Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozgoryczeni fani Modern Warfare 3 planują jednodniowy bojkot gry

60 postów w tym temacie

Jak się bezkrytycznie leci co rok z wywieszonym jęzorem do sklepu to nie ma co się dziwić że panowie gracze są olewani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee... to się nie uda... dlaczego? Kasę już wydali, produkt już kupili... a Kotick i firma kasę sobie przemielili na wiele sposobów. Dlatego niz tego sobie nie zrobią, a jak wyjdzie nowa gra to będą mówić że będzie tak, tak i tak... a oni znowu to kupią albo nowi wejdą na ich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czujecie jak Kotik i jego drużynka sie z tego śmieją, no ja bym na pewno na ich miejscu(chociaż nie jestem to i tak ubaw mam po pachy). Cóż po tej akcji widać IQ bojkotujących. Trzeba było nie kupować i to jest bojkot, a teraz to mogą tylko Elita opłacać i morda w kubeł. Druga sprawa to długość bojkotu 1 dzień!! buhahahah co dłużej nie wytrzymają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież oni nawet jednego dnia bez grania nie wytrzymają xD
To samo miało być w Battlefield 3 i co było ? Grali jakby niby nic xD Ale DICE chociaż jakieś tam aktualizacje robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 20:45, SarenkaB napisał:

Ciekaw jestem czy odbije się to na sprzedaży kolejnej części.

Tak jak się odbijało na każdej kolejnej od czasu pierwszego Modern Warfare? :D

@Giret:

Dnia 31.03.2012 o 20:45, SarenkaB napisał:

Trzeba było nie kupować i to jest bojkot, a teraz to mogą tylko Elita opłacać i morda w kubeł.

Jakbyś nie zauważył, to Elite w MW3 nie jest obowiązkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Giret:

> Trzeba było nie kupować i to jest bojkot, a teraz to mogą tylko Elita opłacać i morda w kubeł.

@Henrar

> Jakbyś nie zauważył, to Elite w MW3 nie jest obowiązkowy...

Cóż jak byś nie zauważył napisałem mogą nie musza! Po za tym czy twoja wypowiedz cos zmieniła, czy tak dla zasady pleciesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się kurde obudzili. Może czas wreszcie przestać ładować kasę do portfela Kotickowi i spółce? Co z tego, że zbojkotują, jak i tak, gdy tylko pojawi się zapowiedź kolejnego CoD, to wśród tych, co teraz bojkotują, i tak będzie masowe fapanie i sprint po pre-order "bo to pszeciesz Kol Of Djui jezd, nailepża gjera ewer!".

Se mogą bojotować, normalnie jakby Acti nie znali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować