Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2012 o 10:30, Meireffer napisał:

EE no... juz wyprzedane standardowe? A pisze, ze dostepne :( Ja się tak nie bawie


Będą jeszcze wrzuty tego w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuje wykorzystać rabat 20 zł przy zamówieniu kolekcjonerki ale mimo że pojawia się napis "Aktywowano kod: rabat 20,00 zł w tym zamówieniu" cena nadal pozostaje 499,90 + przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA DLA CIEBIE: Produkty znajdujące się w Twoim koszyku nie są jeszcze dostępne w sprzedaży. Twoje zamówienie zostanie wysłane, kiedy wszystkie wybrane produkty będą dostępne w naszym sklepie - nie wcześniej niż 11.4.2012.

Zamówione pozycje zostaną dostarczone w jednej przesyłce w momencie dostępności wszystkich produktów. Jeżeli chcesz, aby zamówione pozycje były dostarczane sukcesywnie, złóż oddzielne zamówienie na każdy produkt.

INFORMACJA DLA CIEBIE: Przepraszamy, ale w tym momencie nie można już zamówić Guild Wars 2 - pre-purchase Edycji Kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 10:36, Shaker0 napisał:

Pytanko:
Czy ktoś wie, kiedy będziemy płacić za grę, by otrzymać kody do bety?

Tak, musisz płacić teraz, żeby jutro Ci przysłali pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 10:37, MacRam9 napisał:

> Pytanko:
> Czy ktoś wie, kiedy będziemy płacić za grę, by otrzymać kody do bety?
Tak, musisz płacić teraz, żeby jutro Ci przysłali pudełko.


Dałem zapłatę kartą i nic się nie dzieje :C Nawet nie obciążyło mi konta...

W Twoim koszyku znajdują się produkty, które nie będą dostepne w ciągu najbliższych kilku dni. Jeśli wybierzesz płatność z góry, za zamówione produkty zapłacisz później. Na 5 dni przed wysylką otrzymasz od nas wiadomość email z prośbą o dokonanie płatności.

Aaaaaaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, edycja standardowa jest dostępna - jeśli aktualnie pokazuje, że nie ma (produkt chwilowo niedostępny), to poczekajcie chwilę, aż się odświeży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań w trakcie przechodzenia do następnego kroku w zamówieniu edycji standardowej wywaliło mnie ze sklepu, a teraz juz gra nie dostępna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to moja przyszła żona powiedziała: "No to teraz będziesz miał w co grać". Melduje wykonanie zadania zamawiając Edycję Kolekcjonerską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficialnie oświadczam, że jeśli w przypadku GW2 EK będzie ten sam cyrk, co z ME 3 EK to wnoszę sprawę do rzecznika konsumenta. Jeśli jest ograniczona ilość egzemplarzy to ma być ograniczona, a nie że w ostatniej chwili się odwołuje. Oby z GW tego problemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować