Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe, niezwykle klimatyczne screeny z Risen 2: Mroczne Wody w naszej galerii

13 postów w tym temacie

Eh gdyby nie zapowiedzieli tych co najmniej 3 DLC przed premierą samej podstawki to w 100% bym kupił tą grę od razu po premierze a tak tylko czekać aż stanieje i może wydadzą edycję GOTY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że gram ostatnio coraz gorzej radzi sobie w rywalizacji z muve.pl. Brak wam dobrych promocji jak np. kody zniżkowe od Cenegi, darmowy kurier.

Przy Risen 2 udało mi się zamowić wersję na Xbox 360 za 115 zł + 2 DLC + Kurier (muve.pl).

W Gram.pl musiałbym 209 zł wydać, nie miałbym żadnego DLC i darmowego kuriera.

Ostatnio coraz częściej kupuje gdzie indziej, chociaż kiedyś zawsze tu kupowałem (gdy były jeszcze wPLNy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

~85pln + darmowy kurier na muve
~124pn z kurierem na gramie

Proponuję powrót wPLN, albo inny porządny program lojalnościowy bo konkurencja was bije na łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też na muve.pl zamówiłem. 110zł + dwa DLC i darmowy kurier. Pozostaje tylko czekać :D Teraz przechodzę Risena, jestem już mniej więcej w połowie gry, więc z "dwójką" będę na świeżo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cenega do ktorego nalezy muve, nalezy do wielkiego rosyjskiego koncernu i przy tym jest wydawca gry
nic dziwnego ze maja bez porownania wieksze mozliwosci pod wzgledem promocyjnym... pytanie czy nie warto wspierac polska firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 12:10, pobite_gary napisał:

nic dziwnego ze maja bez porownania wieksze mozliwosci pod wzgledem promocyjnym... pytanie czy nie warto wspierac polska firme


Warto wspierać, ale nie za wszelką cenę. Nie będę płacił ponad 2x więcej żeby dostać okrojoną grę. Niech się gram.pl weźmie za siebie bo straci swoją pozycję. Dobrze temu sklepowi życzę bo niegdyś był moim ulubionym i nigdy nie zawiódł, ale odkąd nie ma wPLNów to niczym się nie wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować