Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

/.../

Czy liczbę kopii standardowej edycji mieliście z góry ograniczoną przez ArenaNet / NcSoft? Czy się troszkę przeliczyliście z zainteresowaniem i zamówiliście za mało? Bo Polska to jednak spory kraj, oficjalny partner jest jeden, a wszystkie kopie rozchodzą się w kilka minut od rzutów, nawet kraje typu Łotwa, Estonia, Cypr mają więcej sklepów sprzedających pre-purchase, kopii dla Polski jest chyba za mało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 13:21, Laid_back napisał:

tak, nie ma więcej - taki dostaliśmy przydział

Czyli edycji standardowej też już nie ma? - a szkoda bo chciałem pograć w bete z kumplem. ;D No cóż, będę grał sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 13:11, Laid_back napisał:

This is why we can''t have nice things

Najpierw płacze i żale na forum, że kolekcjonerka jest w horrendalnej cenie i przecież
nikt nie kupi i musimy obniżyc cenę, bo to chore... a potem momentalnie się wszystko
rozchodzi. Sami rozumiecie, jak bardzo ostrożnie musimy podchodzić do Waszych opinii
;)


This is why we can''t have nice things
Wrzucacie wszystkich do jednego wora. Tych co narzekali i tych co nie narzekali i chcieli zamówić. Jak zwykle byliście nieprzygotowani na przeprowadzenie takiej akcji. Było wiadomo, że ludzie się rzucą a wy udajecie zdziwionych. No ale to wina klienta bo jak on jeszcze śmie bezczelnie narzekać. KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak już jest, ze zazwyczaj na Polskę obcinają - w tym wypadku zainteresowanie było oczywiste, ale liczba kopii jest z góry ściśle ograniczona. To, że inne kraje miały więcej sprzedawców nie oznacza, że mieli dużo kopii. My naprawdę mieliśmy ich sporo, ale że jest gigantyczny popyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać, że gram przeprowadził rozmowy z ANetą na najwyższym szczeblu. Nawet takie potęgi demograficzne jak Litwa i Estonia dostały większy przydział niż Polska. Jedyne co pozostaje to pusty śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 13:30, Feflar napisał:

widać, że gram przeprowadził rozmowy z ANetą na najwyższym szczeblu. Nawet takie potęgi
demograficzne jak Litwa i Estonia dostały większy przydział niż Polska. Jedyne co pozostaje
to pusty śmiech.

Gram.pl nie negocjował ilości sztuk dla naszego kraju. Negocjował CDProjekt oficjalny polski dystrybutor Guild Wars 2. Gram.pl tylko sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 13:29, Laid_back napisał:

Tak już jest, ze zazwyczaj na Polskę obcinają - w tym wypadku zainteresowanie było oczywiste,
ale liczba kopii jest z góry ściśle ograniczona. To, że inne kraje miały więcej sprzedawców
nie oznacza, że mieli dużo kopii. My naprawdę mieliśmy ich sporo, ale że jest gigantyczny
popyt...


Wysyłam maila do Anety jak sprawa wygląda i że potrzeba więcej, ciekawe co odpowiedzą xD
Swoją drogą, naprawdę nie wygląda to dobrze, ludzie i tak kupią z innych źródeł, a Wy jako oficjalny partner powinniście mieć więcej kopii, żeby zaspokoić popyt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę niestety przyznać, że podejście obsługi serwisu było po prostu godne KPIN. Gdy tylko pojawiła się możliwość kliknięcia w "dodaj do koszyka" kliknąłem natychmiast. Potem dzięki jakości obsługi po prostu przez godzinę nie dało się kontynuować transakcji, ponieważ "nie może być teraz zrealizowana", a jak się potem okazało "naprawdę sporo" sztuk w tym czasie się rozeszło, a moje zamówienie wbrew mi zostało usunięte z mojego koszyka. Wybaczcie, ale nie spodziewałem się po tak profesjonalnym sklepie podejścia, że trzeba "trafić w otwartą linię", aby kupić produkt, na który oszczędzało się tyle czasu, ponieważ nie ugadano ceny. Podziwiam także, że zamiast naprawdę zrobić coś w stronę obniżenia ceny, podstanowiliście zamówić dużo mniejszą ilość sztuk, a Wasze "przejmowanie się opinią" kogoś tam spowodowało, że połowa graczy nie dostanie nic. Brawo! I jak już użytkownik Feflar dodał - miło patrzeć, gdy Polska przegrywa z Estonią i Litwą, bo porządne sklepy z - miałem nadzieję - porządnymi managerami nie potrafią załatwić jednego prostego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 13:42, Daymare napisał:

Wiecie może, czy kolekcjonerkę będzie można jeszcze u nas dostać?

Przeczytaj poprzednie posty zamiast zadawac te same pytania wkolko i wkolko
PS Nie EK juz nie bedzie nawet w sklepie na czerwono jest napisane NIE BEDZIE!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Podziwiam także, że zamiast naprawdę zrobić coś w stronę obniżenia ceny,

Dnia 10.04.2012 o 13:40, Kenzi napisał:

podstanowiliście zamówić dużo mniejszą ilość sztuk, a Wasze "przejmowanie się opinią"
kogoś tam spowodowało, że połowa graczy nie dostanie nic.

Oni nie wybierali ile zamówić sztuk, tylko dostali taki przydział od ANet i nic z tym nie mogli zrobić. Jak chcesz to miej pretensje do AN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować