Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

75 euro sobie zaśpiewali, coś mi tutaj nie pasuje, wcześniej były ceny w dolarach a teraz magicznie w euro.. chyba się powstrzymam jeszcze z kupnem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupujesz Digital no to nie masz wyjścia. Ale cena i tak jest większa niż się zakładało. Nie przypuszczałem że zmienią cenę na Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest plus. Nie trzeba płacić jeszcze aby dobrze się w grze bawić :) A wydatek zwróci się.

PS: Mi na pewno bo w Maju mam ślub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już na gram.pl zwykła edycja? Bo ja nie mogę wejść na stronę sklepu.
O boże... Service unavailable. Nie wiedziałem że będzie aż takie zainteresowanie że serwery nie wytrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 09:08, Sauron920925 napisał:

Napiszcie czy zamawiacie normalną czy kolekcjonerską edycję :P

digital deluxe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 09:14, wodnym napisał:

Już 09:13 i nadal nie można zamawiać w sklepie gram.pl! Skandal! :D :D :D

Mam nadzieje że nadal, a nie już. Bo przez 10 minut nie mogłem wejść na stronę. Najpierw każdy narzekał że tak drogo, a teraz wszyscy kupują, że serwery nie wytrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO zaaa... Mogli otworzyć o godzinie 00:00 to by serwer się nie zawiesił itd. i nie byłoby problemu, a że nie chciało im się to teraz o 9 mają problemy... BRAWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Can I upgrade from a physical Standard Edition copy to Digital Deluxe?

Yes, we will provide an upgrade path if you have Standard Edition and wish to upgrade to Digital Deluxe. We will release more information on this in the future.


Oznacza to, że można będzie ulepszyć pudełkową wersje do deluxe, więc kupujcie na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować