Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2012 o 21:31, Tevlok napisał:

/.../

Czyli właściwie nie wiadomo o co chodzi, bo ANet nie zapowiedziała Pre-Order''a oficjalnego.
A gram najwidoczniej tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób narzeka że gram.pl udostępnia Guild wars 2, po wyższej cenie ( co oczywiście nie ulega wątpliwości).
Ale dla mnie sprawa jest prosta jeśli będzie profesjonalna lokalizacja w naszym języku, to wiem komu będę to zawdzięczał i kupie na gram.pl a jeśli nie to nie ma sensu przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 04:12, Qes napisał:

Wiele osób narzeka że gram.pl udostępnia Guild wars 2, po wyższej cenie ( co oczywiście
nie ulega wątpliwości).
Ale dla mnie sprawa jest prosta jeśli będzie profesjonalna lokalizacja w naszym języku,
to wiem komu będę to zawdzięczał i kupie na gram.pl a jeśli nie to nie ma sensu przepłacać

Ten argument jest bezpodstawny, bo twórcy zapewnili że na każdym CD-keyu będzie można grać w każdym języku, a na gram.pl jest drożej zapewne dlatego, że po premierze mogą Ci też przysłać pudełko z grą, a na innych stronach, gdzie Guild Wars 2 był po 180zł nie otrzymywałeś ani pudełka pre-purchase, ani z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 04:12, Qes napisał:

Wiele osób narzeka że gram.pl udostępnia Guild wars 2, po wyższej cenie ( co oczywiście
nie ulega wątpliwości).
Ale dla mnie sprawa jest prosta jeśli będzie profesjonalna lokalizacja w naszym języku,
to wiem komu będę to zawdzięczał i kupie na gram.pl a jeśli nie to nie ma sensu przepłacać


Po wyższej cenie? Znajdź mi tutaj w Polsce, gdzie można było kupić pudełkową wersję pre-purchase''a, nie licząc gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 10:48, eValker napisał:

Awwwwww... <3
Właście dostałem kod do GW2 :P
A wysyłka miała być dopiero dzisiaj.

Love ya gram.pl <3<3 :)


Do mnie też. Zaskoczyło mnie to wielkie kartonowe pudło. Teraz tylko czekać na testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:15, Sauron920925 napisał:

A beta weekend dopiero w przyszly weekend czy jeszcze w tym tygodniu mozna sie czegos
spodziewac?


Z tego to pisała Regina to nastepne Beta Testy będa późnym kwietniem. Więc mozemy strzelać iż będzie to w ostatni weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:13, Aithieel napisał:

Do mnie też. Zaskoczyło mnie to wielkie kartonowe pudło. Teraz tylko czekać na testy
:)


No rozmiar pudła jest niesamowity :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie masz, a mi na stronie monitorowania przesyłek przesyłek w UPS pisze, że odebrałem paczkę o 8:34 (avizo w skrzynce brak).
Szkoda tylko, że tej paczki jeszcze na oczy nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sauron tez myslałem że Kolekcjonerke mi juz przysłali :) Teraz jednak mam ładne białe pudełeczko :) Wrócę z pracy to aktywuje kod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować