Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2012 o 18:15, hu9in napisał:

Standardowa edycja będzie pudełkowa, czy jedynie cyfrowa?

10.04 zaczynamy sprzedaż prepurczasów - pudełko z kodem dającym dostęp do headstartu, betaweekendów i itemu w grze podnoszącego skille.
Kiedy prepurczasy się skończą, uruchomimy pre-order na pudełkową wersję edycji standardowej, która nie będzie dawać tych bonusów.

Do zadawania pytań odnośnie GW2 (wersje, dostępność, itp.) zapraszam do konsulatu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=10823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Cena jest spoko, ale jeśli chodzi o rezerwowanie imion, to i tak gracze z gw1 będą mieli pierwszeństwo dzięki hom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem, że cena jaką przyjdzie nam zapłacić za powrót do Sanktuarium jest wygórowana, ale to ile żądają za Guild Wars 2 przebija wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 20:51, Budo napisał:

Cena jest spoko, ale jeśli chodzi o rezerwowanie imion, to i tak gracze z gw1 będą mieli
pierwszeństwo dzięki hom :P


Tak, ale to się tyczy tylko nicków z co najmniej dwoma wyrazami. Ludzie chcą się rzucić jak najszybciej aby sobie pozajmować nicki jednowyrazowe, które najprawdopodobniej będzie można też robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 21:04, cinus2 napisał:

Tak, ale to się tyczy tylko nicków z co najmniej dwoma wyrazami. Ludzie chcą się rzucić
jak najszybciej aby sobie pozajmować nicki jednowyrazowe, które najprawdopodobniej będzie
można też robić :P


True, true, u mnie będzie po prostu Budo (o ile będzie dostępne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że tygodniowym negocjacjom zawdzięczamy grę droższą o 10zł niż reszta :P

Sorry ale jak mam już komuś płacić to twórcom a nie pośrednikom, tym bardziej, że wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pomyślałem że 500 zł to dużo ale po pewnych przeliczeniach uważam że jednak cena jest w porządku. World of Warcraft w dniu premiery kosztował 200 zł czyli tyle co podstawowa wersja Guild Wars 2 a za to pierwsze jeszcze trzeba bulić abonament. Teraz przeliczając na kolekcjonerkę to jej cena to tyle co podstawowa wersja WoW-a + 5 miesięczny abonament. A na 99% spędzę przy tej grze o wiele więcej czasu dlatego przelicznik cena/czas jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 22:14, Shaker0 napisał:

Polska wersja Guild Wars 2 będzie dostępna za darmo dla posiadaczy pre-orderów. Przeczytajcie
na stronie.


No prawie. "W przypadku opracowania polskiej wersji (...)", więc wcale nie musi jej być. Ale byłoby miło gdyby była, jedynka była po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak pre-purchase zamiast pre-ordera (pełna płatność z góry)? ANet sobie w kulki poleciało z wyciąganiem kasy przed ukończeniem gry, a CDP na to przystało. Oj marne te negocjacje były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest pre-purchase(daje 3dni startu przed premierą i inne wymienione), będzie też pre-order (który da możliwość startu dzień przed premierą) i będzie normalnie premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tak serio? Od pewnego czasu śledzę ceny na necie i ogólnie zakres jest 170-190. Te Wasze 200zł jest zwykłym, chamskim wykorzystaniem tego niby monopolu na przedpremierowe wydanie w Polsce. O kolekcjonerce nie wspomne - zakup z oficjalnej strony to już 25zł mniej, więc "negocjacje" CDP musiały się skończyć chyba pod stołem na jakiejś libacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 01:16, pabijek napisał:

Wy tak serio? Od pewnego czasu śledzę ceny na necie i ogólnie zakres jest 170-190. Te
Wasze 200zł jest zwykłym, chamskim wykorzystaniem tego niby monopolu na przedpremierowe
wydanie w Polsce. O kolekcjonerce nie wspomne - zakup z oficjalnej strony to już 25zł
mniej, więc "negocjacje" CDP musiały się skończyć chyba pod stołem na jakiejś libacji.

A doliczyłeś VAT? Bo przy takiej cenie przesyłki mała szansa na jego uniknięcie - amerykańskie MSRP nie zawierają podatku handlowego ani VATu w żadnej formie, więc to nie to samo co z amazona brytyjskiego - z 20 na 23%.
Dolicz do tego ewentualną przesyłkę i masz gdzieś 620-650PLN. Opłaca się, jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie obiecałem już parę lat temu że kupie GW 2 CE nie ważne jaka by za to była cena. Czytając niektóre posty ręce opadają. Nawet jeśli weźmiemy cenę dolara za 3zł to i tak mamy 450zł do zapłacenia ALE zapominacie o jednej rzeczy. Mianowicie o tym że te kolekcjonerki muszą jednak czymś przypłynąć ze Stanów i to kosztuje. Więc dla mnie cena 500zł + koszty wysyłki nie są drogie. Kupując w euro cena była by większa o 100zł a nawet i więcej. Możliwe że cena 10 kwietnia minimalnie spadnie. Pozostaje czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, co to za ceny z kosmosu? Teksty typu "bo to darmowe MMO i muszą się utrzymać jakoś" możecie sobie o kant dupy rozbić, bo na zachodzie kosztuje 60$ jak większość normalnych gier, zatem nie wiem czemu u nas jest tak drogo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest za drogo to nie kupujcie :) Zamówicie z NCSoft i bym się nie zdziwił jakby walnęli cene za przesyłkę taką że bardziej by się opłacało kupic grę w Polsce. Jednak tego nikt pod uwage nie bierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 10:51, Varon napisał:

Skoro jest za drogo to nie kupujcie :) Zamówicie z NCSoft i bym się nie zdziwił jakby
walnęli cene za przesyłkę taką że bardziej by się opłacało kupic grę w Polsce. Jednak
tego nikt pod uwage nie bierzę.


Na NCSoft zamawia się wersję Digital. Nie ma żadnej przesyłki poza kodem.
Więc raczej słusznie, że nikt ceny przesyłki pod uwagę nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować