Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alana Wake`a na PC w Polsce wyda jednak Cenega - nowy wydawca dodaje od siebie edycję kolekcjonerską i bardzo niskie ceny obu wydań

92 postów w tym temacie

> Sam się kiedyś tak nadziałem. No chyba że dali ci wadliwy kod. To też już przeżyłem -

Dnia 04.04.2012 o 10:53, Pizarro napisał:

choć poprawny dostałem tak z 2h po zgłoszeniu problemu.


Właśnie o to chodzi. Dodam, że na pewno próbuje kupić grę, której dystrybutorem jest Cenega, na pewno nie jest to wersja kolekcjonerska, ani z wyprzedaży. Fail może zdarzyć się każdemu, jestem w stanie wybaczyć i zrozumieć, ale nie znoszę braku reakcji - nikt z Cenegi nawet nie raczył na maila odpisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś - "gra będzie spolszczona (kinowo)". Przecież ta gra od dnia premiery jest spolszczona kinowo. Zero wysiłku z ich strony w tym względzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 10:45, Lordpilot napisał:

^^ Nie ma takiej opcji, tym bardziej, że CDP to nie jedyny dystrybutor na polskim rynku
(choć chyba jeden z niewielu, jeśli nie jedyny polski). Poza tym CDP ostatnio odzyskał
prawa do dystrybucj gier BliZZarda (i sprzedaje je w dość zaporowych niestety cenach),
a Blizzard to poęga - to tak silna marka, że sprzeda się pod nią wszystko ;-)


Jasne, jest jeszcze Lem, który dystrybuuje Acti, Techland, IQ Publishing, Nicolas jeszcze próbuje, a nawet Galapagos zaczyna coś wydawać. No i jeszcze jest Citi Interactive i Aidem Media.
Ale te firmy raczej nie mają startu do poziomu reprezentowanego przez CDP czy cenegę.
I raczej generalnie jest tak, że to czego nie weźmie CDP bierze cenega, bo reszta się nie pcha albo nie ma środków.
Więc niedługo może być tak, że oprócz Acti, Blizza, EA i jakichś drobnych popierdółek, całą resztę będzie wydawać cenega. Boże broń.

Dnia 04.04.2012 o 10:45, Lordpilot napisał:

Co do AW, to nie wiem jakie tam były przepychanki, ale dla nas klientów nie mają one
znaczenia - liczy się cena i zawartość. A tutaj Cenega* (tym razem) zwyczajnie CDP odstawiła
- sorry, ale nie ma sentymentów ;-)


Fakt, cenega zagrała tutaj CDP na nosie. Tylko, że, raz, właśnie z cenegą to ja tej zawartości się obawiam, a dwa, że nie ma sentymentów, i cenegi nie znoszę, bo sobie przez lata na to zapracowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym wydawaniem gier Blizzarda przez CDP to też różowo nie jest. Patrząc na ich ceny odnoszę wrażenie, że lepiej było za czasów LEM. Tak jak Lordpilot napisał Blizzard jest potęgą i ich produkty sprzedają się jak świeże bułeczki, a CDP to skrupulatnie wykorzystuje narzucając ceny godne UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest bo nie rozumiem. CDP miał wydać w kwietniu wersję w pełni dubbingowana a teraz jednak jej nie wyda a za to wyda Cenega tylko w wersji kinowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 11:52, Laid_back napisał:

To jest kwestia polityki Blizzarda - CDP jest dystrybutorem, a nie wydawcą


To z jakiego powodu cena Starcrafta 2 podskoczyła po przejęciu Blizzarda przez CDP ?
Może zacytuję tutaj pan Kicińskiego: "StarCrafta II za 180zł. CD Projekt nie podpisałby się pod taką ceną gry na PC nawet przy tak świetnej pozycji. LEM ma inną politykę, przez to jest nam ciężko walczyć o niższą cenę" (Innymi słowy, my chcemy więcej). Ten argument z polityką Blizzarda zawsze mnie bawi, gdy widzę jak CDP sam się przyznaje, że to jest ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam o coś innego. Czy gra wymaga steama lub innego połaczenia z netem? Czy też jest to jednorazowa aktywacja bez przypisania do konta? Może ktoś wie to byłbym wdzięczny za info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 12:11, macman78 napisał:

A ja zapytam o coś innego. Czy gra wymaga steama lub innego połaczenia z netem? Czy też
jest to jednorazowa aktywacja bez przypisania do konta? Może ktoś wie to byłbym wdzięczny
za info...


Steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lordpilot - jeżeli pisałeś do Kompanii Graczy, to powinieneś dostać automatyczną odpowiedź, że ze względu na urlop dopiero od 4 kwietnia będą udzielane odpowiedzi na maile. Skontaktuj się proszę bezpośrednio z adam.wroblewski [at] muve.pl w swojej sprawie i na pewno znajdzie się rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Lordpilot - jeżeli pisałeś do Kompanii Graczy, to powinieneś dostać automatyczną odpowiedź,

Dnia 04.04.2012 o 12:19, Kenshin_Cenega napisał:

że ze względu na urlop dopiero od 4 kwietnia będą udzielane odpowiedzi na maile. Skontaktuj
się proszę bezpośrednio z adam.wroblewski [at] muve.pl w swojej sprawie i na pewno znajdzie
się rozwiązanie.


Sprawa już rozwiązana, nie wiem czy wystarczy trochę popsioczyć na forum czy "stało się coś innego" ;-) w każdym razie wszystko już załatwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dubbingu, to to był plan CDP który pozostał tylko na papierze wedle posiadanych przeze mnie informacji.

My wydajemy grę w wersji kinowej, ale za to z niższą niż CDP ceną, zarówno w przypadku edycji podstawowej jak i kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Miałem zamiar kupić, gdy grę by wydawał CeDeP, a jak wydaje Cenega, to ja podziękuje.

Od jakiegoś czasu bojkotuje wszystko co Cenega wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować