Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alana Wake`a na PC w Polsce wyda jednak Cenega - nowy wydawca dodaje od siebie edycję kolekcjonerską i bardzo niskie ceny obu wydań

92 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Alan Wake jest jedną z tych gier, w które wstyd nie zagrać. Dzięki staraniom Cenegi kolejna rzesza graczy będzie mogła zasmakować tej wspaniałej produkcji – firma wprowadzi ją na nasz rynek w bardzo przystępnej cenie.

Przeczytaj cały tekst "Alana Wake'a na PC w Polsce wyda jednak Cenega - nowy wydawca dodaje od siebie edycję kolekcjonerską i bardzo niskie ceny obu wydań" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem Cenega ładnie dowaliła CDP. Ciekawe kiedy on się wezmą za siebie bo ostatnio coraz gorzej z nimi... Co do Alana mam pytanie przed premierą były takie krótko metrażowe filmiki czy one znajdą się na tej bonusowej płycie (jaki to w ogóle miało tytuł?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega ostatnio znowu mi podpadła (niedziałający kod zniżkowy i zero odpowiedzi na maila w tej sprawie), ale co do tego wydania to chylę czoła- i zawartość i cena godne są najwyższych pochwał :) Walka o dystrybucję musiała być ostra, ale IMO dobrze, że "wysiudali" CDP - z tego co pamiętam ten ostatni proponował nieco wyższą kwotę za grę w wersji pudełkowej.

Konkurencja jak widac służy klientom, a to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę ostanio narzekałem na Cenegę a tu pokazali że jednak potrafią. Może to początek nowej jakości w wydaniach od C? Tanio i z książkam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma EK Alana od czasu premiery :) Zamówiłem na Amazonie i jak widać dobrze zrobiłem, bo na wydanie od CDP bym się nie doczekał a od cenegi nie mam zamiaru nic kupować.

Ciekawią mnie za to szczegóły tej zmiany wydawcy. Jak to się stało, że cenega przejęła ten tytuł.
CDP wieźcie zbierzcie się do kupy....

@Lordpilot

Ja się wcale nie cieszę, bo jak tak dalej pójdzie to zostanie sama cenega i będzie monopol a nie konkurencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja specjalna będzie kosztowała 99zł. LOL. Za 10zł więcej dostajemy to samo co wersji od NG i 2 płytki z materiałami, które od dawna są na youtubie i książkę (ciekawe czy w wersji normalnej, czy w wersji eco - do wydrukowania z płytki). Nic specjalnego.

http://www.cdaction.pl/news-25828/alan-wake-niespodzianka---pudelkowa-wersja-na-pc-nakladem-cenegi-w-bardzo-niskiej-cenie.html

Premiera 11 maja - dobrze, że nie 15 razem z Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tą kolekcjonerkę można kupić? skoro gra podstawowa bedzie tak tania tzn że wydana bedzie tak jak SS3 w premium games od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się kompletnie nie spodziewałem, a chciałem właśnie kolekcjonerkę z książką :) Biorę! :D Ciekawe czy tą wersję będzie się dało podpiąć pod Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, punkt dla nich. Ale jeżeli naprawdę chcą trafić w serca Polskich graczy muszą zając się swoimi problemami z kompatybilnością patchów i DLC. IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 10:29, SarenkaB napisał:

Cóż, punkt dla nich. Ale jeżeli naprawdę chcą trafić w serca Polskich graczy muszą zając
się swoimi problemami z kompatybilnością patchów i DLC. IMO.

Po co ? Wsparcie dla graczy jest mocno passe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 10:20, Phobos_s napisał:


> Ja się wcale nie cieszę, bo jak tak dalej pójdzie to zostanie sama cenega i będzie monopol

Dnia 04.04.2012 o 10:20, Phobos_s napisał:

a nie konkurencja :)



^^ Nie ma takiej opcji, tym bardziej, że CDP to nie jedyny dystrybutor na polskim rynku (choć chyba jeden z niewielu, jeśli nie jedyny polski). Poza tym CDP ostatnio odzyskał prawa do dystrybucj gier BliZZarda (i sprzedaje je w dość zaporowych niestety cenach), a Blizzard to poęga - to tak silna marka, że sprzeda się pod nią wszystko ;-)

Co do AW, to nie wiem jakie tam były przepychanki, ale dla nas klientów nie mają one znaczenia - liczy się cena i zawartość. A tutaj Cenega* (tym razem) zwyczajnie CDP odstawiła - sorry, ale nie ma sentymentów ;-)

*A Cenegi po tym jak ich pomoc techniczna leje na mnie sikiem prostym i nie jest w stanie odp. na maila dlaczego zamówiony w ichniej Kompanii Graczy kod zniżkowy nie działa znowu nie lubię. Ale spoko, spoko dam jeszcze sznase na odzew - a jak nie to tradycyjnie: odpowiedni wątek na gol-u aby ostrzec innych :) Wtedy (jak zauważyłem) dość szybko pojawia się jakiś gość z Cenegi i problem udaje się rozwiązać - magiczna siła czarnego pijaru, hjehjehje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 10:45, Lordpilot napisał:

>

*A Cenegi po tym jak ich pomoc techniczna leje na mnie sikiem prostym i nie jest w stanie
odp. na maila dlaczego zamówiony w ichniej Kompanii Graczy kod zniżkowy nie działa znowu
nie lubię. Ale spoko, spoko dam jeszcze sznase na odzew - a jak nie to tradycyjnie: odpowiedni
wątek na gol-u aby ostrzec innych :) Wtedy (jak zauważyłem) dość szybko pojawia się jakiś
gość z Cenegi i problem udaje się rozwiązać - magiczna siła czarnego pijaru, hjehjehje
;-)


A nie chodzi przypadkiem o ten fragment przy kodzie na kompanii?
"Kod działa na wszystkie tytuły dystrybuowane przez firmę Cenega z aktywnego katalogu gier na PC znajdującego się na stronie www.cenega.pl z wyjątkiem gier firmy Ubisoft.Kod nie obejmuje gier z wyprzedaży oraz Edycji Kolekcjonerskich " - kod konsolowy ma tak samo jeno nie na PC a na X i PS3 (co jest dośc oczywiste :P )
Sam się kiedyś tak nadziałem. No chyba że dali ci wadliwy kod. To też już przeżyłem - choć poprawny dostałem tak z 2h po zgłoszeniu problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować