Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Electronic Arts "uhonorowane" tytułem najgorszej amerykańskiej firmy 2012 roku

79 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2012 o 12:43, Lordpilot napisał:

Ciekawe czy sam J.Riccitello odbierzę tą złotą kupę - ech, to byłby piękny widok :D


A czy filmowcy przychodzą na galę wręczenia złotych malin? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze owa nagroda g***o da , jeśli gracze sami nie zaczną bojkotować portfelem poczynania EA to nic się nie zmieni, śmieszą tylko krzyki i bluzgi na forach jak to EA jest bleeeee bo daje płatne DLC tak jakby ktoś graczy zmuszał do kupowania ich produktów, gracze sami to zaczęli wiec sami są sobie winni, a kto by pomyślał jak pól roku temu wszyscy wieszli psy na Activision, a zachwalali EA i jego cudowna politykę względem gracza

PS: Mam tylko cichutka nadzieje ze po wszystkich cyrkach z ME 3 może ktoś się obudzi w EA i stwierdzi ze nie tedy droga koledzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza w EA jest pomoc techniczna, ktora istnieje tylko na papierze. Ani razu mi nie pomogli, wiekszosc problemow z ich grami udalo mi sie rozwiazac dzieki pomocy ludzi z warezowych forow, ktorzy o dziwo nie proponowali mi zadnych nielegalnych rozwiazan(cracki, ite.). Najlepsze zostawilem na kniec, otoz po czteroletniej przerwie postanowilem wrobic do BF2, jednak mimo posiadanego klucza nie moglem zalogowac sie na oficjane serwery EA. Po ponad dwoch tygoniach intensywnej korespondencji, okazalo sie ze moj klucz zostal zbanowany, mimo iz nie gralem ponad cztery lata! O_o Jak widac EA dba o klienta :/ Zlota qupa trafila w odpowiednie rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 12:53, mati285 napisał:

>Teraz wolę inwestować w tytuły niezależne.
Bycie hipsterem zawsze w modzie ;)


No nie wiem co to ma wspólnego skoro produkty niezależne są o niebo lepsze niż produkty teraz dostępne. A coraz więcej ich wychodzi więc jest w czym wybierać. A przy okazji wspiera się małe zespoły ;). Hipsterem jakoś nigdy nie byłem, a patrząc co robię i dla kogo pracuje itp. to wręcz przeciwnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2012 o 12:57, pepsi napisał:


> A czy filmowcy przychodzą na galę wręczenia złotych malin? :)

Pamiętam jednego, który przyszedł - ze swoim własnym czerwonym dywanem ;-) Nie pomnę już kto to był, ale dystans do samego siebie musiał mieć ogromny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 13:01, Lordpilot napisał:


Pamiętam jednego, który przyszedł - ze swoim własnym czerwonym dywanem ;-) Nie pomnę
już kto to był, ale dystans do samego siebie musiał mieć ogromny ;-)


Jeduna osoba ktora odebrala zlota mailne byla Hally Bery z Catwoman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo już EA zlałem. Teraz czekam już tylko na Max Payne 3 i Diablo 3, do tego Risen 2 i Borderlands 2. Choć to była ciężka decyzja. Jednak EA to moloch i może wydaje sporo badziewia, to robią też gry ciągle dobre. Ale od czego są Blizzard, Valve i inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 12:57, pepsi napisał:

A czy filmowcy przychodzą na galę wręczenia złotych malin? :)


Niektórzy tak :) Np. Sandra Bullock i Halle Berry odebrały swoje nagrody :)

@ SHADOW-XIII

Dnia 05.04.2012 o 12:57, pepsi napisał:

ja postawiłem, że nie kupię gier Ubisoftu od wprowadzenia ich DRM i nie kupiłem ani jednej, tyle, że ja bardziej
wolę stare tytuły, a z nowych gier Ubi może gier, które chciałbym zagrać mogę policzyć na palach jednej reki


Ja robię dokładnie tak samo, nie kupuję i nie gram w gry od Ubi od AC2. Jeśli chodzi o EA to ostatnim tytułem, który kupiłem było ME3. Tu się nie mogłem przełamać :) Ale więcej ich tytułów nie potrzebuję.
Teraz czekam na Legend of Grimrock i Diablo 3 a poza tym mam wiele starszych tytułów do których chcę wrócić albo, w które nie zagrałem (np. Darksiders).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 12:57, pepsi napisał:

A czy filmowcy przychodzą na galę wręczenia złotych malin? :)

Tak i to kilka osób.

Złote Maliny tradycyjnie nie są odbierane przez laureatów, jednak w historii nagrody osobiście odebrały ją cztery osoby. Pierwszym, który przyjął nagrodę, był Paul Verhoeven jako najgorszy reżyser za film Showgirls w 1996 roku. Drugim był Tom Green, reżyser i aktor filmu Luźny gość, który zwyciężył w pięciu kategoriach w 2001. Trzecią była aktorka Halle Berry w 2004 za rolę w Kobieta-Kot, który wygrał też w trzech innych kategoriach. Berry odbierając Złotą Malinę trzymała w dłoni Oscara dla najlepszej aktorki za Czekając na wyrok, którego otrzymała w 2002 roku. Czwartą osobą, która odebrała Złotą Malinę była Sandra Bullock. Otrzymała ona dwie nagrody za rok 2009 w kategorii dla najgorszej aktorki i (wraz z Bradleyem Cooperem) dla najgorszej ekranowej pary w filmie Wszystko o Stevenie. Następnego dnia Sandra Bullock odebrała Oscara za rolę w filmie Wielki Mike. The Blind Side, stając się pierwszą osobą, która w jednym roku zdobyła zarówno Oscara i Złotą Malinę.

Kilka innych osób, m.in. Bill Cosby i Tom Selleck odebrało nagrody w ceremoniach zaaranżowanych na potrzeby rozrywkowych talk-shows. Ben Affleck, zdobywca nagrody dla najgorszego aktora za Daredevila, Zapłatę i Gigli, choć nie pojawił się na ceremonii, upomniał się o statuetkę, którą po tygodniu zaprezentował w programie Larry’ego Kinga. Za rolę tytułową w filmie sensacyjnym Wykidajło (Road House, 1989) Złotą Malinę otrzymał Patrick Swayze.


Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82ota_Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 13:53, Henrar napisał:

Tak BTW. EA może sobie wybrać kolor poduszki, na której otrzymają nagrodę. Do wyboru
czerwony, niebieski i zielony :D

Haczyk polega na tym, że niezależnie którą poduszkę wybiorą, każda jest z tego samego materiału!

Mam nieodparte wrażenie, że gdyby nie ostatnia efera z zakończeniem ME3, to EA nie dostałoby tyle negatywnych głosów. Wiem, że to BioWare jest winne i w ogóle, ale należą do EA i na zasadzie skojarzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 12:32, L33T napisał:

Kto by się tego mógł spodziewać ? Przecież oni tak dobrze dbają o klienta i zawsze go
wysłuchają :D



Ja mam dobre wspomnienia względem EA Support, czyżby mój przypadek był odosobniony? ;) Kiedy potrzebowałem pomocy od EA, otrzymałem ją natychmiast. Jeden telefon rozwiązał mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 12:34, Dared00 napisał:

Owszem, EA nie jest dobrą firmą. Ale FFS, nie jest głównym, winowajcą kryzysu, nie gnoi
2 milionów swoich pracowników, nie wykorzystuje monopolu do bycia dupkiem.

Fakt, gnoi miliony swoich klientów. A i nie potrzebuje monopolu do bycia dupkiem, bo zniszczyła wiele uznanych studiów i marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 12:43, Dared00 napisał:

> Pro tip: wszyscy by to olali, bo każdy wie, że BoA ssie, delikatnie mówiąc.
A tutaj każdy wie, że EA ssie, a jakoś wszyscy się podniecają.


Widzę, że Ty również się niezdrowo podniecasz podnietami innych skoro tu nadal siedzisz... Skoro uważasz to za nic nie znaczący fakt to po co komentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować