Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Wpisujcie tu to co wam się podoba w tej gazecie. Ja ją lubie czytać, są tu profesionalne recenzje (bez zbędnych żartów), jedyne czego nie lubie w tej gazecie: mało stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 20:55, syriusz.b napisał:

Wpisujcie tu to co wam się podoba w tej gazecie. Ja ją lubie czytać, są tu profesionalne recenzje
(bez zbędnych żartów), jedyne czego nie lubie w tej gazecie: mało stron

Ile ty masz lat?? To czasopismo to jeden wielki żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLa mnie CD-Action to jeden wielki żart jedyne co fajne w tej gazecie to ile ma stron, a tak wogule każdy lubi coś innego i ja stworzyłem ten temat bo może znajdzie sięktoś kto lubi tą gazetę tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 21:00, syriusz.b napisał:

DLa mnie CD-Action to jeden wielki żart jedyne co fajne w tej gazecie to ile ma stron, a tak
wogule każdy lubi coś innego i ja stworzyłem ten temat bo może znajdzie sięktoś kto lubi tą
gazetę tak jak ja


CDA przynajmniej nie wynajduje wad z kosmosu (recenzja Guild Wars w KŚ Gry - komedia) ani nie ocenia gier sprzed kilku lat biorąc pod uwagę kryteria ocenianai gier obecnych (patrz - Antologia Blizzarda - kompromitacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja Antologii Blizza to naprawdę WIELKA wpadka. Ja osobiście czytuję tylko CDA. Inne czasopisma kupuję okazyjnie - jak jest dodana jakaś niezła gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez lubie Komputerowy Świat gry TYLKO CZEMU MA TAK MALO STRON ?!

ps.cda tez lubie (mam nawet prenumerate) bo ma duzo stron ale troche przeginaja z zartami, i bzdurami typu ,,AVE'''' (czy jak to tam jest) Bardzo lubie tez playa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 21:47, marcin1930 napisał:

Tez lubie Komputerowy Świat gry TYLKO CZEMU MA TAK MALO STRON ?!


Chyba nie bardzo bo nawet nazwy czasopisma nie znasz xD

Swoją drogą KSG kupowałem czasem dla gier na cover cd. Sama zawartość pisemka była(jest?) już nędzna. Dziwne ocenianie, infantylne recenzje, brak ciekawych tekstów poza opisami gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 21:51, bruli napisał:

> Tez lubie Komputerowy Świat gry TYLKO CZEMU MA TAK MALO STRON ?!


Chyba nie bardzo bo nawet nazwy czasopisma nie znasz xD

Swoją drogą KSG kupowałem czasem dla gier na cover cd. Sama zawartość pisemka była(jest?) już
nędzna. Dziwne ocenianie, infantylne recenzje, brak ciekawych tekstów poza opisami gier...

Ze ja nie znam????? fajny zart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 21:54, marcin1930 napisał:

Ze ja nie znam????? fajny zart...


Ano tak, napisałeś "KomputerOWY Świat Gry". Prawidłowy tytuł to "Komputer Świat Gry". Czyli nie znasz. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze, że dla zawartości merytorycznej kupuję CDA. Cała reszta czasopism jest przeze mnie kupowana tylko w celach "growych".

Co do KŚG to już od dłuższego czasu go nie czytam, ponieważ zniechęciły mnie infantylne i dziecinne opisy/solucje gier. Jak można pisać jak w grze zrobić save/load lub zacząć Nową Grę?!?! Przecież minimalna znajomości obsługi mychy i klawiatury wystarcza by to zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 21:47, marcin1930 napisał:

ps.cda tez lubie (mam nawet prenumerate) bo ma duzo stron ale troche przeginaja z zartami,
i bzdurami typu ,,AVE'''' (czy jak to tam jest) Bardzo lubie tez playa...


Ave!

Khem, teraz to mnie rozbawiłeś :) ! Czy mi się tylko zdaje, czy sądzisz, że AVE! to nazwa działu?! Dlatego, że właściwie zawsze tak rozpoczynają Na Luzie...?! Pffr... Ave, Drogi Przyjacielu, znaczy "Bądź pozdrowiony", to z łaciny... albo dla niektórych: z Asterixa :D !

PS Wybacz, jeśli nie o to Ci chodziło :] !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje KSgry i Play-a i czytam bo pasuje mi ich styl oceniania jak dobrze ocenią gre to wiem żę mi sie spodoba


ps. CD-A kupuje czasami dla fajnych gier na płytach ale nieraz znajduje recenzje gry która dostała 5 w play-u a w CD-a 9 zggrałem w nią u kolegi i buła grą słabą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupuje Play''a ale ta sam w KŚgry podoba mi sie ich styl oceniania, a CDA też czasami8 kupuje, ale tylko wtedy kiedy jest fajna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2006 o 20:57, L33T napisał:

Ile ty masz lat?? To czasopismo to jeden wielki żart


O, to, to, to! Podpisuję się pod tym obiema rękoma i nogami. Jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować