim czasie wyjdzie 3 akt, a to się okazuje, że nie w sierpniu tylko w styczniu będzie akt 3 dodany. Gra ma o wiele więcej do zaoferowania niż D3, graficznie jest miodna i nie ma jakichś wygórowanych wymagań, klepanie mobków daje ogromną frajdę, brak złota w grze też jest ciekawym rozwiązaniem, drzewko(las) umiejętności jest świetnie wykonany, cała masa możliwości, questy ciekawe, mobki są fajne wykonane, animacje są na dobrym poziomie, efekty czarów itp, itd, też wyglądają zajedobrze, ogólnie bardzo polecam PoE dla wszystkich miłośników takiego typu gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 14:10, 4ny4 napisał:

A tak ogólnie rozumiem, że już grasz w PoE, prawda ? Tak pokrótce, jakie wrażenia z gry
? :)


Jako, że również gram mam bardzo podobne odczucia do B1SHOPa ;) Gra oferuje bardzo dużo możliwości pod każdym możliwym względem, a żeby oddać wielkość "lasu" z umiejętnościami zobacz sobie screena :) Jeśli nie masz możliwości otrzymania klucza, kup go - 10 dolarów za tyle godzin grania to prawie jak za darmo :)

http://www.path-of-exile.pl/drzewko-skili-pasywnych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, kluczyk jednak wszedł. :D
Odkryłem przy tym dziwną przypadłość gramsajtów: jak coś się stamtąd kopiuje, to nie wchodzi. Dotyczy to też adresów email (jak się skopiuje adres i próbuje wysłać, to pokazuje się komunikat, że adres jest nieprawidłowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 14:56, Akoss-94 napisał:

Co to za drzewo wtf. Nie mogę się w tym połapać D:

Szok. Chyba sam postaram się o klucz. trzeba będzie obczaić :)


To fakt drzewko jest dość duże hehe ;) serio 10 dolców to nie jest majątek - ta cena to około 20 procent ceny Diablo trójki na premierze z tego co pamiętam. A możliwości jest o wiele więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto podkreślić, że jak się teraz kupi supporter pack, to dostaje się klucz/klucze( w zależności od ceny) oraz kiwi, które biega za postacią : D, zależnie od starter packu jaki się wzięło kiwi jest inne, plus tam jakieś inne bonusy, niektórzy ludzie kupili starter packi za 1000$ : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za key, a tak w ogóle to będę miał teraz takie dodatki jak ci co kupili normalnie ten preorder z dostępem do zamkniętej bety, czy tylko mogę sobie pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 15:27, zerohunter napisał:

Dzięki za key, a tak w ogóle to będę miał teraz takie dodatki jak ci co kupili normalnie
ten preorder z dostępem do zamkniętej bety, czy tylko mogę sobie pograć?


To jest po prostu klucz, wpisujesz i grasz, a to co ludzie kupują to są tzw. "supporter pack", czyli po prostu płacisz 10$ albo więcej i dostajesz w zależności od ceny jakąś tam ilość punktów do wydania w sklepie(tego jeszcze nie ma), plus zwierzaka kiwi i cd key, im więcej zapłacisz tym inne kiwi, więcej punktów i więcej kluczy. Gra będzie F2P, gdy wejdzie w fazę open beta, nie będzie już można kupić supporter packa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wygląda ciekawie. Możliwe że się skuszę. Choć po ostatnich nie wypałach na jakie wykładałem pieniądze w postaci SW:TOR, GW2, TERA etc trochę mnie już odrzuca od klikania "Buy now".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ops, czyli wziąłem key, ale nie będę miał z tego korzyści, bo nie zamierzam grać z powodu wipea, poza tym grałem już kiedyś, z góry sorry dla tych co nie mieli okazji pograć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować