Zaloguj się, aby obserwować  
syriusz_b

Magazyn Komputer Świat Gry

566 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2006 o 13:49, Mik Nik napisał:


> ale on był uzależniony od kompa, a ja nie jestem.

typowa reakcja na zapytanie o naug:

zaprzeczenie

większość ludzi nie zdaje sobie sprawy że jest uzależniona od komputera a jak koto o to zapyta
prawie zawsze zaprzeczają jaśli chcesz wiedzieć czy jesteś uzależniony sprubój wytrzymać 3
tygodnie bez komputera ale tak byś miał do niego dostęp a nie zamykasz kompa w szafie i dajesz
komuś klucz żeby cie nie kusiło


ale ja gram tylko 4 godziny w tygodniu, a poza tym fajne doświadczenie, spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:50, Wap napisał:

> Click! jest dobry. Dzięki za podpowiedź.
> Słyszałem o tym chłopaku z krzesłem, ale on był uzależniony od kompa, a ja nie jestem.
Gram
> w strzelanki bo mi się podobają, ale ostatnio kupiłem epokę lodowcową 2 i mi się spodobała.

> Chyba masz rację, nie powinienem grać w takie gry, dziadek też ciągle mi to powtarza.

> Spróbuję pograć w rpg przeszedłem gothica 1 i 2 i chyba kupię obliviona jak będzie w polskiej

> wersji.
> A poza tyma jakie gry byś mi jeszcze radził?

Ja bym chciał sprostowac tego chłopaka i to krzesło, bo on uderzył matkę gdy wyłączyła mu kompa
podczas gry w tibię i zabiła mu chara, czyli jakby nie patrzeć stracił przez to kilka ładnych
godzin swojego życia.A po gothicku radził bym ci zagrac bardziej w Fable , gdyż Oblivion może
być dla ciebie zbyt rozbudowany i zgubisz się w jego wielkośc, przytłoczy Cie wielkość tego
swiata. Ze mną było tak samo.

p.s. sry za drugi post z rzędu ale jak pisałem poprzedni tego jeszcze nie było


Fable też już przeszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:45, Mik Nik napisał:

rayman 3 jest do kitu??????????????????????????????????????????????????????????????

Czemu tak uważasz?
Ten numer z Raymanem 3 to jedyny numer KŚGry jaki kupiłem w przeciągu ostatniego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 18:20, Maker3 napisał:

> rayman 3 jest do kitu??????????????????????????????????????????????????????????????
Czemu tak uważasz?
Ten numer z Raymanem 3 to jedyny numer KŚGry jaki kupiłem w przeciągu ostatniego roku.



Rayman to gra dla dzieciaków......ale jak to mówią są gusta i guściki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 18:34, kowboj3 napisał:

Rayman to gra dla dzieciaków......ale jak to mówią są gusta i guściki

Jeśli tak mówisz
to pewnie nawet jej nie włączyłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 18:56, ShadowG napisał:

Według mnie to czasopismo jest sztywne i nieprofesjonalne.


w zupełności popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 13:50, Mik Nik napisał:

sprubój wytrzymać 3 tygodnie bez komputera ale tak byś miał do niego dostęp a nie zamykasz kompa w szafie i
dajesz komuś klucz żeby cie nie kusiło

Łee tam, ja wytrzymałem całe dwa miechy i przeżyłem :)

A żeby nie było, że offtop, to dodam, że przez kilka lat kupowałem KŚG, a potem przeżuciłem się na CDA. Ale kiedy wyjdzie G3, kupię numer z recką.

P.S.
Co się stało, że Click ma teraz nową redakcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 22:29, Jakub Wędrowycz napisał:

Co się stało, że Click ma teraz nową redakcję?


Tego akurat nie wiem, ale zmiana redakcji pogorszyła treść zawartą w piśmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2006 o 22:29, Jakub Wędrowycz napisał:

Łee tam, ja wytrzymałem całe dwa miechy i przeżyłem :)



ta a miałeś dostęp do komputera czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 20:06, Mik Nik napisał:

ta a miałeś dostęp do komputera czy nie?

Miałem. Stoi w pokoju na przeciwko i nikt nie bronił mi dostępu do niego. Chciałem sprawdzić, czy aby na pewno nie jestem uzależniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 15:58, Dziki Marczak napisał:

KŚG jest już nie dla mnie. Mam tylko stare numery, teraz kupuję tylko CD-A. W KŚ recenzje są
jakieś takie sztywne, nie lubię ich.


tylko ze w KŚG recenzja gry zajmuje pół strony i jest w niej wszystko a w CDA zajmuje kilka stron z czego 3/4 tekstu jest niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2006 o 16:02, janusz82 napisał:

tylko ze w KŚG recenzja gry zajmuje pół strony i jest w niej wszystko a w CDA zajmuje kilka
stron z czego 3/4 tekstu jest niepotrzebne.


No nie powiedziałbym, nie lubię recenzji, które są zawsze według jednego schematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja własnie lubie takie recenzje, w CDa, gdy oczekuje konkretnej informacji, to wyszukuje jej pomiedzy żarcikami i wstawkami autora recenzji, a w KŚG tak jest: Krótko, zwięźle i na temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 18:43, Slawek 22 napisał:

Fajna gazeta !Czekam na kolejne numery.


Naprawdę jak chcesz fajną gazetę to kup CDA albo Playa.
KŚ Gry jeszcze z 2 lata temu była naprawde fajną gazetą, dobre rezenzje, ciekawe gry i dodatki oraz niska cena.

Ale teraz kupowanie tego jest kopletnie bez sensu- kiepskie, bardzo kiepskie gry tam ostatnio dają ( np ocenili pewną grę na 1/6 i teraz ją zamieszczają, to się zdarzyło kilka razy ), nudne, sztywne recenzjowanie gier, zdecydowanie zbyt dużo reedycji ( w jakimś tam numerze rezenzji nowych gier było z 8 a reedycji 12 ) i testowanie tych samych gier kilka razy ( np Powrót Króla, Gothic 2 oraz Prince of Persia recenzowano w 2003, 2005 i 2006 r - 3 recenzje w ciągu 3 lat !). I te niby-pomoce na ich stronie internetowej ... Trzeba kilka razy albo więcej zamieszczać pytanie zanim raczą ci odpowiedzieć... Jak dla mnie do niczego, nie polecam tej gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nawet to to zbierałem, ale nie za długo. Oni mają jakiś dziwny system oceniania gier, ich recki są do bólu schematyczne i drętwe. Zero poczucia humoru. No i te gry dołanczane do pisma... "Kangurek Kao 2 - HIT! " Raczej sHIT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować