Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3: Extended Cut w drodze! Będą precyzyjniejsze zakończenia!

90 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2012 o 16:52, Jeggred napisał:

Zrobią coś co w grze powinno być od początku i policzą sobie za to co najmniej 10$. Nie
ma to jak biznes !


Wała, bo za free to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 16:52, Jeggred napisał:

Zrobią coś co w grze powinno być od początku i policzą sobie za to co najmniej 10$. Nie
ma to jak biznes !


Ślepy jesteś, pisze przecież że darmowe będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 16:52, Jeggred napisał:

Zrobią coś co w grze powinno być od początku i policzą sobie za to co najmniej 10$. Nie
ma to jak biznes !


Gratuluję, narzekanie dla narzekania, ale test na czytanie ze zrozumieniem właśnie oblałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ciekawe i jeszcze ten tytuł :> Dobrze, że mają honor i oddają za darmo. Nie chciałbym być na ich miejscu jak by zażądali za to kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Bioware to planował od początku. Oni chyba zrobili to tylko po to, żeby pokazać że wcale nie są gorsi od CDP Red i ich rozszerzenia do Wiedźminów. Znajcie łaskę Bioware. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że nasze poprzednie wybory będą miały choć MINIMALNY wpływ na zakończenie. ;) Szczerze powiedziawszy, nie sądziłem, że Bioware pokusi się o uzupełnienie zakończenia. To chyba dobra decyzja, bo nie znam osoby, która byłaby zadowolona ze zwieńczenia trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:13, Big_Boss napisał:

Wydaje mi się, że Bioware to planował od początku. Oni chyba zrobili to tylko po to,
żeby pokazać że wcale nie są gorsi od CDP Red i ich rozszerzenia do Wiedźminów. Znajcie
łaskę Bioware. :P

Gdyby planowali to od początku to nie czekaliby z wydaniem tego do wakacji i przede wszystkim DLC nie byłoby za darmo*. Teraz to głównie damage-control.


*do 14 kwietnia 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, i znowu - ktoś chce naprawić "błąd" (aczkolwiek nie należę do grupy, której zakończenie ME3 się nie podoba, ale to tego trzeba pomyślunku i wyobraźni), i to w dodatku za darmo, a my, Polacy, znowu narzekamy. Brawo.

Skomik a jak nasze wybory wśród przyjaciół mają się w życiu codziennym? Masz dobrego kumpla? Zapewne. Jeżeli jest dobrym kumplem, to nieważne czy zrobisz coś źle, czy zrobisz coś dobrze, zawsze pozostanie Twoim kumplem. Natomiast z decyzją, którą podjąłeś, Ty będziesz się użerał. Rozumiesz do czego zmierzam? Dla mnie ważne było w ME3 to, że musiałem się często zastanawiać nad wyborami, i to często dość długo. I nie jest ważne czy w grze później miało to jakieś odbicie. Ważne jest to, że później mogłem pomyśleć "kurde, a moglem jednak wybrać co innego".

Bulkers86 co za bzdury piszesz - gram w zasadzie codziennie, często o różnych porach, i nigdy nie czekam dłużej niż 20 sekund na rozgrywkę więc gdzie eventy podtrzymują życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jakie zmiany wprowadzą, swoją drogą mogliby dodać nowe bronie/mapy/klasy/przeciwników do multi bo jest całkiem fajne ale po kilku dniach sie nudzi i tylko weekendowe eventy podtrzymują życie multiplayera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:27, Bulkers86 napisał:

Ciekawy jestem jakie zmiany wprowadzą, swoją drogą mogliby dodać nowe bronie/mapy/klasy/przeciwników
do multi bo jest całkiem fajne ale po kilku dniach sie nudzi i tylko weekendowe eventy
podtrzymują życie multiplayera.


To nie będzie miało na celu dodawanie zawartości do multi. Ma być rozwinięty singiel w ten sposób, żeby wyjaśnił pewne momenty w grze i móc bardziej zrozumieć fabułę, która ma miejsce w ostatniej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zakończenie niewiele pomoże nie podniecajmy się. Kilka zdań do przeczytania o głównych postaciach 30 sekundowy filmik w trzech rożnych kolorach i wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak tam wzmianek o zmianie zakończenia, jedynie coś o "wyjaśnieniach..." to raczej porażka fanów, którzy prosili o zmianę zakończenia, bo, o ile dobze czytam, niczego takiego nie będzie, jedyne bazowanie na obecnym zakończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować