Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 14:25, mateuszbanach0 napisał:

lubię KŚ Gry. ale: teraz są bez folii, więc dużo osób podpiernicza płyty! Jak ja idę po tą
gazete, to już płyt niema. rezygnuję i kupuję Clicka!!!


Rozwiązanie: kupuj w kiosku.

Ostatni numer KS Gry kupiłem... dobre cztery lata temu, kiedy dali Hegemonię. xD Przez niemal cały 2002 kupowałem to pismo, ale od grudnia 2002 przerzuciłem się na CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jutro powinno wyjść nowy KŚG. Myślę że powinny zmienić wszystko w tym czasopiśmie, bo bez zmian się nie obędzie. Kiedyś to lepsze było, wtedy kupowałem. Teraz trudno jest to dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy oni przestana dawać te robione na jedno kopyto 18Wheels? Przedtem pedal to the metal, teraz Haulin''. A drugą grę uczczę milczeniem...Uroczy Casper: Straszliwa uliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i pełne wersje tak się nie liczą, ale nawet te recenzje... tylko spojrzeć i się czytać nie chce. No i ten papier, na który używają... nie wiem czy coś się zmieniło, ale kiedyś to on się nadawał tylko do wytarcia sobie tylnej części ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 05:24, FurryThales napisał:

Może i pełne wersje tak się nie liczą, ale nawet te recenzje... tylko spojrzeć i się czytać
nie chce. No i ten papier, na który używają... nie wiem czy coś się zmieniło, ale kiedyś to
on się nadawał tylko do wytarcia sobie tylnej części ciała ;)


Dla mnie właśnie liczą się przede wszystkim pełne wersje. Dlaczego? Bo jakbym chciał sobie tylko poczytać, to w internecie jest dużo stron z recenzjami. Ale jeśli już o recenzjach mowa to ja do tych z KŚG nic nie mam - są krótkie, zwięzłe i na temat, bez wymuszonego poczucia humoru i lania wody.

Wracając do pełniaka, to ja nie wiem, o co mieć pretensje - Haulin'' kosztuje w sklepach 50PLN, a w KŚG macie ją za 7 (a seria 18WoS ma sporo fanów), co czyni ją (chyba) najdroższym pełniakiem dostępnym w gazecie. Ale fakt, że z Kacprem to lekko przesadzili... :P

A co do papieru... To czy to ma jakieś znaczenie, na jakim papierze jest drukowana gazeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer już w kioskach

Pełne wersje
-Space Colony
-Break Quest

Bardzo się cieszę, szczególnie ze Space Colony. Miałem sobie kupić tą gierkę, a tak przynajmniej zaoszczędzę. No i jeszcze poczytam bardzo dobre teksty. Bardzo dobry numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, rzeczywiście pełniaki nie są złe, chyba sobie kupię. A wiesz jaka zawartość numeru, bo jak wiadomo z tej ich strony to nie można się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 14:02, juke napisał:

O, rzeczywiście pełniaki nie są złe, chyba sobie kupię. A wiesz jaka zawartość numeru,
bo jak wiadomo z tej ich strony to nie można się dowiedzieć.


No niestety jeszcze nowego numeru nie kupiłem, ale są recki The Sims: Historie z bezludnej wyspy, Juiced 2: Hot Import Nights, więcej niestety na tej żarówiastej okładce nie mogę sie dopatrzyć. Jak będę więcej wiedział to napiszę. Może dziś będę miał na wieczór ten numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 14:02, juke napisał:

O, rzeczywiście pełniaki nie są złe, chyba sobie kupię. A wiesz jaka zawartość numeru,
bo jak wiadomo z tej ich strony to nie można się dowiedzieć.


Tu macie opis:

Trzeci numer magazynu Komputer Świat GRY, który pojawił się na rynku w 2008 roku. Czasopismo kosztuje 6,90 zł i zawiera jedną płytę CD, na której znajdują się dwie pełne wersje gier.

Pełne wersje gier

Space Colony – bardzo ciekawa hybryda simsów ze strategią budowaną, do tego jeszcze w kosmosie. Kolektory energii, walki z alienami i kłótnie na stołówce - jest przy czym posiedzieć.

BreakQuest – gra, która nie powinna ominąć żadnego peceta. Absolutnie genialny arkanoid oparty na fizyce i zabawnych pomysłach. Oscarowa produkcja.

Zawartość pisma

Testy: Premiery

The Sims: Historie z bezludnej wyspy, Alvin i Wiewiórki, Asterix na olimpiadzie, Championship Manager 2008, Escape from Paradise City, Heroes of Might and Magic V: Dzikie hordy, Juiced 2: Hot Import Nights, Na Dzikim Zachodzie: Przygody Lucky Luke''a, OutRun 2006: Coast 2 Coast, Power Rangers: Super Legendy, RACE 07, rFactor, UberSoldier II, Winter Sports 2008.

Testy: Reedycje

Age of Empires III: Złota edycja, Battlefield 2142, Condemned: Criminal Origins, Glory of the Roman Empire, Need for Speed: Carbon, Spellforce 2: Złota edycja, The Sims: Historie z życia wzięte.

Nowości: Przed premierą

Assassin''s Creed, Codename: Panzers - Cold War, Conflict: Denied Ops, Frontlines: Fuel of War, The Sims 2: Czas wolny.

Nowości: Na horyzoncie

A Vampyre Story, Condemned 2: Bloodshot, Demigod, Fallen Empire: Legions, Leisure Suit Larry: Box Office Bust, Mirror''s Edge, So Blonde.

Rynek: Przegląd

Indie games: przyglądamy się rynkowi gier niezależnych i wskazujemy najciekawsze z nich.

...poza tym adresy wydawców, tajne kody, poradniki do gier na CD i jeszcze parę rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy KŚGRY już w kioskach!

Pełne wersje:
- Hard Truck Tycoon
- Crazy Machines: Nowości z laboratorium

Jest nieźle, szczególnie dobre Crazy Machines ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do najnowszego KSG Extra jest dołączona gra C&C - pomijając rozważania nad sensownością takiego zabiegu (jakby ktoś nie wiedział, to gra ta została udostępniona przez EA do ściągnięcia za darmo), mam takie pytanie - jak to możliwe, że 2CD upchnięto na jednym? A może zrobiono tak, że do tego KSG Extra dodano NOD CD a do następnego dadzą GDI CD (lub na odwrót)? Pytam z czystej ciekawości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 15:55, Blackhand napisał:

Do najnowszego KSG Extra jest dołączona gra C&C - pomijając rozważania nad sensownością
takiego zabiegu (jakby ktoś nie wiedział, to gra ta została udostępniona przez EA do
ściągnięcia za darmo), mam takie pytanie - jak to możliwe, że 2CD upchnięto na jednym?
A może zrobiono tak, że do tego KSG Extra dodano NOD CD a do następnego dadzą GDI CD
(lub na odwrót)? Pytam z czystej ciekawości :).


Osobiście nie wiem, ale na innym forum ludzie piszą, że po prostu zastosowano lepsze algorytmy kompresji. (Wiesz, jakoś udało się upchnąć Najdłuższą Podróż na 2 CD - oryginalnie na 4 - czy Planescape - podobnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, no tak. Zapomniałem o patencie "instalacja pełna lub nic" ;), który z powodzeniem Axel Springer zastosował już wiele razy ;). Fakt, że na obu CD część danych się powiela, działa tylko na korzyść takiego rozwiązania. Choć pewnie The Cover Ops (i misji z dinozaurami :)) już dopchać nie zdołali :).
Dzięki za odpowiedź :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 13:18, jakubcjusz napisał:

W nowym numerze na płycie DVD (wreszcie!!!) Railroads Tycoon 3 oraz Air Conflict. Oprócz
tego przywrócono tabelki!


No właśnie, nasze ukochane tabelki. A teraz przeczytaj to i przejrzyj pismo: http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=3042

I spróbuj znaleźć podobieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 17:11, Neo 12 napisał:

No właśnie, nasze ukochane tabelki. A teraz przeczytaj to i przejrzyj pismo: http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=3042

I spróbuj znaleźć podobieństwa.



Niestety numer będę mógł przeczytać dopiero w piątek, więc jak nie zapomnę, to wtedy jakoś odniosę się do Twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2008 o 17:11, Neo 12 napisał:

No właśnie, nasze ukochane tabelki. A teraz przeczytaj to i przejrzyj pismo: http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=3042

I spróbuj znaleźć podobieństwa.


Nie bój się, to na pewno nie ma związku z petycją - bo kto by spełniał postulaty petycji z trzema podpisami.
Po prostu albo dostali sporo listów z sugestiami albo zrobili jakieś badania odnośnie oczekiwań albo byli niezadowoleni z wyników sprzedaży i po prostu musieli coś zmienić.

PS: Widziałem reklame w TV, widzę że chcecie wreszcie rozpocząć na poważnie odzyskiwanie rynku. Bardzo mnie to cieszy, oby się to tylko nie skończyło tak jak w Playu gdzie po nagłym przyspieszeniu przyszła dość szybko zadyszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować