Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Podobnie jak Gry Komputerowe - dwumiesięcznik. Mam nadzieję, że wyjdzie to na lepsze KŚG, gdy już jest dwumiesięcznikiem, nie powinno być czyszczeń magazynu. Jak skończą się wydatki to sobie sprawię i zobaczę jak się KŚG zmienił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwumiesięcznik? Hmm... wydłużenie okresu pomiędzy wydaniami to często pierwszy objaw chylenia się ku upadkowi. Mam nadzieję, że nie będzie tak w tym przypadku. Nie żebym był jakimś szczególnym fanem, ale lubię mieć wybór wśród czasopism branżowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 16:52, Anjinsan napisał:

Dwumiesięcznik? Hmm... wydłużenie okresu pomiędzy wydaniami to często pierwszy objaw
chylenia się ku upadkowi. Mam nadzieję, że nie będzie tak w tym przypadku. Nie żebym
był jakimś szczególnym fanem, ale lubię mieć wybór wśród czasopism branżowych.


Kto wie, może masz rację.

KS GRY nie wygląda na to, że jest z rodziny Komputer Świat, między innymi całkowitym brakiem info na stronie www.komputerswiat.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem nowy numer i się bardzo mile zaskoczyłem. Jest o wiele lepszy niż mój ostatni numer grudniowy. Ale może to dlatego, że ma sięcej stron. W konkursie wziąłem udział. Pełne wersje nie są super, ale gry są na lepszym poziomie niż te z poprzednich numerów. Recenzje zawsze mieli dobre i to jest ich duży plus. Mogło by już tak zawsze zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nowy Komputer Świat GRY EXTRA poświęcony grze Far Cry 2 w kioskach od 15 października. W środku, oprócz testu, poradnika i wielu innych atrakcji dotyczących najnowszej gry Ubisoftu, znajdziemy pełną wersję gry:
Far Cry

Gra w angielskiej wersji językowej!

Cena: 8,50zł"

Źródło: http://markolf.pl/

FC za niecałe 9 zł?! Oczywiście, że biorę! :D

20081013163014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry jest dostępny za darmo. Do tego jeszcze po angielsku. Jak już dają to porządnie, wiem że polonizacja nie jest wspaniała ale jednak dla nieobeznanych z angielskim przydałoby się po polsku. Numer prestiżowy, to wszystko. Ja sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wersję dostępną oficjalnie jedynie dla mieszkańców USA, to chyba jednak nie ;) (chyba, że o czymś nie wiem :)).

Tak czy inaczej, podzielam opinię, że nie ma się za bardzo czym podniecać - raz już dali "darmówkę" (C&C), innym razem wersję okaleczoną (HoMMII Gold) - wniosek: lepiej poczekać na opinie (nie)szczęśliwych nabywców ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 20:01, Blackhand napisał:

Pomijając wersję dostępną oficjalnie jedynie dla mieszkańców USA, to chyba jednak nie
;) (chyba, że o czymś nie wiem :)).

No rzeczywiście tak jest, ale przy wybieraniu kraju w rejestracji (czy cokolwiek to jest bo nie pamiętam dokładnie) wystarczy wybrać że jest się z USA i styknie :P Jednakże i tak wolałem kupić polską wersję.
A co masz na myśli mówiąc że Heroesy były "okaleczone"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁaŁ :) FarCry :) dobrze by było w końcu zaopatrzyć się w swój egzemplarz :) Gra ktoś jeszcze w to po multi? stoją jakieś serwery? no i czy gra w multi jest ciekawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 20:17, 143872 napisał:

...
A co masz na myśli mówiąc że Heroesy były "okaleczone"?


Obcięli muzykę w formacie CD-Audio - na płycie są tylko puste audiotracki (po kilka sekund ciszy), jak chce się mieć w tej wersji HoMMIIGold muzykę, trzeba zacisnąć zęby i w opcjach gry ustawić MIDI (chyba nie muszę pisać, że na współczesnych kartach pozbawionych wavetable brzmi to fatalnie?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak, są jacyś szczęśliwi nabywcy? Czy poza problemami, o których można poczytać na Markolfie (multiplayer), Axel Springer przygotował jeszcze jakieś "miłe" niespodzianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:47, Blackhand napisał:

I jak, są jacyś szczęśliwi nabywcy? Czy poza problemami, o których można poczytać na
Markolfie (multiplayer), Axel Springer przygotował jeszcze jakieś "miłe" niespodzianki?


Z multi nie ma żadnego problemu. Wystarczy napisać na adres podany w stopce prośbę o klucz i wszystko gra.
Axel nie przygotował żadnych "niespodzianek" - co najwyżej mogą wyniknąć jakieś indywidualne problemy, ale to przecież zdarza się w każdej grze, nie :)? Zasygnalizowano np. trochę problemów z działaniem myszki - FC był testowany na różnych kompach, ale pomimo to coś takiego się przydarzyło.
Na szczęście da się to łatwo naprawić ustawiając w opcjach gry sterowanie "default".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W sprzedaży jest już nowy numer czasopisma Komputer Świat Gry EXTRA Wydanie Specjalne poświęcone grze Red Alert 3. Na płycie DVD znajdziemy pełną wersję gry:

- Command & Conquer: Red Alert

Cena: 7,90 zł

Do czasopisma będzie dołączony poprzedni nr z pełną wersją pierwszej części sagi."

Źródło: http://markolf.pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:45, swietlik94 napisał:

"W sprzedaży jest już nowy numer czasopisma Komputer Świat Gry EXTRA Wydanie Specjalne
poświęcone grze Red Alert 3. Na płycie DVD znajdziemy pełną wersję gry:

- Command & Conquer: Red Alert

Cena: 7,90 zł

Do czasopisma będzie dołączony poprzedni nr z pełną wersją pierwszej części sagi."

Źródło: http://markolf.pl

A wiadomo może w jakim języku będzie? Ale i tak pewnie kupię, nie zważając na język, ponieważ - wstyd przyznać - nie mam tego klasyka w swojej kolekcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:51, Robak 007 napisał:

A wiadomo może w jakim języku będzie?


Nie słyszałem, żeby taką grę jak Red Alert kiedyś spolszczono.
Tym lepiej, jednostki mówiące z rosyjskim akcentem rządzą! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszły nowe GRY EXTRA poświęcone grze Call of Duty: World at War. Pismo zawiera test gry, opis trybów dla wielu graczy, ilustrowany poradnik oraz plakat. Na DVD znajdują się dema CoD, CoD: United Offensive, CoD 2, CoD 4: Modern Warfare, 3 poradniki oraz filmy i tapety. Całość kosztuje 7,90 zł.

20081128215654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować