Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

No, dokładnie jak w przypadku SWTOR, wersja standardowa, "cyfrowa kolekcjonerka" i "pełna" kolekcjonerska, chociaż nie pamiętam, czy w tamtym przypadku EK nie dawało czegoś więcej w grze niż DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 13:01, Laid_back napisał:

Po prostu się skończyły, co zrobić...


Można się dowiedzieć ile sztuk poszczególnych edycji mieliście na dzisiaj przygotowane?
Może być tylko podane przedziałem jakimś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki, gigantyczny [m - 007] dla serwera, który nie wytrzymał przeciążenia.

Bezcenny widok, kiedy widzisz możliwość dodania gry do koszyka, po czym okazuje się, że możesz zamówić tylko minus 15 kopii gry. I nie ma możliwości zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 16:56, Grethort napisał:

Wielki, gigantyczny [m - 007] dla serwera, który nie wytrzymał przeciążenia.

Bezcenny widok, kiedy widzisz możliwość dodania gry do koszyka, po czym okazuje się,
że możesz zamówić tylko minus 15 kopii gry. I nie ma możliwości zmiany.


No, ale za -15 kopii gry płaciłeś -ileśtam.
Czyli wychodziłeś na plus ;p

A tak w ogóle, i tak się kiedyś grę kupi.
Jak nie tu, to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I już się pojawiły kolekcjonerki za 1k na allegro lol... Nie myślałem że zamawianie GW 2 to będzie aż taki fail. Trzykrotnie dochodzi człowiek to ostatniego etapu zamówienia żeby dostać błąd a potem informacje że już niema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się że szybko rozejdzie się nakład, ale żeby aż tak szybko? Albo nakład był za mały, albo faktycznie popyt gigantyczny. Włączyłem kompa rano o 7. żeby się załapać no ale jeszcze nie było możliwości, poczekałem do 8. i nadal nic. Wróciłem z pracy a tu zonk. Coś poszło nie tak. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 17:35, Cl3rIc napisał:

Spodziewałem się że szybko rozejdzie się nakład, ale żeby aż tak szybko? Albo nakład
był za mały, albo faktycznie popyt gigantyczny. Włączyłem kompa rano o 7. żeby się załapać
no ale jeszcze nie było możliwości, poczekałem do 8. i nadal nic. Wróciłem z pracy a
tu zonk. Coś poszło nie tak. :(


Niczego nie straciles. Serwer gram.pl sie zalamal z winy klientow, bo my, klienci mielismy czelnosc sprobowac skorzystac z PLATNEJ uslugi.
W tym samym czasie strona NC Softu zadzialala bez problemu (z przygodami w godzinach najwiekszego natezenia, ale nie zetknalem sie z niczym, czego odswiezenie nie rozwiazaloby).

Ergo, jesli Ci to wystarczy, udaj sie do NC Softu po klucz. Jesli chcesz pudelka, kup sobie edycje, byle europejska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 18:18, LemanSachs napisał:

Ja oczekuję na oficjalną informację ze strony gram.pl o wyczerpaniu zarówno SE i CE.
A póki co, F5.

No przecież jest napisane białym na czerwonym, że nie ma!

Nakład został wyczerpany w pierwszym dniu sprzedaży, czyli 10.04.2012.
Niewielkie ilości mogą być dostępne w przypadku anulowania lub niepotwierdzenia zamówień złożonych 10.04.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:08, Daymare napisał:

Na Twitterze pojawia się co chwilę info, że w danym kraju będzie więcej CE, więc może
nam też coś sypną :)


Dla tych, co im się nie udało kupić nawet zwykłego pre-purchase'a:
http://shop.tiscali.cz/pc-guild-wars-2-pre-purchase-edition-5500

Clou: Generalnie zainteresowanie graczy przerosło wszelkie oczekiwania.

20120410203956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:56, Tevlok napisał:

Wiadomo coś o pre-order? Chociaż przybliżony termin, pretty please.


Nie ma czegoś takiego jak pre-order, jeśli nie ma daty premiery. (when it''s ready)
To co się dzisiaj działo to pre-purchase, czyli kupowanie kota w worku.
Na fb pojawił się komunkikat co do problemów z EK/standardową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem.
Chodziło mi o post 120 by akne. Może żle zrozumiałem ale jak byk jest napisane "Kiedy prepurczasy się skończą, uruchomimy pre-order na pudełkową wersję edycji standardowej...".
GTAV nie ma daty premiery a pre-ordery można juz zlożyć. Więc nie rozumiem dlaczego z GW2 trzeba czekać. ("When it''s done" I hate this words...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować