Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1 kwietnia w branży: kto i na co chciał nas nabrać? Zobaczcie najlepsze primaaprilisowe żarty!

31 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Branża elektronicznej rozrywki uwielbia 1 kwietnia, a Bogu ducha winnych graczy chcą "wkręcić" wszyscy - zarówno developerzy, jak i dziennikarze. W tym roku żartownisie byli wręcz w wyśmienitej formie!

Przeczytaj cały tekst "1 kwietnia w branży: kto i na co chciał nas nabrać? Zobaczcie najlepsze primaaprilisowe żarty!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW - dowcip z HL3 to nie robota Valve, na Steamie nic takiego nie było.
Strona (i dowcip) pochodzi ze strony steamppowered.com
Tak, tam są dwa "p".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

praktycznie 90% z tego nawet jakby byla prawda to bym tego nie kupil, wiec jak dla mnie zaden zart nie byl okrutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb 3D w LoLu działa. Korzystałem przy testach systemu 3D nvidii i jedynie paski zdrowia były 2d (plus niektóre ze zdolności). Oczywiście w filmiku prezentowali niby opcje programową bez dodatkowego sprzętu, jednak tak trochę się sami na tym nacięli ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po południu sam wlazłem na stronę Blizzarda, bo wiedziałem, że coś na pewno wymyślili, co ciekawe - czytając same nagłówki nie byłem pewny czy to poszukiwane żarty, trzeba się było wczytać... ale nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci została zapowiedziana pierwszego kwietnia, więc we mnie nadal tli się ten mały promyczek nadziei dla Mortal Kombat na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na YT był napis: "Kolecja Twoich ulubionych filmów wideo". Myślałem że nagrają na płytach DVD filmy które są w zakladce "ulubione". Jako że nie oglądałem tego filmiku z YT wczoraj, ani nie rozwijałem dalej tego tematu gdyż mnie nie zainteresował to wkręcili mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować