Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2009 o 20:51, SpecShadow napisał:

Numer zaprawdę ciekawy, czasopisma nie kupowałem od dobrych paru lat.
Recenzja Risena (są przed CD-A :D ), testy darmowych MMO czy Beyond Divinity. Z tym że
nie wiem czy jest jak z poprzednią częścią która lubi psuć mój system operacyjny.


Pismo chętni bym przeczytał, ale gry nie są mi w ogóle potrzebne ;P. Chciałby ktoś kupić z Białegostoku? Za...3-4zł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze też że w końcu oprócz gier na PC wzięli się też za konsole. Tylko kilka recenzji, ale lepszy rydz niż nic :D

Przeczytałem gdzieś pewną krytykę, dlaczego w dziale "PREMIERY" zrecenzowano grę The Club kilka miesięcy po premierze :D

Podejrzewam że dlatego że najpierw wyszło na konsole potem na PC chociaż nie jestem pewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się ten magazyn parę razy kupić, dla gier. Teksty wtedy raczej super nie były, na pewno nie przebijał tych z CDA. Ktoś mógłby jako tako porównać obecny poziom tekstów? Dla Beyond Divinty chyba kupię jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gry dobre dali w tym miesiącu;p Do ID mam wielki szacunek bo to była moja pierwsza gra RPG w D&D( tak wiem, że to nie jest taki klasyczny RPG jak np Baldur ale patrząc przez pryzmat dzisiejszych czasów jest rozbudowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 15:52, NecroVisioneR napisał:

> dostał 6.
>

czyli max :0 Mam tam pare numerów tego czasopisma ale nigdy nie widzialem aby gra dostała
6


Ja znam jeden przypadek. Left4Dead. 5.56 chyba dokładniej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 18:56, kulfonito napisał:

Ja znam jeden przypadek. Left4Dead. 5.56 chyba dokładniej. :P

Było tego więcej. Najwyższą ocenę w historii otrzymał Fallout tactics - 5,75. Było to w 2001 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 19:04, Hellmut napisał:

> Ja znam jeden przypadek. Left4Dead. 5.56 chyba dokładniej. :P
Było tego więcej. Najwyższą ocenę w historii otrzymał Fallout tactics - 5,75. Było to
w 2001 roku.

Tia, a potem bodaj jest Baldur''s Gate 2 czy tam Settlers IV - numer z recenzją Fallouta Tacticsa wciąż mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 19:26, Kirabaxior napisał:

Tia, a potem bodaj jest Baldur''s Gate 2 czy tam Settlers IV - numer z recenzją Fallouta
Tacticsa wciąż mam ;)

Następny był Original War - 5,66, za nim Settlers IV - 5,63.
Również mam ten numer - czytam w nim, że gra dostała aż 0,7 do oceny za wyjątkowo dobrze przygotowane wydanie (dziś nazywane... Saga Fallout).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 19:43, Hellmut napisał:

> Tia, a potem bodaj jest Baldur''s Gate 2 czy tam Settlers IV - numer z recenzją
Fallouta
> Tacticsa wciąż mam ;)
Następny był Original War - 5,66, za nim Settlers IV - 5,63.
Również mam ten numer - czytam w nim, że gra dostała aż 0,7 do oceny za wyjątkowo dobrze
przygotowane wydanie (dziś nazywane... Saga Fallout).

Tak, właśnie, za obie części w prezencie i te sprawy.
No i poradnik jest całkiem ciekawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Już w kioskach w całym kraju możecie znaleźć najnowszym numer specjalnego wydanie GRY EXTRA Największe Przeboje 1/2010. Tematem numeru jest oczywiście Call of Duty: Modern Warfare 2, w magazynie znajdziecie jego obszerną recenzję oraz mały poradnik. Oprócz tego jedyna, prawdziwa historia serii Call of Duty, świetnej jakości dwustronny plakat oraz DVD. A na płytce 4 wersje demo (Call of Duty, Call of Duty: United Offensive, Call of Duty 2 oraz Call of Duty 4: Modern Warfare), a do tego masa innych dodatków: cztery filmy, ponad 500 stron wskazówek i sekretów do wszystkie poprzednich gier z serii oraz 20 tapet z Modern Warfare 2.

Pismo jest już w kioskach, jego cena wynosi 14,99 zł."

Źródło: www.playpc.pl

Kupię, ale z pewnością nie szybko, mino że jest to 500 stron :P.

20091124195745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500 stron za 15 zł? A ciekawe ile reklam ;o Swoją drogą to jakie wskazówki mogą tam dawać na 500 stronach?
Wskazówka 1:
-kucaj kiedy strzelasz
Wskazówka 2
-Robisz to wciskając C
Wskazówka 3
-kucanie pomaga, więc rób to
I jedna strona zapełniona, bo jak dadzą jeszcze czcionkę pokroju playa w latach 2007-2009(bez włączania)to tylko tyle starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Od 4. grudnia w kioskach znajdzie się nowy numer (1/2010) magazynu Komputer Świat Gry.

Na płycie 5 pełnych wersji gier:

- SpellForce GOLD PL (SpellForce + Oddech Zimy + Cień Feniksa)
- Hired Guns: The Jagged Edge PL
- Garbage Truck Simulator PL

Cena: 12,90zł."

Źródło: Markolf.pl

Zacnie, zacnie, ale spodziewał się BGII :P. Raczej kupię, bo mój SF (nie mylić z syfem) z XKN jest trochę nie-ten-teges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować