Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

Zawsze ceniłem gram.pl za szybką dostawę i nie wygórowane ceny, zazwyczaj były one na średnim poziomie, ale dzięki szybkiej przesyłce zachęcało do kupna. Teraz nie dość, że cena wyższa to jeszcze opłacić wysyłkę... Ceny typowo nie polskie! Za takie negocjowanie ceny gracze Wam nie podziękują... Zamawiając z kolegami 2/3 sztuki nawet z wysyłką z europy wychodzi trochę taniej. Może gram.pl zmienia się w EA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie idea zamieszczania figurek do edycji kolekcjonerskiej zupełnie nie przemawia. Dużo gram, całe nocki potrafiłem zawalić w GW1, ale zestaw figurek stojących gdzieś na półce lub biurku wywołuje u mnie śmiech xD Za 500zł zestaw małego nerda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Oxva, ceny w Europie wersji z pudełkiem kształtują się w okolicach 55euro, więc cena gram.pl wypada miernie. Około 20 złotych różnicy? Błagam.

Twój atak jest kompletnie bezsensowny. Po pierwsze "Pre-purchase Guild Wars 2 dostępny będzie na terenie Polski wyłącznie w sklepie gram.pl", więc jak mogę kupić w innym sklepie, kiedy tylko z gram.pl otrzymam dostęp do pre-purchase''u, który umożliwia udział w beta-testach i zapewnia bonusy in-game?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 18:48, Alucardek napisał:

Do mnie idea zamieszczania figurek do edycji kolekcjonerskiej zupełnie nie przemawia.
Dużo gram, całe nocki potrafiłem zawalić w GW1, ale zestaw figurek stojących gdzieś na
półce lub biurku wywołuje u mnie śmiech xD Za 500zł zestaw małego nerda :D

Już nie małego nerda, małych nerdów nie stać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 18:52, MrCloud napisał:

Twój atak jest kompletnie bezsensowny. Po pierwsze "Pre-purchase Guild Wars 2 dostępny
będzie na terenie Polski wyłącznie w sklepie gram.pl", więc jak mogę kupić w innym sklepie,
kiedy tylko z gram.pl otrzymam dostęp do pre-purchase''u, który umożliwia udział w beta-testach
i zapewnia bonusy in-game?


55 Euro = ~229 zł po dzisiejszym kursie. Mało tego Polska również jest w Europie. Ba! Nawet w UE.

Zacytuję: "...I nie mówię o połowie ceny - 20-30zł robi różnicę." brzmi znajomo ?

Błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 zł za MMO bez abonamentu to dużo? Ludzie, czyście już kompletnie stracili zmysły? Przecież to taniocha - przelicznik w postaci złotówki na ilość godzin spędzonych w grze będzie niesamowicie korzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 19:24, Henrar napisał:

200 zł za MMO bez abonamentu to dużo? Ludzie, czyście już kompletnie stracili zmysły?
Przecież to taniocha - przelicznik w postaci złotówki na ilość godzin spędzonych w grze
będzie niesamowicie korzystny.


Narzekają i narzekają PCtowcy. A później się dziwią dlaczego producenci wolą robić gry na konsole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola kosztuje 2k złotych w dniu premiery... Różnica taka, że prawie tyle PCtowiec zapłaci za kartę graficzną.
Co do ceny zwykłej edycji to jest normalna. Za GW1 pół roku po premierze płaciłem 179zł, ale kolekcjonerka to szaleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie, ceny gier i tak urosly w Polsce, kiedys sie kupowalo ogolnie mniej wiecej za 79, teraz praktycznie kazda minimum 139, to jest gra mmo, nie jest tak ze sie przjedzie ja raz i koniec, jest przede wsyzstkim nastawiona na wieloletnia gre, takze prosze was, nie mowcie mi ze 200 zl to drogo, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny wysokie, ale biorac pod uwage to, ze za gre placi sie tylko raz to szybko powinno sie zwrocic w porownaniu z placeniem abonamentu. Mnie kiedys bardzo zalezalo zeby zagrac w GW2, pewnie nawet kupilabym kolekcjonerke. Od czasu kiedy okazalo sie, ze moja ulubiona klasa (monk) oraz zajecie (bycie healerem) nie istnieja, moje zainteresowanie spadlo. Pewnie kupie, ale chyba nie w dzien premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 19:56, Gorles napisał:

panowie, ceny gier i tak urosly w Polsce, kiedys sie kupowalo ogolnie mniej wiecej za
79, teraz praktycznie kazda minimum 139, to jest gra mmo, nie jest tak ze sie przjedzie
ja raz i koniec, jest przede wsyzstkim nastawiona na wieloletnia gre, takze prosze was,
nie mowcie mi ze 200 zl to drogo, prosze.


Nie chodzi o to ze drogo. Chodzi o to ze roznica w cenie jest niewielka w porownaniu do EU albo US. Zazwyczaj CDP mial ceny "dostosowane" do zarobkow, ale jesli mam placic mniej wiecej tyle samo i jeszcze za przesylke/odbior to rownie dobrze moge zaplacic bezposrednio ArenaNet i miec klucz na maila, plus wiecej kasy dla developerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 18:16, korniak napisał:

Czy to znaczy ze równo o północy 10.04 można zacząć składać zamówienia?

Gdzieś tak od 9:00 we wtorek 10.04, nie będę się zrywać o północy, żeby odblokować produkt do zamówień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem wszystkim tylko jedno - Pula Edycji Kolekcjonerskich wynosi X-1 gdzie 1 to mój egzemplarz ;)
W Guild Wars 2 nie płacimy abonamentu więc raz można wydać trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować