Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś rozpoczyna się kolejny darmowy weekend z grą Star Wars: The Old Republic

14 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

To już trzecia tego typu inicjatywa ze strony BioWare. Jeśli wcześniej z jakichś powodów nie udało Wam się załapać na darmowe granie w Star Wars: The Old Republic, to teraz możecie to nadrobić.

Przeczytaj cały tekst "Dziś rozpoczyna się kolejny darmowy weekend z grą Star Wars: The Old Republic" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej darmowych weekendów itp. Plus triale na zaproszenie (zwiększono limit do 25). Spuszczono z ceny itp. Bioware i EA nastawiły się na mocną walkę o klienta.
I dobrze bo za chwile wychodzi Guild Wars 2 i serwery PVP mogą się deczko przerzedzić.

Swoją drogą jakim cudem jeszcze nie zakomunikowali 2m subskrybentów ? Chyba nie wszystko idzie po dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu napisałem do pomocy technicznej maila.. do dzis nie otrzymałem odpowiedzi. Dziękuje. Ciesze się że ta gra tak upada bo za słaby produkt pobieranie pieniędzy jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem chyba każdą klasą na trialach (a trochę mi się ich uzbierało na paru kontach). Przyznam, że w przypadku niektórych klas historia mnie wciągnęła i może nawet bym kupił gdyby nie abonament. Nie mam zamiaru płacić miesięcznie za MMO w którym single player gra główne skrzypce, PvP rozczarowuje + na horyzoncie GW2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem chyba każdą klasą na trialach (a trochę mi się ich uzbierało na paru kontach). Przyznam, że w przypadku niektórych klas historia mnie wciągnęła i może nawet bym kupił gdyby nie abonament. Nie mam zamiaru płacić miesięcznie za MMO w którym single player gra główne skrzypce, PvP rozczarowuje + na horyzoncie GW2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda gadać nawet o tym jak słabe jest to gawno. dałem się naciąć na preorder i karwa nawet na darmo bym tego teraz nie ruszył.

po 12 latach grania w MMO dałem się po raz drugi nabrać na niedokończony produkt spod skrzydeł EA. pierwszy był Warhammer.

to była ostatnia w moim życiu gra która miała na okładce EA lub Bioware. te firmy to zwykli złodzieje. na moich oczach odeszło 80% graczy z 2 serwerów, więc sorry, ale gdzie jest ten rozwój?!

gdzie jest MMO raczej trzeba by było się zapytać?! innymi słowy CO TO JEST DO KUR.. WY NĘDZY ZA G.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 11:51, dariuszp napisał:

Swoją drogą jakim cudem jeszcze nie zakomunikowali 2m subskrybentów ? Chyba nie wszystko
idzie po dobrej myśli.


Takim, że od TORa odchodzą subskrybenci raczej. Do tego stopnia, że EA zablokowało możliwość anulowania abonamentów. Podobno przez "problem techniczny". Ale media o tym nie informują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować