Zaloguj się, aby obserwować  
Tenebrael

TERA - Community, wspólne granie, gildia...?

7 postów w tym temacie

Witajcie.

Jak pewnie część z Was wie, już za dokładnie miesiąc, bo 3 maja, będzie miała miejsce premiera nowego MMO od Bluehole/En Masse - TERA Online. Miałem okazję pogrzebać w necie w poszukiwaniu różnych polskich community site''ów, gildii i innych podobnych i muszę powiedzieć, że jest z tym strasznie krucho. Trafiłem raptem na dwa fan-site''y, w dodatku nie mające zbyt wielu użytkowników i uaktualniane w dość różnych odstepach czasowych (z całym szacunkiem dla ich twórców, i tak dobrze, że są). Postanowiłem więc nieco wziąć sprawę w swoje ręce i napisać post tutaj, z racji tego, że może będzie wieksze zainteresowanie.

Co proponuję? Proponuję, by ci, którzy planują w TERĘ zagrać (mówię oczywiście o pełnej wersji, nie o beta-testach) i choć trochę w grze pozostać, by dopisywali się tutaj. Chodzi o to, byśmy stworzyli jakąś większą grupkę ludzi, którzy choć z xyvki się znają, aby z miejsca móc się w świat TERY wspólnie zagłębić, grać na jednym serwerze, dodać się do znajomych etc. Bo zawsze ciekawiej gra się, gdy jest z kim pograć. Potem oczywiście można pomyśleć o gildii czy jakiejś inicjatywie community (kolektyw? może...). Ale na chwile obecną zacznijmy od początku, czyli zgadania się co do wspólnej gry :)

Zapraszam więc do dopisywania się w tym wątku - kto ma zamiar grać, kim chce grać, w jaki sposób, jak by widział wspólną zabawę. Dość spora dowolność jednym słowem :) Jedyne, o co proszę, by nie pisały tu osoby, które grą nie są zainteresowane, bo tematy ogolne o TERA już są i nie ma sensu śmiecić tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a to nie to samo jest -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=53614&u=9 ? Osobny wątek dla community, a osobny dla "normalnej" gry? O_o Coś czuję, że to nie przejdzie... Tym bardziej, że jest też osobny dział multi na gramie, może tam by ten wątek przetrwał?

Ja TERĄ zainteresowany jestem, ale, jak znam życie, raczej trochę poczekam. Raz, że w maju wychodzi Diabełek, a dwa, że początki MMO są zwykle bardzo trudne. Więc zapewne dołączę do zabawy w jakiś czas po starcie. Ale nie ukrywam, że TERA interesuje mnie od jakiegoś czasu i powoli ostrzę sobie na nią ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 08:29, Ring5 napisał:

Hmm... a to nie to samo jest -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=53614&u=9
? Osobny wątek dla community, a osobny dla "normalnej" gry? O_o


Myśle, że przejdzie, bo to jednak nieco inna formuła. Tam jest po prostu dyskusja O grze, tutaj chciałem stricte zebrac ludzi do gry, stworzyć pewną (małą czy większą, jakkolwiek) grupkę chętna do wspolnej gry. No ale jesli nie przejdzie, to trudno, choć szkoda by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 09:29, Karharot napisał:

Przenoszę temat do sekcji Multiplayer-Zaproszenia.


To w zasadzie nie do końca to, ale ok. Mógłbyś tylko wrzucić tutaj konkretnego linka, by ci, co wejdą z tej strony, wiedzieli, gdzie szukać tego tematu dokładnie? Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 12:51, Tenebrael napisał:

Mógłbyś tylko wrzucić tutaj konkretnego linka, by ci, co wejdą z tej strony, wiedzieli, gdzie szukać tego tematu dokładnie? Z gory dzieki.

Umm... Nie za bardzo rozumiem o co chodzi. Mam dać jakiego linka w jakim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 13:34, Karharot napisał:

Umm... Nie za bardzo rozumiem o co chodzi. Mam dać jakiego linka w jakim miejscu?


Sorry, błąd. Cos mi sie pomieszało, moja culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować