Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2012 o 11:24, Sauron920925 napisał:

Jestem bardzo ciekawy ile jest egzemplarzy tej edycji kolekcjonerskiej. Mam nadzieje
ze jest ona rzeczywiscie bardzo limitowana :)


Sauron my się załapaliśmy na całe szczęście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:13, lupus31337 napisał:

No cóż obecnie jest godzina 11, a na stronie nadal :

"Produkt chwilowo niedostępny dodaj do mojej listy życzeń"... poczekam do 12 jesli nic
sie nie zmieni to trzeba bedzie pewnie zamowic na https://buy.guildwars2.com/ .


Oficjalna strona też średnio działa, errory wyskakują co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche to nie fer że osoby którym się już udało (o mni też mowa ) naigrywają się z tych prubujących troche kultury i uprzejmości pomużcie tym co się nie udaje dajcie jakieś rady jak znacie
ja musiałem zmieniś laptopa na stacjonarke by mi się udało ( nie wiem jakiem cudem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:26, Budo napisał:

Oficjalna strona też średnio działa, errory wyskakują co chwilę.


Oczywiscie, ze bedzie "srednio dzialac" jesli jest to strona ktora obsluguje "globalny rynek" ale w przeciwienstwie do gram.pl tam masz chociaz szanse, ze uda sie gre kupic - tutaj poki co caly czas "Produkt chwilowo niedostępny dodaj do mojej listy życzeń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś szansa, że podacie godziny od, których znowu wystartuje nakład Edycji kolekcjonerskiej? Żebyśmy nie musieli cały dzień siedzieć przed komputerem i odświeżać strony co 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:32, lupus31337 napisał:

przeciwienstwie do gram.pl tam masz chociaz szanse, ze uda sie gre kupic


Mów za siebie, ja kupiłem bez problemów rano z godzinę temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:35, Budo napisał:

Mów za siebie, ja kupiłem bez problemów rano z godzinę temu.


Bo nie siedziałeś od 9:00 i nie odświeżałeś co 5 minut i Ci się ciasteczka nie zapchały. Gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:37, Split77 napisał:

Bo nie siedziałeś od 9:00 i nie odświeżałeś co 5 minut i Ci się ciasteczka nie zapchały.
Gdzie tu sprawiedliwość?


Bo kupowanie gry to jak walka na PvP w GW albo w dżungli. Twardym trzeba być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za amatorszczyzna... po uzupełnieniu wszystkich danych i ostatecznej finalizacji wyskoczył mi jakiś z doopy błąd... w moich zamówieniach nie widzę potwierdzenia, a ponownie dodać nie mogę gdyż produkt jest już niedostępny... zostało tylko pogratulować naszemu rodzimemu dystrybutorowi drewnianych serverów i kosmicznej ilości wynegocjowanego nakładu w liczbie sztuk nieco powyżej 10. 2h zmarnowanego czasu pewnie nikt mi nie zwróci, ale chociaż dam zarobić więcej ANetce kupując z ich stronki. ;P

Ostatni raz korzystałem z usług tego sklepu.
Dziękuję, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie ładne jest :) Nie mogę się doczekać aż kurier mi przywiezie Kolekcjonerkę. Znajać życie dopiero na Gwiazdkę będzie wysyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:39, Agrael007 napisał:

Co to za amatorszczyzna... po uzupełnieniu wszystkich danych i ostatecznej finalizacji
wyskoczył mi jakiś z doopy błąd... w moich zamówieniach nie widzę potwierdzenia, a ponownie
dodać nie mogę gdyż produkt jest już niedostępny... zostało tylko pogratulować naszemu
rodzimemu dystrybutorowi drewnianych serverów i kosmicznej ilości wynegocjowanego nakładu
w liczbie sztuk nieco powyżej 10. 2h zmarnowanego czasu pewnie nikt mi nie zwróci, ale
chociaż dam zarobić więcej ANetce kupując z ich stronki. ;P

Ostatni raz korzystałem z usług tego sklepu.
Dziękuję, dobranoc!


Najgorsze jest to, że kolekcjonerki już nie kupisz. Ja pewnie też nie.

Ponawiam jeszcze raz pytanie do konsuli:
Czy jest możliwość abyście podali godziny, w których wystartują kolejne nakłady EK żebyśmy nie siedzieli przed kompem cały dzień i nie klikali f5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie moze jak to jest z kupnem GW z jakiegos amerykanskiego serwisu w dolarach? Bo wychodzi taniej (mysle o wersji deluxe), ale nie wiem czy nie ma jakiejs blokady regionalnej czy cos (czy klucz ktory otrzymam bedzie zgodny z moim europejskim kontem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:35, Budo napisał:

> przeciwienstwie do gram.pl tam masz chociaz szanse, ze uda sie gre kupic

Mów za siebie, ja kupiłem bez problemów rano z godzinę temu.


Tak, Ty jesteś naprawdę obiektywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:35, Budo napisał:

Mów za siebie, ja kupiłem bez problemów rano z godzinę temu.


Wow - czyli mowisz, ze sklep laskawie rzucil 10 egzemplarzy i udalo ci sie zalapac na jedna sztuke. Wybacz ale co mnie to interesuje ?, jesli gram.pl jest jedynym sprzedawca autoryzowanym przez ArenNet w Polsce to powinien byc przygotownay do sprzedazy, a najwidoczniej nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:41, Anako napisał:

Nie wiecie moze jak to jest z kupnem GW z jakiegos amerykanskiego serwisu w dolarach?
Bo wychodzi taniej (mysle o wersji deluxe), ale nie wiem czy nie ma jakiejs blokady regionalnej
czy cos (czy klucz ktory otrzymam bedzie zgodny z moim europejskim kontem).

Jest blokada. Jeżeli grę kupisz w Ameryce to musisz grać z Ameryki. Jeżeli w Europie to Twój komputer musi znajdować się w Europie. Graż można na wszystkich serwerach. Ograniczenie obejmuje tylko lokalizację, z której grasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:41, Anako napisał:

Nie wiecie moze jak to jest z kupnem GW z jakiegos amerykanskiego serwisu w dolarach?
Bo wychodzi taniej (mysle o wersji deluxe), ale nie wiem czy nie ma jakiejs blokady regionalnej
czy cos (czy klucz ktory otrzymam bedzie zgodny z moim europejskim kontem).


Na głównej stronie GW2, ceny zmieniono na euro przez co znacznie poszły do góry. Za Digital Deluxe dałem 326zł, jednak klucz działa normalnie bez różnicy gdzie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować