Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2010 o 18:20, Blackhand napisał:

Jest co najmniej od wczoraj :). Jak u Ciebie nie ma, to możliwe, że kolportaż nawalił
i gdzieniegdzie KŚG nie dotarł.


Mozliwe, dzis bylem w Empiku i tez lipa, troche sie wkurzam bo zalezalo mi by kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 18:20, Blackhand napisał:

Jest co najmniej od wczoraj :). Jak u Ciebie nie ma, to możliwe, że kolportaż nawalił
i gdzieniegdzie KŚG nie dotarł.



No i wkoncu go dostałem ;). Generalnie wszystko jest okej, ale dlaczego tak malo? Spodziewalem sie dluzszego tekstu, zwlaszcza temat o Fenomenie Gothica! Mozna bylo go swietnie rozpisac, przypomniec przyjaciol etc, a tak to zrobiliscie go na " o***ol sie". Jesli chodzi o recenzje...swietna :) naprawde wytyczyono wszystkie minusy tej gry - byla krytyka i kilka plusów, bardzo przyjemnie sie czytalo, ale...tez za krotko :). Ostatnio tu na forum przeczytalem, ze sprzedaliscie tą recenzje, oczywiscie mozna sobie w kieszen wsadzic takie stwierdzenie. Wystarczy przeczytac.

Co do zawartosci dodatkowej - Naprawde fajne opakowanie, nie ma pelno znaczkow "komputer swiat" etc, wyglada jak narmalny produkt ;). Bardzo milo mnie tez zaskoczyla zawartosc plytki, pomimo Gothica/Gothica 2/Dodatku mamy PELEN soundtrack ze wszystkich czesci, trailery (nawet z bety:P), tapety no i ten ogromny patch do Gothica 3 ;) wraz z quest modem

buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale zły adres, KŚG i Play''a na tym forum reprezentuje Backside, ja z ani jedną ani drugą redakcją nie mam nic wspólnego :). A moja wypowiedź dotyczyła tego, że widziałem KŚG w sklepach w moim mieście, sytuacje, gdy kolporterzy nawalali też się już nieraz różnym magazynom zdarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 18:45, Blackhand napisał:

Sorry, ale zły adres, KŚG i Play''a na tym forum reprezentuje Backside, ja z ani jedną
ani drugą redakcją nie mam nic wspólnego :). A moja wypowiedź dotyczyła tego, że widziałem
KŚG w sklepach w moim mieście, sytuacje, gdy kolporterzy nawalali też się już nieraz
różnym magazynom zdarzały.


no to macie podobne nicki :) w kazdym badz razie przepraszam za pomylke, a moja odpowiedz kieruje ogolnie do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spox, chciałem tylko wyjaśnić nieporozumienie, nie oczekiwałem żadnych przeprosin.

A tak już na temat (coby się modkowie nie zbulwersowali ;)), nie potrafię sobie wyobrazić sobie, jak czują się stali czytelnicy KŚG i Play''a dostając regularnie "czyszczenia", muszą mieć chyba solidne sterty "dubli". A już niezła masakra musi być, jak komuś trafi się numer z "czyszczeniem" z dołączonym starym numerem, w którym też było "czyszczenie" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ostatnio tu na forum przeczytalem, ze sprzedaliscie tą recenzje, oczywiscie mozna sobie w kieszen wsadzic >takie stwierdzenie. Wystarczy przeczytac.

Dziękuję - to chyba pierwsza pozytywna opinia jaka się pojawiła w sieci ;).
Recenzję i tekst o fenomenie (ten nie jest mój) można by oczywiście napisać dwa razy dłuższe, ale nie zmieściłyby się wtedy inne materiały i plakaty.


Blackhand ---> mam nadzieję, że stali czytelnicy KŚG kupują magazyn głównie dla tekstów :) (a w tym miesiącu też jest sporo fajnych). Poza tym takie magazyny kupują nie tylko osoby regularnie czatujące na świetne pełniaki, ale też Ci, którzy po prostu chcą sobie raz na jakiś czas poczytać i pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 12:05, Backside napisał:

(...) mam nadzieję, że stali czytelnicy KŚG kupują magazyn głównie dla tekstów


Wiesz, ja jestem chyba stałym czytelnikiem. Fakt, kupuję dla tekstów, ale to nie znaczy, że macie mi wciskać numer z grami, które już posiadam. Gdyby to był numer bez płytki po niższej cenie, albo numer z np. Playem w środku, rozważyłbym zakupu. Ale po co mi numer z tą samą gazetą i grą w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj w kioskach i salonach prasowych można nabyć nowy numer Komputer Świat Gry Extra Wydanie Specjalne poświęcone najlepszym grom o ciężarówkach. W środku znajdziemy krążek DVD, na którym zamieszczono pełne wersje gier:

- 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker
- Wild Trucks
- Bus Simulator Deluxe


Cena: 16,99 zł.

Źródło: www.markolf.pl

20101029175046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kioskach i salonikach prasowych w całej Polsce, można już znaleźć nowy numer dwumiesięcznika Komputer Świat Gry. Pełne wersje musimy sprawdzić w środku co oznacza:

- czyszczenie magazynów.

Cena: 13,90 zł.

markolf.pl

20101207154822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle znowu to samo, niedługo będę w posiadaniu paru sztuk Baldurs Gate''a. Ktoś to kupił? Może tym razem coś innego wrzucili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten numer 1/2011 z okładką Diablo 3. Dorzucili mi numer 7/2008 lipiec, a pełne wersje gier to:
-Two Worlds jedynka
-Ice Cream Tycoon Deluxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 16:17, Endriu napisał:

Recencja na 3,5 strony.

Łee, myślałem że będzie jakaś konkretna dada premiery, w końcu tylko to się na razie liczy. Ale w sumie po tym piśmie nie ma co się wiele spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować