Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

okazało się, że jeszcze w kiosku triafiłem i jestem bardzo zadowolony z gier, z gazety i z ceny
ps szkoda, że Playa z Colinem 4 nie trafiłem :( w kiosku, i teraz nie wiem gdzie go mogę dostac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję tylko dla pełniaków - czasami trafią się gry które bym chciał mie, do tego za niską cenę, np. ostatni numer z "Sąsiadami". Co do samego pisma - ostatni numer, który był dobry tu grudzień z bodajże 2004 roku jeszcze po starej cenie 9,90 zł (2 CD, przyzwoita grubuść). Po tym jak KŚ Gry staniały, stały się beznadziejne, przestałem kupować dla czytania, a jedynie jak już wspomniałem dla pełniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście kiedyś kupowałem Komputer Świat GRY. Teraz to już raczej CD - Action. W Komputer Świat GRY zawsze wkurzała mnie mała ilość stron i żadnych dodatkowych tekstów poza recenzjami gier. Faktycznie recenzje reedycji to parodia. Pamiętam tekst z recenzji Gothica II: "Grafika nie urzeka jak na dzisiejsze standardy". No cóż... Trudno żeby urzekała skoro ta recka była pisana dwa lata po premierze gry. Teraz jak widzę KŚ GRY w sklepie to nawet nie patrzę co w nim jest. Muszę przyznać, że ostatnio zmienili się na gorsze, zmniejszyli liczę stron, dają zdecydowanie gorsze gry. Lepiej wydać trochę więcej pieniędzy na CDA. Ewentualnie kupić PLAYA, nie duży, a satysfakcjonujący magazyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 13:11, Oxygenz napisał:

Zauważyłem, że większość osób które przestały czytać KSG przuciło się na CDA czyżby to urok
osobisty Smugglera...:)


Ja tam nie wiedziałem, że w ogóle ktoś taki istnieje w chwili kupienia pierwszego numeru CDA :) Po prostu chciałem mieć numer drogiego magazynu (był to 116 za 19,90), który co miesiąc kupował kolega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ubiegłeś mnie, już miałem to pisac,
kupiłem ostatni numer z Sąsiadami i powiem, że jestem bardzo zadowolony, super gry, niska cena, ale nie podoba mi się, że robią poradnik do jakiejś gry, a nie robią do tej co dają na płycie według mnie to dziwne ( mi nie był potrzebny poradnik do przejścia gry ),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A macie jakiś sklep z numerem w którym jest Twierdza Deluxe? Chciałbym zamówić a na stronie axelspringer nie można zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja kupowałem przez ten kiosk internetowy jakiś numer gazety z Colinem 04 i na początku nie dało się kupić dopiero po ok. 2 tygodniach dało się kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 20:41, jakubcjusz napisał:

Dobra - nikt nie pisze, to ja napiszę:

W numerze 1/2008 pełniaki to Crashday oraz Crazy Machines: Nowe Wyzwania

O! jak fajnie :) Przegapiłem Crashday''a w CDA, więc teraz sobie kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 13:11, Oxygenz napisał:

Zauważyłem, że większość osób które przestały czytać KSG przuciło się na CDA czyżby to urok
osobisty Smugglera...:)

po prostu CDA jest dojżalsze niż KSG który wg mnie spadł na psy.. takie jakieś... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować