Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajcie zwierzęcych kompanów w Torchlight II

15 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Runic Games udostępniło wideo prezentujące zwierzaki, które będą nam towarzyszyć w czasie rozgrywki w Torchlight II, a na oficjalnej stronie gry pojawił się wpis, dzięki któremu dowiemy się o nich jeszcze więcej.

Przeczytaj cały tekst "Poznajcie zwierzęcych kompanów w Torchlight II" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a oficjalnej strona gry pojawił się wpis, dzięki któremu dowiemy się o nich jeszcze więcej." Powinno być "a NA oficjalnej STRONIE" ;)
Co do zwierzaków, to fretka, kot, pantera mi się podobają, wilk ma jakby za małą głowę, chakawary jest paskudne, bulldog mi się nie podoba, a jastrząb na filmiku jest za mały, żeby do ocenić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdzie jest data oficjalna data premiery Torchlight II, się pytam?"

pewnie zamrożona - po tylu poślizgach pasował maj, ale teraz to hmm diablo niewygodny miesiąc... podejrzewam okolice lipca/września. Podobnie z grim dawn - mogli by w końcu podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Xerber zobaczył buldoga>"Szkoda, że Runic odszedł od starego designu psa, bo bardziej mi się podobał. Ale przynajmniej fretka i jaszczomp fajne."

<Xerber zobaczył wilka>"OMG OMG OMG!!!111One. Jaką on ma fajną mordkę :D"

Coraz bardziej chcę Torchlighta, bo na "Diabolo część Trzecia" mnie stać nie będzie. No chyba, że sam podpiszę cyrograf z diabłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 21:43, bonescraper napisał:

Mocno "diablowaty" kompozytor, mocno "diablowata" muzyczka.


A czy muzyki do Torcha dwójki czasem ponownie nie komponował Matt Uelmen?

Fajnie, że fretka powraca, mój ulubiony pet. Swoją drogą, z tą pilotką na głowie wygląda jak Crazy Frog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pół roku odwlekają premierę gry, aby móc konkurować z Diablo3. Torchlight 2 nie ma szans z najnowszym tytułem Blizzarda, który już w pre-orderze zakupiło więcej osób, niż kiedykolwiek łącznie zakupi Torchlight 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 22:34, Demagol napisał:

> Mocno "diablowaty" kompozytor, mocno "diablowata" muzyczka.

A czy muzyki do Torcha dwójki czasem ponownie nie komponował Matt Uelmen?


A czy to co napisałem stwierdza inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błeh, równie dobrze mogli by wstrzymać napływ informacji do 16 maja bo większość fanów Diablo przyjęło chyba za filozofie "nasza ukochana gra niedługo wychodzi, musimy zatruć życie wszystkim poprzez pisanie o niej wszędzie gdzie się da".
Serio, news o Torchlighcie a ja tu widzę rozmowy o tym przereklamowanym gniocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować