Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2012 o 11:41, Anako napisał:

Nie wiecie moze jak to jest z kupnem GW z jakiegos amerykanskiego serwisu w dolarach?
Bo wychodzi taniej (mysle o wersji deluxe), ale nie wiem czy nie ma jakiejs blokady regionalnej
czy cos (czy klucz ktory otrzymam bedzie zgodny z moim europejskim kontem).


Anet wypowiadał się, że wersja amerykańska nie będzie umożliwiała grania z Europy i na odwrót ; d A szkoda, bo też chciałem zamówić w $ Delux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o 10:29 złozyłem zamówienie i tez miałem na początku problem bo nie chciał wykonać operacji. Jednak po paru chwilach wszystko poszło ok. Musicie poczekać na następne egzemplarze. Gram.pl nie byli przygotowani na aż takie zainteresowanie grą. Większość komentarzy to były narzekania na cenę itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:37, Split77 napisał:

Bo nie siedziałeś od 9:00 i nie odświeżałeś co 5 minut i Ci się ciasteczka nie zapchały.
Gdzie tu sprawiedliwość?


Ale nie rozumiem o co chodzi... nawet jeśli gram.pl Cię zawiodło i nie chcesz kupować tutaj, to w kraju masz jeszcze dwa inne źródła- wolny rynek, idź do konkurencji. Albo kup na oficjalnej stronie przez buy.guildwars2.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:49, Varon napisał:

Gram.pl nie byli przygotowani na ąż takie zaintersowanie grą. Większość komenatrzy to były narzekania na cenę itp. itd.


Żartujesz chyba. Zawsze najgłośniejsi są krytykanci, ale obok nich jest rzesza milczących osób, które mimo, że zachwycone nie są, to jednak wolą korzystać z pewnego, sprawdzonego źródła, niż wykorzystywać nowe sposoby zamówienia.
Nieprzypadkowo ogromną większość forumowiczów stanowią obywatele, czyli osoby, które tylko korzystają ze sklepu. One nie krytykują, tylko zamawiają.
Padaka serwisu była związana z wielkim zainteresowaniem, a nie wiem, czy da się przed tym jakoś ochronić. Dlaczego natomiast zamiast anonsowanej godziny 9 była 10:30, to już musi się wypowiedzieć Akne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:43, szmarcin napisał:

Tak, Ty jesteś naprawdę obiektywny ;)


To znaczy?

lupus31337----> zrozum, że pre purchase jest limitowany, a ek jest tym bardziej w bardzo niskim nakładzie! Nie można dać dostępu do bety wszystkim, którzy by chcieli, bo to nie będzie beta, tylko jakaś rzeźnia. Cały czas jednak masz inne źródła kupna gry, a gram.pl będzie dorzucać nowe egzemplarze.

btw community ftw, najpierw 90% postów to narzekanie na cenę, a potem 90% postów amatorszczyzna gram.pl nie mogę kupić ek za milion złotych. lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:55, Budo napisał:

Ale nie rozumiem o co chodzi... nawet jeśli gram.pl Cię zawiodło i nie chcesz kupować
tutaj, to w kraju masz jeszcze dwa inne źródła- wolny rynek, idź do konkurencji. Albo
kup na oficjalnej stronie przez buy.guildwars2.com.


W Polsce ? - moze zorientuj sie nieco lepiej i nie wprowadzaj ludzi w blad, jedynym autoryzowanym przez ArenaNet sprzedawca w Polsce jest gram.pl (pre-purchase nie mylic z pre-order) -> http://wiki.guildwars2.com/wiki/User:Stephane_Lo_Presti/GW2_prepurchase_retailers_list

Oficjalna strona posiada niestety tylko wersje cyfrowe.

Budo -> cena mi nigdy nie przeszkadzala - to tylko pieniadze - irytujace jest ograniczenie do jednego sklepu w Polsce i problemy z zamowieniem (pomijam juz ten fakt, ze wiekszosc gier zamawiam z gram.pl stad jestem nieco zawiedziony obecna sytuacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:55, Budo napisał:

Ale nie rozumiem o co chodzi... nawet jeśli gram.pl Cię zawiodło i nie chcesz kupować
tutaj, to w kraju masz jeszcze dwa inne źródła- wolny rynek, idź do konkurencji. Albo
kup na oficjalnej stronie przez buy.guildwars2.com.


Chodzi o to, że edycjię kolekcjonerską mogłem dostać tylko na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 11:56, Budo napisał:

To znaczy?


Budo, tak często się teraz udzielasz, bo Tobie udało się zamówić i masz wszystko zaklepane. Gdyby ze mną tak było, to już bym przestał pisać na tym forum. Zostaw to wszystko na chwilę i pozwól przebić się ludziom tworzącym ścianę płaczu.

Czuję wielkie rozgoryczenie niekompetencją sklepu i błędami, które uniemożliwiły mi zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:01, Split77 napisał:

Chodzi o to, że edycjię kolekcjonerską mogłem dostać tylko na tej stronie.


W Holandii mieli jedną sztukę na każdy sklep, nie jest to oszałamiająca liczba prawda? Niestety... tak AN zdecydowała, taki nakład zrobili i tak to wyszło... to nie wina gram.pl imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to juz wszystkie kopie jakie sa sie rozeszly czy bedzie aktualizacja stanu i bedzie mozna zamowic...
Niech ktos z gram.pl sie wypowie a nie ludzi w ciemnosci trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:01, lupus31337 napisał:

W Polsce ? - moze zorientuj sie nieco lepiej i nie wprowadzaj ludzi w blad, jedynym autoryzowanym
przez ArenaNet sprzedawca w Polsce jest gram.pl (pre-purchase nie mylic z pre-order)


Może Ty się zorientuj lepiej, wiesz co to pośrednicy? Fabryka kluczy sprzedaje pre-purchase, guildwars2.com.pl podobno też będzie, ostatnio jak sprawdzałem, to jeszcze nie mieli. W Fabryce jest za ok 180 zł standardowa edycja.

Mam nadzieję, że mi się nie oberwie od władz, walczę tylko z hejterstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:03, szmarcin napisał:

Czuję wielkie rozgoryczenie niekompetencją sklepu i błędami, które uniemożliwiły mi zakup.


To idź do fabryki kluczy i kup za 180 zł. Ale nie, lepiej płakać na forum.

WolfClub---> będą dorzucać nowe egzemplarze w ciągu dnia. EK już chyba poszła cała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:08, Budo napisał:

To idź do fabryki kluczy i kup za 180 zł. Ale nie, lepiej płakać na forum.


Właśnie dlatego zrób sobie przerwę.
Pojmujesz, że tu chodzi bardziej o fail sklepu, który jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:05, Budo napisał:

W Holandii mieli jedną sztukę na każdy sklep, nie jest to oszałamiająca liczba prawda?
Niestety... tak AN zdecydowała, taki nakład zrobili i tak to wyszło... to nie wina gram.pl
imo.


Jasne, tu się zgadzam ale winą jest to, że serwery padły, że obietnica godziny 9:00 nie została dotrzymana.
I teraz ktoś wszedł na 10:00 i kupił sobie na luzie EK bo nie miał uszkodzonych ciasteczek.
A duża część osób tak jak ja czekała od 9:00 uszkodziliśmy cookies i EK nie mamy.
Zaptytałem czy jest szansa żeby dostać jeszcze tu EK i odpowiedzi też żadnej nie ma.
Przez ten wybryk gram.pl straciło tyle klientów, że nawet sobie tego nie wyobrażasz. Mam nadzieję, że CDP następnym razem wybierze lepiej. Bo ja już tu nigdy nic nie kupie, chociażby dla zasady.
Tak jak wcześniej napisałeś, kupie DD od areny i tyle.
Ale nie pisz, że gram.pl nie dało plamy.

PS:
A płakać będziemy bo od tego jest forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:03, szmarcin napisał:

Budo, tak często się teraz udzielasz, bo Tobie udało się zamówić i masz wszystko zaklepane.
Gdyby ze mną tak było, to już bym przestał pisać na tym forum. Zostaw to wszystko na
chwilę i pozwól przebić się ludziom tworzącym ścianę płaczu.

Czuję wielkie rozgoryczenie niekompetencją sklepu i błędami, które uniemożliwiły mi zakup.

Jaką nie kompetencją? Błędy wynikły z przyczyn niezależnych od gram.pl. To nie ich wina że ludzie o 9 zaczęli zapychać serwery aż nie wytrzymały. Temu nie da się zaradzić. Oczywiste jest też że ilość pre-purchase jest mocno limitowana. Jak już ktoś wcześniej zauważył każdy nie może mieć dostępu do bety. Także zamiast tutaj się wyżalać idź kupić grę na oficjalnej stronie, albo poczekaj do pre-order''a.

Split77--> Ja odświeżałem stronę sklepu od 8:30 i jakoś udało się zamówić o 10:20. Myśleliście że ile będzie tych EK? To jest wersja limitowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:05, Budo napisał:

W Holandii mieli jedną sztukę na każdy sklep, nie jest to oszałamiająca liczba prawda?
Niestety... tak AN zdecydowała, taki nakład zrobili i tak to wyszło... to nie wina gram.pl
imo.


I bardzo dobrze. Sama nazwa wskazuje że nie powinien to być produkt ogólnie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:11, MacRam9 napisał:

To nie ich wina
że ludzie o 9 zaczęli zapychać serwery aż nie wytrzymały. Temu nie da się zaradzić. Oczywiste
jest też że ilość pre-purchase jest mocno limitowana. Jak już ktoś wcześniej zauważył
każdy nie może mieć dostępu do bety. Także zamiast tutaj się wyżalać idź kupić grę na
oficjalnej stronie, albo poczekaj do pre-order''a.


Ale o 9 nie było dostępnej sprzedaży. Rozumiesz? Nawet jeśli serwery były zapchane, to gry nie dało się wrzucić do koszyka, bo nie była dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować