Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

ja zanim kupie jakąś gre kupuje różne gazety i sprawdzam jej recenzje jak w większości jest oceniana dobrze to kupuje to chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem od sąsiada (dziecko lat 11) kilka numerów KŚG. I co widze??

Recenzja ToCA Race Driver 3 - 2/5 gwiazdek

Reedycja Battlefield 1942 World War II Anthology - 5/5 gwiazdek - myślałem że gra się zestarzała, nie dorównuje Call Of Duty 2 a tu prosze... ocena jest dana tylko za to że gra jest wydana z dodatkami??

Reedycja Gothic I oraz Gothic II - otrzymałały one takie same oceny - jak to możlwie?? Chyba jest między nimi jakaś różnica..

Crashday?? Nie wiem czy sąsiad ma wadliwy numer ale ocena wynosi 4/5 gwiazdek - więc w skali CD-A jest to 8/10 a nie jak napisałem 2/5 w KŚG...

Mam szukać dalej tych niezbyt sprawiedliwych ocen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 15:48, Markus89 napisał:

Crashday?? Nie wiem czy sąsiad ma wadliwy numer ale ocena wynosi 4/5 gwiazdek - więc
w skali CD-A jest to 8/10 a nie jak napisałem 2/5 w KŚG...

sory u mnie Crashday 2/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2006 o 15:48, Markus89 napisał:


Reedycja Gothic I oraz Gothic II - otrzymałały one takie same oceny - jak to
możlwie?? Chyba jest między nimi jakaś różnica..


gothig zostałoceniony tak nisko bo musiał być oceniony odpowiednio do Obliviona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 15:51, Mik Nik napisał:

> Crashday?? Nie wiem czy sąsiad ma wadliwy numer ale ocena wynosi 4/5 gwiazdek -
więc
> w skali CD-A jest to 8/10 a nie jak napisałem 2/5 w KŚG...
sory u mnie Crashday 2/5


Może nich inni czytelnicy KŚG sprawdzą jaką ocenę otrzymał Crashday...

A tak do twojej wiadomości: w serwisie Gry-Online ocena recenzentów wynosi 5,5/10 a ocena graczy 9/10.
Skoro napisałeś że korzystasz z wielu źródeł informacji to może po prostu poszukaj w necie recenzji tej gry - duża większość z nich była przychylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skomentuje to tak :
CD-A to czasopismo dla zaawansowanych,starszych graczy,
KSG to gazeta dla początkujących playerów ze srednią wieku 12 lat.

CD-A ma recenzje w fajnej formie, przekazujące dużo treści, lecz w sposób taki, za przy nawet 5cio stronicowej lekturze nie da się znudzić. Jeśli gra zawiera znaczną dawkę przemocy /seksu (zwykle) przy tytule recenzji jest specjalny komunikat, mimo to gra ma taką ocenę, na jaką zasłużyła.
KSG ma opis gry z dokładną solucją jak włączyć komputer, potem grę itp.,z klimatem podobnym jak w szkolnej notatce, broń Boże żadnej przemocy czy, co gorsza (KSGowcy zamknąc oczy!) s e k s u (sic!) ,w innym przypadku gra albo nie jest recenzowana, albo ocena idzie mocno w dół. Pamietam że zrobili wielką aferę z Codemane:Panzers wlasnie za antypolskie treści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 16:15, Wap napisał:

skomentuje to tak :
CD-A to czasopismo dla zaawansowanych,starszych graczy,
KSG to gazeta dla początkujących playerów ze srednią wieku 12 lat.

CD-A ma recenzje w fajnej formie, przekazujące dużo treści, lecz w sposób taki, za przy nawet
5cio stronicowej lekturze nie da się znudzić. Jeśli gra zawiera znaczną dawkę przemocy /seksu
(zwykle) przy tytule recenzji jest specjalny komunikat, mimo to gra ma taką ocenę, na jaką
zasłużyła.
KSG ma opis gry z dokładną solucją jak włączyć komputer, potem grę itp.,z klimatem podobnym
jak w szkolnej notatce, broń Boże żadnej przemocy czy, co gorsza (KSGowcy zamknąc oczy!)
s e k s u (sic!) ,w innym przypadku gra albo nie jest recenzowana, albo ocena idzie mocno w
dół. Pamietam że zrobili wielką aferę z Codemane:Panzers wlasnie za antypolskie treści...


hahahahahhahahahhahahahhahahhahahhahahhahahahhahahhahahahhahaha-sory ale śmiać sie chce jak to czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 16:15, Wap napisał:

skomentuje to tak :
CD-A to czasopismo dla zaawansowanych,starszych graczy,
KSG to gazeta dla początkujących playerów ze srednią wieku 12 lat.

CD-A ma recenzje w fajnej formie, przekazujące dużo treści, lecz w sposób taki, za przy nawet
5cio stronicowej lekturze nie da się znudzić. Jeśli gra zawiera znaczną dawkę przemocy /seksu
(zwykle) przy tytule recenzji jest specjalny komunikat, mimo to gra ma taką ocenę, na jaką
zasłużyła. (...)


Ja się zgadzam z Wapem.

Proszę tylko czytelników KŚG aby napisali jaką ocenę dostała gra Crashday - nie daje mi to spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie, poczekajcie była tu mowa ze Gothic dostal 2/5 w KSG ostatnio a ja czytalem notke do tego i bylo tam napisane ze jak na dzien dzisiejszy jest to gra stara i dlatego tak malo dostaje bo sa juz lepsze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:13, syriusz.b napisał:

Poczekajcie, poczekajcie była tu mowa ze Gothic dostal 2/5 w KSG ostatnio a ja czytalem notke
do tego i bylo tam napisane ze jak na dzien dzisiejszy jest to gra stara i dlatego tak malo
dostaje bo sa juz lepsze !!!


Ale i Gothic I jak i Gothic II dostali taką samą ocenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 16:18, Mik Nik napisał:

> skomentuje to tak :
> CD-A to czasopismo dla zaawansowanych,starszych graczy,
> KSG to gazeta dla początkujących playerów ze srednią wieku 12 lat.
> > > CD-A ma recenzje w fajnej formie, przekazujące dużo treści, lecz w sposób taki, za przy
nawet
> 5cio stronicowej lekturze nie da się znudzić. Jeśli gra zawiera znaczną dawkę przemocy
/seksu
> (zwykle) przy tytule recenzji jest specjalny komunikat, mimo to gra ma taką ocenę, na
jaką
> zasłużyła.
> KSG ma opis gry z dokładną solucją jak włączyć komputer, potem grę itp.,z klimatem podobnym

> jak w szkolnej notatce, broń Boże żadnej przemocy czy, co gorsza (KSGowcy zamknąc oczy!)

> s e k s u (sic!) ,w innym przypadku gra albo nie jest recenzowana, albo ocena idzie mocno
w
> dół. Pamietam że zrobili wielką aferę z Codemane:Panzers wlasnie za antypolskie treści...


hahahahahhahahahhahahahhahahhahahhahahhahahahhahahhahahahhahaha-sory ale śmiać sie chce jak
to czytam



wiem co czujesz ,mam to samo podczas lektury KŚG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kaj czytam CDA przy niektórych recenzjach chce mi sie wymiotować zamiast śmiać by taki efeky ma to co miało być śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 12:24, Mik Nik napisał:

kaj czytam CDA przy niektórych recenzjach chce mi sie wymiotować zamiast śmiać by taki efeky
ma to co miało być śmieszne


Dla mnie to nawet możesz się os**ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 12:24, Mik Nik napisał:

kaj czytam CDA przy niektórych recenzjach chce mi sie wymiotować zamiast śmiać by taki efeky
ma to co miało być śmieszne


ojej ale za(wy)m(i)ot(ow)ałeś ;/ No może masz inny gust, może to z zazdrości a może to ta słynna wredność Smugglera powoduje że Ci się na wymioty zbiera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŚG jest przeznaczony raczej dla młodszych graczy. Z tego co pamiętam 7 - 18 lat. Nie można więc wymagać, by pisali o grach podobnie jak CDA, dla którego grupa docelowa jest starsza. Wystarczy spojrzeć na stronę internetową KŚG by zobaczyć, jakich ono ma czytelników. Nie mogę natomiast zrozumieć "ekspertów", którzy często podają wyimaginowane wymagania, np. do GTA:SA. Twierdzili wówczas, że gra nie uruchomi się na komputerze z 256 MB RAM i kartą graficzną nie obsługującą PS i VS. Gra na takiej konfiguracji jednak działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 12:40, Arclight napisał:

Nie mogę natomiast zrozumieć "ekspertów", którzy często podają wyimaginowane wymagania, np. do GTA:SA.
Twierdzili wówczas, że gra nie uruchomi się na komputerze z 256 MB RAM i kartą graficzną nie
obsługującą PS i VS. Gra na takiej konfiguracji jednak działa...


A ja mogę zrozumieć: po prostu nie znają się na rzeczy. PS i VS w GTA: SA?? Gdzie?? Jak mi któryś ekpert z KŚG to wyjaśni zamówię prenumeratę do końca życia (albo do padnięcia pisma co jest bardziej prawdopodobne)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować