Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy w kwietniu - najciekawsze premiery miesiąca

20 postów w tym temacie

Adam Berlik

Najważniejszą, dla nas Polaków, premierą kwietnia będzie Wiedźmin 2 na konsolę Xbox 360 w Edycji Rozszerzonej, która trafi również na PC w formie darmowej aktualizacji. Jakie gry jeszcze ukażą się w tym miesiącu?

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: W co zaGRAMy w kwietniu - najciekawsze premiery miesiąca " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki Harpen, ale dla mnie najważniejszą premierą tego miesiąca jest Risen 2 a nie Wiedźmin 2. Już tak jest nakręcany, że aż bolą zęby. Był na PC i już starczy tego nakręcania. To ta sama gra co była rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Wiedźmin Wiedźminem. Sam posiadam EK, czekam na update''a i cieszymy się, że wreszcie ludzie z X360 zagrają, ale Risen 2 to gra nowa i świeża dla każdej platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po zagraniu w betę Risen 2 na razie powstrzymam się z zakupem. Jakoś dla mnie ta gra nie ma tego, co miała jedynka, beta nie potrafiła mnie wciągnąć.

Co do Trainz Simulator skojarzyło mi się z Train Simulator. Koszty wszystkich DLC do tej ostatniej gry to... 1335 EURO!

Na pewno czekam na Tribes: Ascend, bo to jedna z najlepszych gier sieciowych w ogóle (i powrót serii do niepokonanej królowej, czyli Tribes 2).

A co do samego gram.pl - szkoda, że zapominacie o PS Vita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 15:26, TobiAlex napisał:

Na pewno czekam na Tribes: Ascend, bo to jedna z najlepszych gier sieciowych w ogóle
(i powrót serii do niepokonanej królowej, czyli Tribes 2).


Nie czekaj, zapraszam do otwartej bety. :) Tak swoją drogą szczerze wątpię, żeby Tribes: Ascend mogło wyjść w kwietniu, niestety, ale mimo całej swojej miodności wciąż jej naprawdę dużo brakuje do finalnego produktu. Problemem wciąż są crashe, przerywane mecze i niekiedy dziwne zachowanie klienta gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie zagram w nowego Men of War - eksperyment z przeniesieniem teatru wojny do Wietnamu zbytnio im nie wyszedł, imo ogólnie ten pomysł i wykonanie było chybione. Mam nadzieję, że ta część będzie doszlifowana.

Risen 2 to również pozycja obowiązkowa. Jako wielbiciel sagi Gothic jak i pierwszego Risena to mój wręcz psi obowiązek.

A Wiedźmina pozostawiam konsolowym graczom. Mimo to ściągnę patch na PC i przejde sobie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to w tym miesiącu nic oprócz Tribes... ale to sentyment do wcześniejszych części zadziałał. A w ogóle to zbieram siły na następny miesiąc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 14:48, vegost napisał:

Sorki Harpen, ale dla mnie najważniejszą premierą tego miesiąca jest Risen 2 a nie Wiedźmin
2. Już tak jest nakręcany, że aż bolą zęby. Był na PC i już starczy tego nakręcania.
To ta sama gra co była rok temu.



2.0 ver z poprawionymi błędami, do tego na konsole, inna zawartość edycji kolekcjonerskiej + dodatkowe misje a wiec nie to samo co było w zeszłym roku.
Doinformuj się zanim zaczniesz wypisywać głupoty i wprowadzać innych w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Najważniejszą, dla nas Polaków, premierą kwietnia będzie Wiedźmin 2 na konsolę Xbox 360"
Ojoj, ostro :D Ale rozumiem, że to z okazji pierwszego kwietnia. Dla mnie oczywiście Risen 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierwszy, najważniejszy i generalnie naj to ofcos Risen II. Dalej leci niewymienione na liście Legend of Grimrock. Następnie Alan Wake który wprawdzie został już wydany ale do naszego piknego kraju jeszcze nie dotarł, tak samo Crusader Kings 2 (a oba tytuły to ponoć 13 kwietnia). No i jeszcze Wieśiek 2 i updejt do wersji 2.0. Oj tłuściutki ten kwiecień, tłuściutki. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 21:33, N3xuS napisał:

2.0 ver z poprawionymi błędami, do tego na konsole, inna zawartość edycji kolekcjonerskiej
+ dodatkowe misje a wiec nie to samo co było w zeszłym roku.
Doinformuj się zanim zaczniesz wypisywać głupoty i wprowadzać innych w błąd.


Ojej poprawione błędy to dla ciebie nowa zawartość ? Phew. Edycja Kolekcjonerska nie zmienia zawartości w grze. A dodatkowe misje to tylko parę h w ostatnim akcie. Więc owszem jest to to samo w innym opakowaniu i tym razem na xboxa360. Więc sam się doinformuj i nie mieszaj ludziom w głowach, że to nowa gra. To ten sam wiedźmin 2 co był wcześniej na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba brakuje jednej bardzo ważnej...LEGEND OF GRIMROCK :)
preorder złożony ale po przeczytaniu instrukcji boję się, że będzie jednak troche uboższe niż się spodziewałem (trzy klasy postaci, ok pięciu przeciwników :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować