Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2012 o 12:14, szmarcin napisał:

Ale o 9 nie było dostępnej sprzedaży. Rozumiesz? Nawet jeśli serwery były zapchane, to
gry nie dało się wrzucić do koszyka, bo nie była niedostępna.

A rozumiesz że największą głupotą jaką gram.pl mogło zrobić było by wrzucenie gry na prawie padnięte serwery? Jakby ludzie wtedy zaczęli zamawiać to serwy padłyby na dobre i do końca dnia nikt by nic nie zamówił.

Darktomd--> EK już nie, standardowa edycja będzie wrzucana stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:14, szmarcin napisał:

Ale o 9 nie było dostępnej sprzedaży. Rozumiesz? Nawet jeśli serwery były zapchane, to
gry nie dało się wrzucić do koszyka, bo nie była dostępna.


Ale od 9 rano jak sie chciało zamówic Guild Wars 2 to już serwer padał. Ludzie się rzucili na sklep. Nie mozna było zamówić bo ekipa gram.pl nie mogła zaktualizowac niczego. Serwer był naprawdę solidnie przeciążony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie. Ale podam wam jeszcze inne przykłady, gdzie nie podołali.

Chcąc zamówić 2 EK w jednym zamówieniu, okazało się, że się nie da. Potem, wkładając do koszyka standard z EK nie umieszczało tej drugiej. Czyli nici ze zbiorowego zamówienia i jednego kosztu przesyłki. I co, tu też nie była faila? A może mam płacić 5 razy za przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście ja nie ufam takim sklepom. Kumpel wczoraj dostał info o tym że może dostać Diablo III Edycję Kolekcjonerską za 169zł z przeróżnymi dodatkami. Ściema nieziemska. I to była chyba strona keye.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:23, Wajdzioxd napisał:

Kurcze, będa klucze jeszcze dostępne czy już nie ? Bo nie wiem czy jeszcze siedzieć i
czekać.

Podobno mają wrzucać co jakiś czas standardowe edycje, ale pewien nie jestem czy się już nie wyprzedały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:22, szmarcin napisał:

Chcąc zamówić 2 EK w jednym zamówieniu, okazało się, że się nie da. Potem, wkładając
do koszyka standard z EK nie umieszczało tej drugiej. Czyli nici ze zbiorowego zamówienia
i jednego kosztu przesyłki. I co, tu też nie była faila? A może mam płacić 5 razy za
przesyłkę?


To jest blokada. Tak samo było na Amazon kiedy rok temu można było zamówić grę za 59$. Znajomy mógł zamówić tylko jeden egzemplarz. Blokada ta polega na tym żeby jeden człowiek czasami nie wykupił większej ilości nakładu. Tutaj jeszcze jest Beta klucz więc tym bardziej ta blokada jest uzasadniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz mistrzu ale nie zamierzam zamawiac w sklepie ktory nie jest wymieniony na oficjalnej liscie sprzedawcow. Pomijam juz ten drobny fakt, ze wersja cyfrowa != wersja pudelkowa - najwidoczniej masz problem z przyswojeniem tej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2012 o 12:31, Split77 napisał:

Edycja kolekcjonerska też? Czy tylko standard? I o jakich godzinach będą "uwalniane"?



Tylko standard chyba, bo EK już wykupiona ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaję że teraz godziny nie podadza bo będzie taka sytuacja jak z rana. Serwery z nowu padną i tylko parę osób się dopcha do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:26, Varon napisał:

To jest blokada. Tak samo było na Amazon kiedy rok temu można było zamówić grę za 59$.
Znajomy mógł zamówić tylko jeden egzemplarz. Blokada ta polega na tym żeby jeden człowiek
czasami nie wykupił większej ilości nakładu. Tutaj jeszcze jest Beta klucz więc tym bardziej
ta blokada jest uzasadniona.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=10854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:27, lupus31337 napisał:

Wybacz mistrzu ale nie zamierzam zamawiac w sklepie ktory nie jest wymieniony na oficjalnej
liscie sprzedawcow.


A to już Twój problem, inexus już rozesłał klucze :)

Dnia 10.04.2012 o 12:27, lupus31337 napisał:

Pomijam juz ten drobny fakt, ze wersja cyfrowa != wersja pudelkowa
- najwidoczniej masz problem z przyswojeniem tej informacji.


O tym doskonale wiem- jeśli chcesz trochę makulatury i płytę, to niestety jesteś skazany na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z przykrością Szmarcin powiem Ci iż przy takim zainteresowaniu Guild Wars 2 z trudem uda Ci się zamówić choćby jedną sztukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować