Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations - recenzja

18 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Ostatnie miesiące to niekończące się święto fanów bijatyk. W tym roku swoją premierę miały już Soul Calibur V, UFC Undisputed 3 i Street Fighter X Tekken, a niedługo dołączy do nich również Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations. Czym dwunasta (!) odsłona serii tworzonej przez Cyber Connect 2 zwraca na siebie uwagę?

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W hotterze macie obrazek ze Storm 2 :P
Mnie w grze brakuje Czwórki Dźwięku, Anko i Kurenai w pełni grywalnych. Za to ode mnie ocena 2 oczka w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:42, Karfein napisał:

W hotterze macie obrazek ze Storm 2 :P
Mnie w grze brakuje Czwórki Dźwięku, Anko i Kurenai w pełni grywalnych. Za to ode mnie
ocena 2 oczka w dół.


Też mi brakuje czwórki dźwięku,fajnie by się nią grało. A zresztą na ci Anko i Kurenai,one i tak nie miały jakiś fajnych technik (wiem,że Anko nic nie miała,a o mocach Kurenai dowiedziano się w fillerach zwykłego Naruto,a tych już nie pamiętam). A zresztą byli oni grywalni w Storm 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi tam Generations się podoba, nowe postacie, nowe areny, nie przeszkadza mi że nie ma biegania po mieście, wstawki anime fajne :D Nowe tryby Torunament, Survival i Trening, jeśli już miałbym się do czegoś przyczepić, to większość postaci ma te same Jutsu co w Storm 2 :/ Aktualnie moje ulubione postacie to Raikage i Sasuke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w większość tych starszych na PS2 i podobały mi się. Z gry na grę dużo zmian jednak nie widać... Taka sama oprawa, tryb fabularny zaczyna się od oryginału a urywa w połowie Shippuudena. Dziwi mnie że ludzie nie nudzą się bo dostają grę z nowym tytułem który się prawie nie różni od poprzednich. Jedynie ten co wyszedł rok temu jakąś nowość przyniósł.. Strasznie się jarałem jak wyglądała walka Deidary z Gaarą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 18:27, bobobo napisał:

Też mi brakuje czwórki dźwięku,fajnie by się nią grało. A zresztą na ci Anko i Kurenai,one
i tak nie miały jakiś fajnych technik (wiem,że Anko nic nie miała,a o mocach Kurenai
dowiedziano się w fillerach zwykłego Naruto,a tych już nie pamiętam). A zresztą byli
oni grywalni w Storm 2?


Nie byli grywalni w Storm 2, ale byli grywalni w NUN 3 na PS2 - i zwłaszcza Kurenai grało mi się wypaśnie. Zresztą one obie mają o wiele ciekawsze opcje technik niż taka w pełni grywalna... Karin - nie mogę z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przy poprzednich częściach zauważyłem, że to "tylko" bijatyka, i to średnia. Szybko się nudzi, powtarzalność ciosów.Spodziewałem się lepszego rozwiązania misji fabularnych.

I tak jak anime absolutnie dziecinne nie jest, tak gry z tej serii nadają się dla dzieci do lat 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 07:59, sirsalat napisał:

Czzemu eng dubling jest taki tragiczny :_(


Przecież można zmienić w opcjach na japoński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:04, SerwusX napisał:

Gra wyprzedziła anime? Oo



Przecież anime jest opóźnione i to bardzo. ;x Obstawiam, że gra jest robiona na bazie mangi, a nie anime, przez co mogła trochę wyprzedzić anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jest gorsza od Storm 2. Szczególnie brakuje wypasionych Boss Battles (Naruto vs Sasuke, Sasuke vs Itachi wymiatały) i free-roamu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szkoda, że jest gorsza od Storm 2. Szczególnie brakuje wypasionych Boss Battles (Naruto vs Sasuke, Sasuke vs >Itachi wymiatały) i free-roamu :(

jak czytam niektóre komentarze to wydaje mi się, że albo niektórzy nie grali w tą grę, albo nie oglądają anime
P.S. Przecież są walki(Naruto vs Sasuke, Sasuke vs Itachi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować