Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup Guild Wars 2 przed premierą - ciesz się weekendowymi betatestami i wejdź wcześniej do gry

559 postów w tym temacie

Wiecie co ludziska? Skoro nie potraficie czytać to Wasza sprawa. Jednak trzeba powtarzać dane zdania aby wam sie to wryło w mózg. Było to zamówienie gdzie znajdowały sie Beta klucze. A zamknięta Beta nie może mieć nie wiadomo ilu graczy. Gdyby takowego klucza nie było to zamówienie nie nazywało by sie Pre-Purchase a Pre-Order. Ruszcie swoimi makówkami bo niektórzy ich naprawdę nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:02, Varon napisał:

Wiecie co ludziska? Skoro nie potraficie czytać to Wasza sprawa. Jednak trzeba powtarzać
dane zdania aby wam sie to wryło w mózg. Było to zamówienie gdzie znajdowały sie Beta
klucze. A zamknięta Beta nie może mieć nie wiadomo ilu graczy. Gdyby takowego klucza
nie było to zamówienie nie nazywało by sie Pre-Purchase a Pre-Order. Ruszcie swoimi makówkami
bo niektórzy ich naprawdę nie mają.



mala liczba kopii to jedno, dzialanie sklepu przed godzina 9 do okolo 10.40 to kpina i bezdyskusyjna wina gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:04, Tal_Elentari napisał:

mala liczba kopii to jedno, dzialanie sklepu przed godzina 9 do okolo 10.40 to kpina
i bezdyskusyjna wina gram.pl


Strona ANetu też nie wytrzymała obciążenia...
Nie wiem jak tobie, ale nikomu innemu nie opłaca się kupować mega maszyny jak taki natłok zdarza się 1-2 razy w roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:07, Varon napisał:

Wina Gram.pl że wszyscy się rzuciliśmy o 9 godzinie na sklep i go zblokowaliśmy? Ich
wina, tak?


Sam jestem administratorem sieci w sredniej firmie i za takie cos odpowiadaja wlasnie admini a nie klienci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gadają głupoty bo nie mieli na tyle szczęścia żeby kupić. Zresztą zawsze znajdą się tacy którzy narzekają. Jeżeli zależy wam tak bardzo to dopłaćcie 100 zł i kupcie z oficjalnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:09, Tal_Elentari napisał:

Sam jestem administratorem sieci w sredniej firmie i za takie cos odpowiadaja wlasnie
admini a nie klienci.


Skoro jesteś administratorem to uważasz, że opłaca się kupować maszynkę, która obsługuje np. 1000 osób jak 99,5% czasu działania maszyny na stronie jest 100 albo mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak eValker powiedział:

"Nie wiem jak tobie, ale nikomu innemu nie opłaca się kupować mega maszyny jak taki natłok zdarza się 1-2 razy w roku..."

Im się to rzadko zdarza a ludzie robią z tego afere. Nie dostałem beta klucza więc to wina sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:11, infernal1234 napisał:

a ja mam pytanie, niestety zaspałem, jest dopiero 13.00, czy będą jeszcze jakieś kopie
edycji kolekcjonerskiej ? błagam ? choć 1 ? ಥ_ಥ

Nie nie będzie. Wszystko zostało sprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:11, eValker napisał:

Skoro jesteś administratorem to uważasz, że opłaca się kupować maszynkę, która obsługuje
np. 1000 osób jak 99,5% czasu działania maszyny na stronie jest 100 albo mniej?


Jezeli w gre wchodzi wizerunek firmy, a jest to cos co ciezko dokladnie przeliczyc na pieniadze to imo warto. Koszt nie jest wielki zwlaszcza dla dosc sporej firmy jaka jkest gram. A czasem lepiej stracic troche zlotych niz stracic dobre imie wsrod klientow. Tak mi sie przynajmniej zdaje, ale sadze, ze sa tu lepiej obeznane osoby.
Jak juz mowilem, mi swoja kopie udalo sie zamowic, nie narzekam wiec, "bo sie nie udalo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekać można tylko na tych wszystkich nie potrafią się pogodzić z tym że im się nie udało i zieją ogniem na gram.pl i tych co się udało kupić no może nie jest do końca sprawiedliwe ale czeba umieć pogodzić się z porażka i wyjść z honorem i podniesioną głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najsmieszniejsze jest to ze tutaj dziala zasada jest naklad limitowany kto pierwszy ten lepszy, jak sie ludzie bija o bilety na koncert to nie ma placzu na forach jak sie ludzie bija np. o blizzcon (ze wszystkie wejsciowki wyprzedane w przeciagu 5 minut to normalne) wiec przestancie tutaj plakac jak male dzieci co lizaka nie dostaly w sklepie normalnie blazenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 14:20, Worek1990 napisał:

Narzekać można tylko na tych wszystkich nie potrafią się pogodzić z tym że im się nie
udało i zieją ogniem na gram.pl i tych co się udało kupić no może nie jest do końca sprawiedliwe
ale czeba umieć pogodzić się z porażka i wyjść z honorem i podniesioną głową.


Z porażką? Chyba niepowodzeniem. Nazywanie porażką tej sytuacji jest co najmniej niestosowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować