Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Strefa 51

15 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2005 o 20:13, Łowca Gier napisał:

> bardzo lubie takie teamty
>

Więc witam. będziemy pisać o "tajemniczych" nowinkach, własnych doświadczeniach i
komentować.

mialem taki przypeadek z ranca budze sie (z gory mowie ze bylem kompletnie przebudzony) patrze na sufit a tam mala swiecąca bialymi promieniami kula nie wiem czemu mnie to nie zdiwilo ani nie chcailo mi sie do nie podejsc ani nie mialem ochoty na ten temat rozmawiac z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dosyc klasyczny przypadek. Istnieje wiele możliwości: sen, stres, światło latarki, złudzenie optyczne lub Obcy ;)
Nic dziwnego, że nie mówisz rodzinie. Boisz się, że Cię wyśmieja. nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pare przypadkow moge skreslic, latarnie nie bo to bylo na wsi, stres tez nie bo to byly czasy wakscji, latarka rowniez nie bylo to z rana a ja nie mam latarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem taki przypeadek z ranca budze sie ...

eeee, to jeszcze nic. jak się kiedyś z rana obudziłem, nie pamiętałem jak się nazywam - serio ! Dopiero starsza zawołał mnie po imieniu na śniadanie i wtedy powiedziałem do siebie: o właśnie tak mam na imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 20:36, DevilFish napisał:

eeee, to jeszcze nic. jak się kiedyś z rana obudziłem, nie pamiętałem jak
się nazywam - serio ! Dopiero starsza zawołał mnie po imieniu na śniadanie i wtedy powiedziałem do siebie: o właśnie tak
mam na imię...


No nieżle. Dobrze, że wtedy się połapałeś jak się nazywasz, bo byłoby kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 20:36, DevilFish napisał:

mialem taki przypeadek z ranca budze sie ...

eeee, to jeszcze nic. jak się kiedyś z rana obudziłem, nie pamiętałem jak
się nazywam - serio ! Dopiero starsza zawołał mnie po imieniu na śniadanie i wtedy powiedziałem do siebie: o właśnie tak
mam na imię...

aj kiedys sobie siedze i mysle co to jest malpa? i tak sie zastanawialem tak samo jak aniol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 20:31, rada napisał:

pare przypadkow moge skreslic, latarnie nie bo to bylo na wsi, stres tez nie bo to byly czasy wakscji, latarka rowniez nie
bylo to z rana a ja nie mam latarki.

Ciekawy przypadek, nawet bardzo. Mozna pomyslec ze ma cos wspolnego z piorunem kulistym, nie czules jakiegos oddzialywania z ta kula (cieplo, magnetyzm, zimno)? Jesli czules cos nie ''odpowiedniego'' do miejsca w ktorym sie znajdowales mogla to byc poprostu jakis rodzaj psi-ball''a (konstrakt o ile sie nie myle, nie wiem do konca jak sie to pisze ;-). Jesli cie to zainteresowalo to polecem lekture http://psipog.net/ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo dzisiaj z rana. słowo daję: nie piłem !! kroję sobie chlebek na śniadanie, wyciągam pudełko z masłem z lodówki, otwieram szufladę i... zapomniałem czym się chleb smaruje. Stałem tak parę minut i w końcu załapałem, że nożem. Dlaczego tak zapominam ?? Piję tylko piwo, jestem przed 20 - czyżby jakaś siła wyższa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 20:50, DevilFish napisał:

albo dzisiaj z rana. słowo daję: nie piłem !! kroję sobie chlebek na śniadanie, wyciągam pudełko z masłem z lodówki, otwieram
szufladę i... zapomniałem czym się chleb smaruje. Stałem tak parę minut i w końcu załapałem, że nożem. Dlaczego tak zapominam
?? Piję tylko piwo, jestem przed 20 - czyżby jakaś siła wyższa ??

hehe dziura w mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować