Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

Tak jak zmiótł go ToR, AoC, WAR i Aion? :P

A co do tematu:
osobiście nie widzę sensu kupowania jakiegokolwiek nowego MMO zaraz po premierze albo tym bardziej przed. A bonusy które zwiększają siłę postaci w grze za pre-order są imo dość niesmaczne jeśli chodzi o MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:09, kotlecik5 napisał:

Kiedy w końcu jest premiera? Na Gram.pl jest napisane, że wysyłka 11 kwietnia, a na Allegro
jest 11 maja?

To jest wysyłka kodu który da Ci dostęp do beta testów, daty premiery jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Normalnej edycji pudełkowej nie będzie?
> 199zł to ostateczna cena? CDP nie utargował niższej ceny? :<


>Tez mnie to dziwi.
>Zazwyczaj ceny byly nieco nizsze. GW2 to gierka za 60$ w Stanach, co nawet po dzisejszym kursie 189 PLN a >nie 199, nie mowiac juz o tym ze D3 (60$) jest za 179 PLN a ME3 (tez 60$) bylo za 149 PLN. I tak taniej niz >cena w euro na szczescie.


No wlasnie! To juz oficjalne ceny? :( te wywalczone przez was ?!
A ja myslalem ze GW2 EK bedzie w podobnej cenie niz D3 EK :( Eh.. no to lipa :(
Nie wydam 500zl na gre ! :( A chcialbym miec taka figurke na polce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:22, Piotrbov napisał:

Litości, na co narzekacie? Ta gra będzie grywalna przez cały czas przez minimum kilka
lat, więc cena jest dla mnie oczywista i jasna.

Przecież tu nie chodzi o cenę gry jako takiej. W końcu każdy wie, że to MO i będzie drogo. GW1 kosztowało w dniu premiery jakieś 139zł, kiedy inne premierówki były po 99zł.
Tu chodzi o to, że jako polacy najdłużej czekaliśmy na ogłoszenie dystrybutora i najdroższej ceny tej gry. W dodatku to CDProjekt. Każdy jednak miał nadzeje, że uda im się coś przez ten dłuższy czas utargować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co wy tak marudzicie, że CDP się nie postarał z ceną. Cena ustalona przez AN to 55€... Proszę zobaczcie sobie kurs euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że ludzie będą sprzedawać poszczególne elementy EK na aukcjach? Oprócz samej gry, zależy mi jedynie na tej figurce. Dlatego nie chcę płacić takiej sumy za zbędne mi dodatki.
I orientuje się ktoś może kto, oprócz Zavvi, jest dystrybutorem GW2 w Wielkiej Brytanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:36, Filip_C napisał:

Nie rozumiem co wy tak marudzicie, że CDP się nie postarał z ceną. Cena ustalona przez
AN to 55€... Proszę zobaczcie sobie kurs euro...


Ale trzeba narzekać, bo w dolarkach taniej ( i nie dostaniesz BOX-a), taka mentalność naszego narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:20, szmarcin napisał:

A obserwowałeś ile zajęło CDP ustalenie najwyższej ceny na świecie? Kiedy nawet Monako
miało dystrybutora, Serbia itd. nasi stali w miejscu... a jak się ruszyli, to nie ma
po co im kibicować. Taniej będzie kupić zza granicy.

Najwyższej na świecie? Retail w US będzie miał drożej, UK ma znaaacznie drożej (CE 650pln), reszta EU też ma drożej. Więc gdzie właściwie jest taniej, skoro mamy najwyższe ceny na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:39, Oxva napisał:

Ale trzeba narzekać, bo w dolarkach taniej ( i nie dostaniesz BOX-a), taka mentalność
naszego narodu.


Tak w dolarkach taniej. Jednak nie jesteśmy w USA. Wiele razy był poruszany temat ceny gry US vs. EU. Tutaj masz odpowiedź dlaczego tak a nie inaczej się stało http://guildwars2.stratics.com/posts/ncsoft-explains-the-price-difference-for-gw2s-ce-in-europe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:39, Oxva napisał:

Ale trzeba narzekać, bo w dolarkach taniej ( i nie dostaniesz BOX-a), taka mentalność
naszego narodu.

O ile będzie można użyć polskiej karty do zakupu w dolarach - przypuszczam, że Europa dostanie sklep z cenami w euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:39, Oxva napisał:

Ale trzeba narzekać, bo w dolarkach taniej ( i nie dostaniesz BOX-a), taka mentalność
naszego narodu.

A mnie nie denerwuje cena tylko to żeby dostać tego BOX-a musiałbym 2 raz płacić za wysyłkę. Na prawdę nie można by było wysłać klucze do beta testów na e-maile a wysłać dopiero pudełko? Ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 złotych ??? Nie dzięki poczekam na premierę kiedy to w empiku będzie taniej niż u was. (Diablo 3 w empiku jest o 10 złotych taniej, przecież te oferty na gram.pl to jest śmiech na sali -.-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:29, SarenkaB napisał:

A bonusy które zwiększają siłę postaci w grze za pre-order są imo
dość niesmaczne jeśli chodzi o MMO.

Ja nie widzę żadnych bonusów zwiększających siłę postaci. Poza tym w grze nie ma open world PvP, więc tym bardziej problem nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:41, akodo_ryu napisał:

Więc gdzie właściwie jest taniej, skoro mamy najwyższe ceny
na świecie?


Wejdź tu:
http://wiki.guildwars2.com/wiki/User:Stephane_Lo_Presti/GW2_prepurchase_retailers_list

I sprawdź ceny w South Africa. Da się? Da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:42, Filip_C napisał:

Tak w dolarkach taniej. Jednak nie jesteśmy w USA. Wiele razy był poruszany temat ceny
gry US vs. EU. Tutaj masz odpowiedź dlaczego tak a nie inaczej się stało http://guildwars2.stratics.com/posts/ncsoft-explains-the-price-difference-for-gw2s-ce-in-europe/


Oczywiście że tak, mi nie musisz tego tłumaczyć. Ja tylko zwróciłem uwagę na sam fakt narzekania (jakże to modne w naszym kraju) - który jest żałośnie śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:47, szmarcin napisał:

Wejdź tu:
http://wiki.guildwars2.com/wiki/User:Stephane_Lo_Presti/GW2_prepurchase_retailers_list

I sprawdź ceny w South Africa. Da się? Da.

188 złotych (462.95 ZAR). Różnica symboliczna. Myślałem, że jest gdzieś realnie niższa cena, ala 90-100pln. Poza tym RPA nie ma otwartego rynku z EU, więc ich ceny nie muszą korespondować w żaden sposób z resztą Europy - taka "cena" za możliwość pracy na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:50, Oxva napisał:

Oczywiście że tak, mi nie musisz tego tłumaczyć. Ja tylko zwróciłem uwagę na sam fakt
narzekania (jakże to modne w naszym kraju) - który jest żałośnie śmieszny.


No niestety jest to bardzo modne... Wolą marudzić ze gra kosztuje 200zł a nie 250zł jak powinna według cen ustalonych przez AN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować