Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #256: Co sądzisz o projekcie Kickstarter?

13 postów w tym temacie

Świetna inicjatywa, ale nie chciałbym, żeby nagle każdy brał się za odświeżenie starych tytułów. W przestarzałym interfejsie i nieporęczności niektórych gier tkwi ich magia, poza tym ewentualny reboot serii może się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Notch ze swoja firma Mojang dzieki wsparciu graczy a raczej ich pieniedzy wybil sie tak wysoko. A dzis ma w planach nowa gre z abonamentem. W dupie mu sie poprzewracalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 18:58, Gumisiek2 napisał:

Świetna inicjatywa, ale nie chciałbym, żeby nagle każdy brał się za odświeżenie starych
tytułów. W przestarzałym interfejsie i nieporęczności niektórych gier tkwi ich magia,
poza tym ewentualny reboot serii może się nie udać.


Oj, to właśnie jest najlepsze dla producenta w kickstarterze:) wypuści chałę, czy nie to i tak będzie miał to zasponsorowane przez graczy.
To tak jakbyś Ty sponsorował produkcję samochodu dla siebie, wiedząc tylko, że będzie miał 4 koła i jeździł, ale i tak za niego już zapłaciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 21:22, pobite_gary napisał:

jak nie wiesz, to sobie sprawdz w googlu
naprawde, ludzie juz kompletnie sobie nie radza z niczym...

Ale chyba sonda nie polega na tym, że jak jest pytanie odnośnie gry czy czegoś tam i nic o tym nie wiem to zaraz bieg na Uncle Google, szybkie info a potem wybieram odpowiedź z repertuaru jaki mam do wybrania =.=

Pozdrawiam i Wesołego jajka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna inicjatywa :) Można wspomóc twórców, którzy dopiero raczkują i przy okazji możemy się spodziewać niezłego hitu. Indie games niekiedy rozwalają na łopatki gry wielkich koncernów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować