Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alana Wake`a na PC w Polsce wyda jednak Cenega - nowy wydawca dodaje od siebie edycję kolekcjonerską i bardzo niskie ceny obu wydań

92 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2012 o 15:38, LESZ3u napisał:

Co do samego wydania - świetne info. 50zł za premierową i kultową w niektórych kręgach
grę to świetna okazja. Sam z całą pewnością się nią zainteresuje. Ciekawi mnie tylko
jeszcze inna kwestia - ile gra będzie kosztowała w muve digital i czy w ogóle zostanie
wprowadzona do cyfrowej dystrybucji?


Alan Wake zostanie wprowadzony w muve digital, ale poprosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Pozdrawiam,
AW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 17:46, muve_wroo napisał:

Pozdrawiam,
AW

I wy jeszcze śmiecie narzekać na Cenegę? Samego Alana Wake''a zatrudnili do odpowiadania na pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem już na xboxie w Alana i to naprawdę bardzo dobra gra . Za 49 na PC zakup to po prostu mus dla osób które nie grały . Jak najbardziej polecam . Fakt że duży poślizg dla osób bez konsoli , ale czy to aż tak ważne dzisiaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega wydaniem Risena 2 pokazała, że stać ja na nową jakość wydawanych gier. Kolekcjonerka i wydanie podstawowe oraz dubbing są na wysokim poziomie, porównywalnym z Wiedźminem 2 od CDP. Teraz wydając Alana na PC zrobili kolejny krok naprzód i kto wie czy nie staną się wydawcą nr 1 w Polsce? Ja tam się cieszę, zdrowa konkurencja zawsze jest dobra dla konsumenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, cuda jakie, czy ki diabeł? 49,99 zł? Ma ktoś jakieś sensowne wyjaśnienie? Ja rozumiem, że wersja konsolowa nowością już nie jest, ale przecież mogliby spokojnie wypuścić to na PC za 99,99 zł i pewnie nikt by nie narzekał zbytnio. Szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 23:21, MatiSkc napisał:

Powiedzcie proszę, czy w takim razie steam będzie tylko MOŻLIWOŚCIĄ i gra nie będzie
na gwałt potrzebować internetu?


Gra jest Steamworks - więc będziesz potrzebował Steam''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze cena, po drugie napisy zamiast dubbingu powodują, że ta gra u mnie na 100% zagości na kompie. Z dubbingiem PL nie miała najmniejszych szans... i ten news - me like it ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 12:00, Maelius napisał:

To z jakiego powodu cena Starcrafta 2 podskoczyła po przejęciu Blizzarda przez CDP ?

Zwyczajnie CDP nie ma na to wpływu. Blizzard jest wydawcą - ustala ceny, odpowiada za wsparcie techniczne i to na ich zlecenie powstają tłumaczenia. CDP jedynie jest w tym przypadku dystrybutorem. To trochę inny rodzaj współpracy niż za czasów Diablo 2 i Warcrafta 3.

Odnośnie wydania Alan Wake - cenę dopasowali doskonale. Gra kosztuje tyle ile powinna, bo w końcu to tylko port już nienajnowszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że w tym miejscu Cenedze należą się brawa. Gdy usłyszałem, za ile CDP ma wydać grę, z miejsca straciłem zainteresowanie. Z kolei Cenega bardzo dobrze dopasowała cenę do wieku tej gry i faktu, że jest to nienajmłodszy już port z konsoli. I zamiast kombinować z dubbingiem, który w 90% gier jedynie niszczy klimat, zostali przy zupełnie wystarczającym, a jednocześnie nie powodującym zgrzytania zębów tłumaczeniu kinowym. Zamówienie na Edycję Specjalną poszło, bo wreszcie jest warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 10:32, luzac napisał:

Hę, ludzie chwalą Cenegę? Zbiorowa halucynacja czy co?


Nie, po prostu widać co się najbardziej liczy.
Nieważne, że firma zawala support, strona techniczna produktów woła o pomstę do nieba (niekompatybilne DLC i patche) i generalnie olewa swoich klientów (nie mówię, że te zarzuty tyczą się Alana W). Daj ludziom coś za półdarmo to zaczną klaskać uszami i całować Cię po stopach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować