Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2012 o 14:23, WolfClub napisał:

Najsmieszniejsze jest to ze tutaj dziala zasada jest naklad limitowany kto pierwszy ten
lepszy, jak sie ludzie bija o bilety na koncert to nie ma placzu na forach jak sie ludzie
bija np. o blizzcon (ze wszystkie wejsciowki wyprzedane w przeciagu 5 minut to normalne)
wiec przestancie tutaj plakac jak male dzieci co lizaka nie dostaly w sklepie normalnie
blazenada...

ja osobiście nie płaczę jak małe dziecko, ale zawsze można było zamówić ek bez problemu , czy to swtor, czy nawet wiedźmina, a tu? nie powiecie mi, że gw ma aż tylu chętnych w polsce. że w ciągu paru sekund, są w stanie wykupić wszystko. i tu akurat wina cdprojektu, że tak mało edycji zamówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:10, dor0 napisał:

Ludzie gadają głupoty bo nie mieli na tyle szczęścia żeby kupić. Zresztą zawsze znajdą
się tacy którzy narzekają. Jeżeli zależy wam tak bardzo to dopłaćcie 100 zł i kupcie
z oficjalnej strony.


Jakie 100?, trzeba doplacic jakies 30 zeta (230 wersja podstawowa) - jakies 1.5h temu kupilem na https://buy.guildwars2.com/ bo darowalem sobie oczekiwanie tutaj. Strona dziala bez problemu - cala transakcja trwa doslownie 30s wlacznie z rejestracja przy uzyciu zakupionego klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

infernal123--> Wiele osób już mówiło że CDP nie miało w pływu na to ile dostaną kopii. I to jest edycja limitowana, GW@ będzie jeszcze można kupić w polsce tylko nie pre-purchase,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wielki pre-order, kolejny blamaż gram.pl - co za niespodzianka. Tym razem przynajmniej nie jest tak, że ''zaprzyjaźniona'' firma robi sama grę, bo znowu by kurtki zabrakło albo coś innego by niespodziewanie zawiodło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:34, Graffis napisał:

Kolejny wielki pre-order, kolejny blamaż gram.pl - co za niespodzianka. Tym razem przynajmniej
nie jest tak, że ''zaprzyjaźniona'' firma robi sama grę, bo znowu by kurtki zabrakło
albo coś innego by niespodziewanie zawiodło ;)

nie cieszmy się, może będą musieli ściągać jakieś 50 mb by pograć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:37, infernal1234 napisał:

to co chcesz kupić to tylko edycja deluxe, w dodatku bez pudełka

Pudełko fajnie wygląda i tyle. Wszystko co potrzebne do gry to właśnie tylko i wyłącznie ten klucz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:34, Graffis napisał:

Kolejny wielki pre-order, kolejny blamaż gram.pl - co za niespodzianka. Tym razem przynajmniej
nie jest tak, że ''zaprzyjaźniona'' firma robi sama grę, bo znowu by kurtki zabrakło
albo coś innego by niespodziewanie zawiodło ;)



Pre-purchase to nie pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:43, Marhald napisał:

Pre-purchase to nie pre-order.


Niektórzy wolą narzekać nie wiedząc o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, to nie wina gram.pl czy CDP że wszystkie kopie się szybko rozeszły. To wina zainteresowanych, że tyle ich było. CDP wytargował niższą cenę jak i możliwość w ogóle kupna GW2 za zł (i chyba jako jedyny poza oficjalnym sklepem sprzedawał Kolekcjonerkę). Więc jakiekolwiek teksty typu "CDP czy gram.pl dały ciała", "nie popisali się", "co za profesjonalizm" itp to beczenie dzieciaków którym się nie udało kupić gry a nie chce im się czekać do pre-orderów.

Gdyby nie CDP nie byłoby kolekcjonerek i nie byłoby gier dla niektórych z Was (mówię o wcześniejszym terminie, to nie jest pre-order) i nie byłoby płacenia w zł. Ale wydaje mi się, że większość i tak tego nie zrozumie, bo takich Budo którzy mają pojęcie jest tu mało (albo się nie udzielają). Jak się nie podoba, to odsyłam na guildwars2.com. Poszukajcie sobie sklepu i płaćcie w euro (bodaj 30 zł więcej w zależności jak komu przy przelewie policzy za walutę).

Naprawdę duża część społeczności drze mordy nie mając pojęcia o niczym innym niż to, że im się to nie podoba. Zerowe spojrzenie z drugiej strony, o znajomości zasad jak np marketing nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wszyscy, że łooo 200zł, EK 500zł co to ma być. Po godzinie wszystko wyprzedane (szybciej niż nawet ja przewidywałem). Teraz kupujcie sobie cyfrową za 55 euro na ArenaNet tak jak pisaliście. Chcieliście zaoszczędzić 30zł, będziecie 30zł w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 15:18, DeithWX napisał:

Najpierw wszyscy, że łooo 200zł, EK 500zł co to ma być. Po godzinie wszystko wyprzedane
(szybciej niż nawet ja przewidywałem). Teraz kupujcie sobie cyfrową za 55 euro na ArenaNet
tak jak pisaliście. Chcieliście zaoszczędzić 30zł, będziecie 30zł w plecy.


Dramatyzujesz.
W Polsce za złote można kupić wersje cyfrowe standard poniżej 190 złotych, a deluxe ~230 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 15:15, Marhald napisał:

Poza tym, to nie wina gram.pl czy CDP że wszystkie kopie się szybko rozeszły. To wina
zainteresowanych, że tyle ich było. CDP wytargował niższą cenę jak i możliwość w ogóle
kupna GW2 za zł (i chyba jako jedyny poza oficjalnym sklepem sprzedawał Kolekcjonerkę).
Więc jakiekolwiek teksty typu "CDP czy gram.pl dały ciała", "nie popisali się", "co za
profesjonalizm" itp to beczenie dzieciaków którym się nie udało kupić gry a nie chce
im się czekać do pre-orderów.

Gdyby nie CDP nie byłoby kolekcjonerek i nie byłoby gier dla niektórych z Was (mówię
o wcześniejszym terminie, to nie jest pre-order) i nie byłoby płacenia w zł. Ale wydaje
mi się, że większość i tak tego nie zrozumie, bo takich Budo którzy mają pojęcie jest
tu mało (albo się nie udzielają). Jak się nie podoba, to odsyłam na guildwars2.com. Poszukajcie
sobie sklepu i płaćcie w euro (bodaj 30 zł więcej w zależności jak komu przy przelewie
policzy za walutę).

Naprawdę duża część społeczności drze mordy nie mając pojęcia o niczym innym niż to,
że im się to nie podoba. Zerowe spojrzenie z drugiej strony, o znajomości zasad jak np
marketing nie wspomnę.


Nie wypowiadaj się proszę jak nie masz wiedzy.
Otóż kolekcjonerki były dostępne w każdym prawie kraju w którym GW2 było / jest sprzedawane.
Były wręcz kraje gdzie EK były dostępne w kilku sklepach.

Na przykład taka Bułgaria ma chyba z 8 skepów w których pre-purcharse było / jest sprzedawane z czego połowa miała też EK.

I tak tam można było w lewach płacić - także lol

I wcale ten kraj wyjątkiem nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś z Gramu powiedzieć, ile kopii dostaliście? To chyba nie jest wielka tajemnica, a przynajmniej rozwialibyście wszelkie wątpliwości. Sam jestem ciekaw, czy rzeczywiście było ich tak mało, bo zamawiałem cyfrową i nie wierzę, że pudełkowe są jakoś strasznie limitowane, podczas gdy cyfrowe można dostać od ręki w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 15:40, Quallor napisał:

A mógłby ktoś z Gramu powiedzieć, ile kopii dostaliście? To chyba nie jest wielka tajemnica,
a przynajmniej rozwialibyście wszelkie wątpliwości. Sam jestem ciekaw, czy rzeczywiście
było ich tak mało, bo zamawiałem cyfrową i nie wierzę, że pudełkowe są jakoś strasznie
limitowane, podczas gdy cyfrowe można dostać od ręki w ciągu zaledwie kilkudziesięciu
sekund.

Nie dowiesz się. Tajemnica handlowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 15:46, Karanthir666 napisał:

Ale ciekawi mnie jedno. Czego nie ma wersji pośredniej Digital Deluxe? Czyli sama gra
bez dodatków w postaci figurki itp. ale z dodatkowymi itemami w grze.

Bo gram.pl sprzedaje PUDELKA, a digital deluxe, jak sama nazwa wskazuje, jest tylko w wersji digital. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 15:52, Anako napisał:

Bo gram.pl sprzedaje PUDELKA, a digital deluxe, jak sama nazwa wskazuje, jest tylko w
wersji digital. :P

Myślałem, że to aby nazwa i tyle. Ale dzięki za odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 15:46, Karanthir666 napisał:

Ale ciekawi mnie jedno. Czego nie ma wersji pośredniej Digital Deluxe? Czyli sama gra
bez dodatków w postaci figurki itp. ale z dodatkowymi itemami w grze.


Tajemnicze słowo Digital... ;p

NCsoft po prostu nie przygotował takiej wersji.
Pudełkowe są tylko standard i EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 15:56, IlMOD napisał:

Tajemnicze słowo Digital... ;p

NCsoft po prostu nie przygotował takiej wersji.
Pudełkowe są tylko standard i EK.

Wiem co znaczy digital, ale tego znaczenia w tym kontekście nie brałem pod uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować