Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2012 o 09:17, Shaker0 napisał:

CO zaaa... Mogli otworzyć o godzinie 00:00 to by serwer się nie zawiesił itd. i nie byłoby
problemu, a że nie chciało im się to teraz o 9 mają problemy... BRAWA.

Też tak myślę. Ale nawet o 00:00 pewnie wszyscy by siedzieli i czekali na to. Więc może lepiej jak by zrobili jakiegoś bota co by automatycznie włączał produkty do sprzedaży (o ile się da).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 09:19, MacRam9 napisał:

> CO zaaa... Mogli otworzyć o godzinie 00:00 to by serwer się nie zawiesił itd. i
nie byłoby
> problemu, a że nie chciało im się to teraz o 9 mają problemy... BRAWA.
Też tak myślę. Ale nawet o 00:00 pewnie wszyscy by siedzieli i czekali na to. Więc może
lepiej jak by zrobili jakiegoś bota co by automatycznie włączał produkty do sprzedaży
(o ile się da).


Nie wszyscy. Dzieci by poszły spać, a reszta by została :P
Chociaż moim zdaniem i tak byłoby lepiej o godzinie 0. Zawsze mniejszy ruch sieciowy i nie dokładają się inni gramowicze, którzy gry nie kupują.
A teraz będę musiał siedzieć przed komputerem i czekać, aż odwieszą się serwery, by kupić CE ;/

Przy okazji!!! Gram.pl brawa za prawa do sprzedaży jako jedyni w Polsce pre-purchase. Dzięki temu i waszym słabym serwerom macie to na co zasłużyliście xD
Rada na przyszłość. NOWE LEPSZE SERWERY!!!!(albo po prostu więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.żal.pl - i tyle.

Rozumiem, że stronka pada, ale 9 to 9. Ludzie chcą kupować także nie rozumiem z czym łaskawcy czekacie. Dla mnie to nie do pomyślenia. Dostaliście jako jedyny w Polsce możliwość sprzedaży i nie szanujecie tego faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie rzecz biorąc to pudełka są mi kompletnie zbędne, przy moich przeprowadzkach i wyjazdach noszenie za sobą stosu pudełek jest zabójcze xD

no i <3 dystrybucję elektroniczną.

poczekam jeszcze z 2h zanim zacznę kupować, nie chce mi się męczyć z błędami itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 09:29, MacRam9 napisał:

Oni jeszcze nie włączyli sprzedaży gry, bo serwery padły. Nie przewidzieli takiego zainteresowania,
a powinni także brawa się należą.

Teraz niedostępna jest strona gry. Przenosi do strony głównej. Więc właśnie włączają. Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oni się spodziewali skoro cała polska kupuje pre-purchase u nich? 0 przygotowania na sytuację, trzeba było kupić osobny serwer ze sklepem dla Guild Wars 2 ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 09:43, wodnym napisał:

Polecam kupić na oficjalnej stronie "GW2". Nie płacicie pośrednikowi. Więcej kasy dla
ArenaNet.

Kolekcjonerki nie kupie na stronie GW2 :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 09:43, wodnym napisał:

Polecam kupić na oficjalnej stronie "GW2". Nie płacicie pośrednikowi. Więcej kasy dla
ArenaNet.


Chcesz płacić za grę ponad 240 złotych i tylko za sam kod, niż mieć ją taniej z pudełkiem i całą resztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować