Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Path of Exile - darmowy, sieciowy klon Diablo

490 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2015 o 20:31, Feno napisał:

Czekałem na nowy content bardzo długo :D Teraz wyczekuje godziny zero i zaczynam łupanie
moim rangerem :D

Teraz to jest zupełnie inna gra. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na Lockstep Mode, czyli desynch należy do przeszłości. W ogóle ilość zmian i nowych rzeczy jest naprawdę przytłaczająca. Ja już co nieco mam ogarnięte, bo się "wkupiłem" do bety i z grubsza poznałem nowy content (a przynajmniej to, co zostało w becie wprowadzone).
Dobra, koniec pisania, bo godzina zero nadchodzi. Miłego grania życzę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dzisiaj dodatek - w sensie akt 4. Trochę za krótki jak dla mnie. Coś jak akt 4 w Diablo.
Za to walka z ostatnim bossem... T_T masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 16:38, misioo napisał:

A naprawili w tym patchu desync w końcu?

Tak, w dodatku pojawił się Lockstep Mode. Jeśli się nie mylę, to gra w tym trybie zachowuje się mniej więcej jak MOBA, oczywiście mam tu na myśli wyłącznie sposób synchronizowania się z serwerem. :) Tutaj masz nieco więcej informacji na ten temat: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1262596. Poza tym do poprzedniego trybu ponoć wprowadzono sporo poprawek, ale nie powiem, na ile zmniejsza on problem z desynchronizacją, bo od razu się na Lockstep przerzuciłem.

Tymczasem ja jestem w połowie pierwszego aktu na Cruel i jak na razie znalazłem całe 0 unikatów, 0 klejnotów (tych do wsadzenia w drzewo) i aż jedną sztukę Divination Card. A pisali, że zwiększyli częstotliwość pojawiania się unikatóe. :P Poza tym Tempesty jak na razie średnio mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem clinet z oficjalnej strony gry i wyskakuje taki komunikat : Unable to connect to patching server
Pomoże ktoś ?Szukałem na innych forach ale nic nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 17:13, matiz123 napisał:

> A naprawili w tym patchu desync w końcu?
Tak, w dodatku pojawił się Lockstep Mode. Jeśli się nie mylę, to gra w tym trybie zachowuje
się mniej więcej jak MOBA, oczywiście mam tu na myśli wyłącznie sposób synchronizowania
się z serwerem. :) Tutaj masz nieco więcej informacji na ten temat: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1262596.
Poza tym do poprzedniego trybu ponoć wprowadzono sporo poprawek, ale nie powiem, na ile
zmniejsza on problem z desynchronizacją, bo od razu się na Lockstep przerzuciłem.


O kurde! A ja to tak z głupa rzuciłem, bardziej prześmiewczo, myśląc że skoro przez tyle lat desync był to już się nic w tym temacie nie ruszy, a teraz to zupełnie inna gra! Diablo 3 hejtowałem pod każdym względem, ale w porównaniu do PoE najważniejsze - czyli feeling postaci miało tysiąc razy lepsze. Teraz kiedy PoE pod tym względem też już jest bez zarzutu obawiam się że stracę setki godzin życia tłukąc niepoliczalne ilości stworków...

Dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by popracować nad mapą, widzę że dalej wygląda równie syficznie, co w dniu premiery. Może to głupie, ale tak mnie odrzuciła, że przez nią zrezygnowałem z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować