Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa nowe materiały wideo z Neverwinter MMO i galeria screenów

12 postów w tym temacie

Adam Berlik

Dość długo, bo od jesieni zeszłego roku, było cicho na temat Neverwinter MMO, czyli masówki tworzonej przez studio Cryptic na zlecenie Atari. Milczenie zostało jednak przerwane za sprawą nowych filmików i obrazków z gry, które trafiły do sieci.

Przeczytaj cały tekst "Dwa nowe materiały wideo z Neverwinter MMO i galeria screenów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem. Najpierw zobaczyłem screeny i zacząłem mieć nadzieję, że obejdzie się bez azjatyckiej sznyty. Niestety w animacjach walki (bardzo drętwych) jest ona wyraźnie widoczna. Wizualnie wygląda przyzwoicie, ale gameplay zapowiada się średniawo. Czekam na kolejne materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu interesowałem się tym projektem, dopiero ten news mi o nim przypomniał, a że ma wyjść w tym roku to chyba nie jest najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay wygląda w miarę ok, animacje czarow sa calkiem nienajgorsze ale animacje walki to jakas totalna porazka, skad w ogole ostatnio (jakies 2-3 lata) u wszystkich zamilowanie do tworzenia animacji walk rodem z jakichs anime/manga to nie wiem:/
Dlamnie wygląda to tandetnie i nie ma w tym nic ani ladnego, fajnego ani ciekawie wygladajacego:/
Jak na mój gust kolejne MMO które padnie po kilku miesiącach*

* Przez "padnie" rozumie przjedzie na F2P (o ile to w ogole bedzie platne):/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawa do Neverwinter (czy co tam) wykupił Perfect World Entertainment, który odpowiada za parę tytułów MMO. Wydaje gry F2P z Item Shopem, i tym razem też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 23:38, ashar napisał:

Prawa do Neverwinter (czy co tam) wykupił Perfect World Entertainment, który odpowiada
za parę tytułów MMO. Wydaje gry F2P z Item Shopem, i tym razem też tak będzie.

Czyli kolejny "koreański grinder", urgh a już się cieszyłem, że znowu okazja w Neverwintera pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy. Teaser bardzo klimatyczny i ogólnie świetny ale już gameplay jakoś nie powala. Walka wygląda jakby w połowie ataku następował drastyczny spadek FPS a potem znowu wszystko śmigało. Mam nadzieje, że jeszcze sporo przed nimi pracy, bo jeśli tak to będzie wyglądało to ja się nie skuszę, chociaż markę szanuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować