Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alana Wake`a na PC w Polsce wyda jednak Cenega - nowy wydawca dodaje od siebie edycję kolekcjonerską i bardzo niskie ceny obu wydań

92 postów w tym temacie

Cenega znów zadziwia, niska cena + dużo bonusów... a CDP poziomem hipokryzji związanej z ceną Diablo 3 traci na wiarygodności, nie mówiąc o cenach i promocjach w sklepach gram vs muve...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 13:21, Bulkers86 napisał:

Cenega znów zadziwia, niska cena + dużo bonusów... a CDP poziomem hipokryzji związanej
z ceną Diablo 3 traci na wiarygodności, nie mówiąc o cenach i promocjach w sklepach gram
vs muve...


Gram już nie jest powiązany z CDP. A promocje w gram.pl faktycznie lipne, to samo + więcej jest w Muve.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 13:21, Bulkers86 napisał:

Cenega znów zadziwia, niska cena + dużo bonusów... a CDP poziomem hipokryzji związanej
z ceną Diablo 3 traci na wiarygodności, nie mówiąc o cenach i promocjach w sklepach gram
vs muve...

Uwaga - gram.pl nie jest związany z CDP od ładnych paru lat.
Uwaga nr 2 - porównaj sobie możliwości finansowe Cenegi i gramu. Jest różnica? To tak, jak porównywać Steama do muve digital...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj ?! Został zmieniony wydawca ? Teraz nie ma dubbingu ... To już nie kupuje. W takim wydaniu istnieje już to na steamie. CDP dał ciała again. Nie ma to jak zepsuć komuś dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoje wydanie w wersji ang juz dawno mam ;) bo slusznie zalozylem ze na to polskie sie nie doczekam za predko.

tak czy siak brawa dla Cenegi za cene i oferte. Ładnie dowalili CDP - pozostaje sie tylko cieszyc ze jest taka konkurencja wsrod dystrybutorów, klienci na tym skorzystaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 15:26, przemqqq napisał:

pozostaje sie tylko
cieszyc ze jest taka konkurencja wsrod dystrybutorów, klienci na tym skorzystaja.


Problem w tym, że CDP już dawno temu złapał zadyszkę i obecnie już chyba nic nie wskazuje na poprawę stanu rzeczy. Alan Wake był światełkiem nadziei, teraz CDP ma coraz mniej kart przetargowych. I tak, że współpracują teraz z Codemasters, bo to nieco powiększyło ich liche ostatnimi czasy portfolio.

Co do samego wydania - świetne info. 50zł za premierową i kultową w niektórych kręgach grę to świetna okazja. Sam z całą pewnością się nią zainteresuje. Ciekawi mnie tylko jeszcze inna kwestia - ile gra będzie kosztowała w muve digital i czy w ogóle zostanie wprowadzona do cyfrowej dystrybucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem na Ultimie za 84 z wysyłką i nie żałuję ani jednego wydanego grosza.
Szkoda mi tylko, że nie miałem tego elementu:
"Akta Alana Wake’a – licząca 144 strony książka opisująca tajemnicze wydarzenia w Bright Falls, po raz pierwszy tłumaczona na język polski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi! Przyzwoita EK w przyzwoitej cenie!. Muszę tylko pomęczyć moją drugą połówkę, tzn. wytłumaczyć że jest do kupienia fajowska giera za śmieszne pieniądze, a czuję, że Alan Wake EK będzie mój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 15:01, vegost napisał:

No bez jaj ?! Został zmieniony wydawca ? Teraz nie ma dubbingu ... To już nie kupuje.
W takim wydaniu istnieje już to na steamie. CDP dał ciała again. Nie ma to jak zepsuć
komuś dzień.


Tylko że tworzenie dubbingu nigdy nie weszło w fazę realizacji, był on jedynie zapowiadany
wspieram dubbing ale w tym wypadku napisy chyba w zupełności wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 14:47, Henrar napisał:

Uwaga - gram.pl nie jest związany z CDP od ładnych paru lat.
Uwaga nr 2 - porównaj sobie możliwości finansowe Cenegi i gramu. Jest różnica? To tak,
jak porównywać Steama do muve digital...


Gram.pl należy Action SA, co z finansowego punktu widzenia daje mu naprawdę duuuże możliwości..

pozdrawiam,
AW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować