Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ridge Racer Unbounded - patch naprawia błąd edytora tras na PC; demo gry w drodze

10 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Ridge Racer Unbounded trafił na PC tego samego dnia co wersje konsolowe, nie obyło się jednak bez wpadki - edytor tras zaimplementowany w grze na komputerach się nie uruchamiał. Na szczęście błąd został już naprawiony.

Przeczytaj cały tekst "Ridge Racer Unbounded - patch naprawia błąd edytora tras na PC; demo gry w drodze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta... Prawie mnie nabraliście - "demo ich najnowszej produkcji ukaże się niebawem i będzie dostępne na wszystkich trzech platformach docelowych, czyli PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. "
Demo na PC... Można tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 09:43, Jeffero napisał:

Ta... Prawie mnie nabraliście - "demo ich najnowszej produkcji ukaże się niebawem i będzie
dostępne na wszystkich trzech platformach docelowych, czyli PC, PlayStation 3 i Xboksie
360. "
Demo na PC... Można tylko pomarzyć.


Tak, wiem, że dziś Prima Aprilis, ale to akurat potwierdzona informacja - niedowiarków odsyłam na tweeterowy profil Bugbear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w demo. Pamiętam jak katowałem demo RR na PSP do oporu. Jak dla mnie super wiadomość i cieszę się że nie jest ona Prima Aprilisowa... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 09:51, MATEmasagrator napisał:

Tak, wiem, że dziś Prima Aprilis, ale to akurat potwierdzona informacja - niedowiarków
odsyłam na tweeterowy profil Bugbear.

W dzisiejszych czasach nawet ogłoszenie dema budzi w człowieku wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

demo na pc jest na torrentach. ;) A tak na serio, to co ta właśnie bardzo mała i ograniczona gra może wnieść do świata gier mając za konkurenta choćby świetny i całkiem spory Split/Second sprzed 3 lat?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 12:07, Shoot_in_Putin napisał:

Może nie w dzisiejszych czasach, a w dzisiejszym dniu :)

Tak, ale chodziło mi o to, że kiedyś ogłoszenie dema nie było wiadomością, którą można było uznać za żart, nawet 1 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować